Pôžičky od súkromnej osoby pre každého

Pôžičky od súkromných osôb môžu byť riešením pre záujemcov o úvery, ktorým odmietli požičať ako banky, tak aj nebankové spoločnosti. Čoraz viac ľudí ale využíva pôžičku od súkromnej osoby prioritne namiesto iných typov úverov, keďže veľakrát je možné natrafiť na podmienky lepšie ako pri mnohých nebankových poskytovateľoch úverov. Tieto typy úverov ponúkajú súkromníci buď samostatne cez rôzne inzertné portály alebo novinovú inzerciu, prípadne cez špecializovaných sprostredkovateľov hromadného požičiavania od súkromných osôb. Obvykle sa nedokladuje príjem ani účel použitia úveru a ručí sa zmenkou či nehnuteľnosťou.

Môj tip ak chcete vhodnú pôžičku Od Súkromnej Osoby ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
21 klientov už dnes požiadalo

Náš prehľad pôžičiek od súkromných osôb

Pôžička cez inzerát – na čo si dať pozor

Tí, čo hľadajú pôžičky alebo úvery, sa často obracajú nielen na klasické banky alebo na bežné a po celom Slovensku známe nebankové spoločnosti, ale taktiež aj na rôznych sprostredkovateľov pôžičiek alebo iných poskytovateľov úverov, ktorí pôsobia formou klasickej inzercie. Áno, …

Pôžička a podvod – podvodníci a ako ich rozoznať

Na podvodníkov a úverové podvody sa dá natrafiť najmä v prípade riadkových a textových inzerátov a to či už v bežnej tlači alebo aj na internete, kde sú podvody v poslednej dobe čoraz častejšie. Vzhľadom na to, že čoraz viac …

Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke?

Nebankové pôžičky a nebankové úvery sú také typy úverov a pôžičiek, ktoré poskytujú nie banky, ale nebankové spoločnosti. Sem patria klasické spoločnosti zaoberajúce sa hotovostnými alebo bezhotovostnými úvermi, ale aj napríklad spoločnosti zamerané na splátkový nákup tovaru alebo sprostredkovanie predaja …

Pôžičky bez registra – dostupnejšie úvery

Pôžičky bez registrov sú také úvery, ktoré sa dajú získať bez toho, aby poskytovateľ pri posudzovaní žiadosti od klienta nahliadal do bankových, nebankových, úverových alebo iných finančných registrov. Tieto pôžičky poskytuje len niekoľko nebankových spoločností, ale tiež napríklad aj viacero …

Renata Hudoková

Sprostredkovanie úverov, pôžičiek, poistenia a pomoc s likvidáciou poistných udalostí. Finančný servis, poradenstvo, konzultácie a služby pre všetkých klientov zo Žiliny a okolia na základe dlhoročných skúseností, odborne a profesionálne.

Sprostredkovanie rozličných bankových služieb a produktov, hypotekárnych úverov, spotrebných …

Zuzana Samcová

Hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie bankových hypoték ako aj poskytovanie nebankových pôžičiek formou sprostredkovania cez Pohotovosť. Možnosť získať úver pre zamestnaných a ľudí s príjmom, úver až do výšky 4.500 €, minimálna suma na požičanie si je 100 €.

Pôžičku je …

Martin Tomčala

Finančný servis, odborné finančné poradenstva, konzultácie a služby v rámci rôznych druhov úverov, poistenia či sporenia. Pre záujemcov zo Žiliny a okolia komplexný finančný servis vrátane bezplatnej kontroly existujúcich úverových, sporiacich alebo poistných zmlúv.

Možnosť sprostredkovania výhodného stavebného sporenia, životného, …

Milan Mištrík

Rýchle a jednoduché nebankové pôžičky pre zamestnancov, dôchodcov, podnikateľov aj živnostníkov s príjmom na čokoľvek. Posúdenie žiadosti je už do 10 minút, možnosť požiadať o úver aj online cez internetový formulár a spracovanie žiadosti je už do 24 hodín.

Peniaze …

Milan Maixner

Sprostredkovanie spotrebných a hypotekárnych úverov pre klientov a záujemcov zo Žiliny a okolia a poskytovanie finančného a úverového poradenstva v rámci dlhodobých profesionálnych skúseností.

Možnosť vybrať si úverové alebo aj sporiace produkty v rámci 8 komerčných bánk a 3 stavebných

Ľuboš Bebčák

Poskytovanie finančných služieb, poradenského servisu a profesionálne sprostredkovanie produktov zameraných na financie, poistenie, sporenie a investovanie. Pre klientov zo Žiliny a okolia možné komplexné riešenie ich financií a odborné konzultácie ohľadom možností ako výhodnejšie sporiť, investovať alebo si požičať.

Sprostredkovanie …

Ján Šubert

Komplexné finančné služby pod jednou strechou v rámci rôznych typov úverov aj poistných produktov. Pre klientov a záujemcov z Ružomberka a okolia výhodné finančné podmienky a komplexné služby v rámci zabezpečenia rozličných úverových a iných produktov.

Sprostredkovanie a pomoc s

Daniel Čiernik

Hypotekárny servis pre klientov z Námestova a okolia spolu s poradenstvom a sprostredkovaním prefinancovania kúpy, stavby či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Poradenstvo a konzultácie ohľadom využitia rôznych typov hypoték a odporučenie klientovi pre najvhodnejšiu formu financovania, taktiež aj zastupovanie pri komunikácii s …

Rudolf Kurimai

Sprostredkovanie úverov s možnosťou vybavenia aj priamo z pohodlia domova formou nebankových pôžičiek na všetko. Požičať sa dá krátkodobo aj na dlhšiu dobu v závislosti od typu úveru a jeho výšky, pričom je možné získať finančné prostriedky bezúčelovo a bez …

Texakor

Spoločnosť Texakor poskytuje úvery bezúčelového typu bez nutnosti dokladovať výšku príjmu, pričom je možné si požičať aj bez skúmania úverového registra. Požičať sa tak dá aj v prípade exekúcie, pričom ako zábezpeka splatenia úveru slúži založenie nehnuteľnosti.

Úvery je …

Zuzana Mažgútová

Sprostredkovanie úverov pre zamestnaných aj pere dôchodcov formou nebankových spotrebných a spotrebiteľských úverov bez dokladovania účelu použitia finančných prostriedkov.

Pôžičky pre zamestnancov sú určené aj pre tých, čo pracujú v zahraničí a dajú sa získať od 290 až do 2.900

Radoslav Kováčik

Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností, poistenia, hypotekárnych úverov a iných úverov na bývanie alebo iné spotrebné účely. V rámci realitných služieb komplexné poradenstvo ako urýchliť a pripraviť nehnuteľnosť na predaj.

Finančné poradenstvo, servis a konzultácie so zameraním na hypotekárne úvery …

Igor Mariják

Finančný servis a sprostredkovanie so zameraním na rozličné finančné, úverové a iné produkty určené pre firmy, podnikateľov, živnostníkov aj širokú verejnosť.

Služby finančného poradenstva a pomoci pri vybavení napríklad v rámci štátnych príspevkov, úverov, bežných účtov, ale aj poistných produktov …

Jarmila Kováčiková

Finančné služby, poradenstvo a finančný servis zameraný na sprostredkovanie pôžičiek a úverov nebankového typu. V ponuke sú úvery určené pre zamestnaných, ale aj živnostníkov, dôchodcov alebo podnikateľov, pričom nie je potrebné dokladovať účel použitia finančných prostriedkov z úveru.

Vďaka …

Renáta Neštická

Sprostredkovanie rýchlych, férových a bezpoplatkových pôžičiek pre každého z Trnavy a okolia. V ponuke sú úverové produkty formou pôžičky na čokoľvek, pôžičky na bývanie a tiež aj ako nákup na splátky cez nákupný systém Triangel s možnosťou akontácie už od …

Jaroslava Nitranová

Sprostredkovanie bezúčelových nebankových úverov pre zamestancov, dôchodcov, živnostníkov a podnikateľov aj do 24 hodín. Možnosť získať úver už od 300 € až do 5.000 € podľa výšky príjmu, prípadne možnosť požičať si so zabezpečením ja bez nutnosti dokladovať príjem.

Pre …

Miroslav Bujalka

Sprostredkovanie úverov na rozličné typy účelov od menších pôžičiek až po väčšie spotrebné a spotrebiteľské úvery. Možnosť získať úver aj bezúčelovo bez nutnosti preukazovať použitie finančných prostriedkov z pôžičky, čo je veľmi flexibilné a jednoduché.

Vybavenie úveru je rýchle, bez …

Revery s.r.o.

Revery s.r.o. poskytuje finančné poradenstvo, služby a konzultácie a tiež sa zameriava na profesionálne a odborné sprostredkovanie úverov na mieru pre klientov z Trnavy a okolia.

V rámci svojich služieb a produktov sa orientuje na konsolidáciu úverov, hypotekárne a spotrebné

Peter Janča

Úverové poradenstvo a služby samostatného finančného agenta so zameraním na rozličné druhy spotrebných a spotrebiteľských úverov. Tieto pôžičky sú určené pre zamestnancov, podnikateľov, živnostníkov, firmy aj dôchodcov, pričom vybavenie je rýchle, jednoduché a diskrétne.

Možnosť požičať si bezúčelovo bez nutnosti …

Eliška Gašparínová

Odborné a profesionálne hypotekárne poradenstvo so zameraním na zastupovanie klienta a sprostredkovanie hypotéky na mieru. Pôsobenie nielen pre klientov priamo zo Senice, ale aj pre záujemcov z okolia, ktorí si chcú vybaviť hypoúver alebo úver na financovanie nehnuteľnosti a …

Juraj Buzák

Finančné služby a sprostredkovanie poistenia, sporenia a úverov aj cez internet prostredníctvom online žiadosti. Široká ponuka poistných produktov z oblasti majetkového poistenia, životného poistenia a poistenia zodpovednosti pre firmy aj jednotlivcov.

Pomoc s výberom vhodného produktu v oblasti úverov a

Margita Marková

Finančný servis pre súkromné osoby, podnikateľov, živnostníkov aj firmy zo Senice a okolia a finančné poradenstvo. Odborné a profesionálne konzultácie a pomoc pri financovaní či už formou úverov, pôžičiek alebo iných spôsobov, poskytovanie potrebného poradenstva pri posudzovaní úverových a iných …

Jozef Brennessl

Poskytovanie úverov a pôžičiek na nákup spotrebného tovaru alebo bezúčelovo a sprostredkovanie nákupu tovaru na splátky. Sprostredkovanie finančných produktov od Slovenskej požičovne s možnosťou požičať si na čokoľvek na základe dokladovania výšky príjmu a to rýchlo, jednoducho a diskrétne.…

Lucia Radovská

Sprostredkovanie nebankových pôžičiek a úverov pre klientov z Piešťan a celého okresu s možnosťou získať väčšie aj menšie sumy na úver podľa bonity klienta a možností jeho ručenia.

Rýchle vybavenie úverov aj do 24 hodín, bez nutnosti dokladovať účel …

Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem

Ak si chce nezamestnaný človek požičať, nemá na výber príliš možnosti. Pokiaľ má ručiteľa alebo môže ručiť nehnuteľnosťou, má prístup aj k väčším úverom, ale bez pravidelného príjmu sa musí spoliehať jedine na tie pôžičky, kde si poskytovateľ neoveruje príjem

Pôžička od súkromnej osoby – aké sú jej plusy a mínusy?

Pôžička od súkromných osôb je formou úveru, ktorý je možné získať vtedy, ak nechcete úver z nebankovky a z nejakého dôvodu neberiete ani úvery bankového typu. Viacero súkromných osôb na finančnom trhu požičiava svoje prostriedky, pričom hlavnou výhodou je, že …

Pôžičky na zmenku – áno či nie?

Zmenka je obchodovateľný cenný papier, ktorý v prípade úverov predstavuje zabezpečenie pre veriteľa a poskytovateľa úveru voči dlžníkovi. Tento spôsob zabezpečenia sa používa pri rôznych typoch úverov a využívajú ho banky, nebankové spoločnosti aj súkromné osoby, ktoré ponúkajú možnosť získať …

Štefan Jenei

Komplexné finančné služby a sprostredkovanie úverov, pôžičiek a leasingov pre zamestnané osoby, podnikateľov aj iné osoby s pravidelným príjmom. V rámci pôžičiek tiež aj odborné poradenstvo pri výbere, zhodnotenie finančnej situácie klienta a ušitie podmienok na mieru, prípadne poradenstvo pri …

Jarmila Tomešová

Finančné služby a poskytovanie finančného poradenstva spolu s komplexným sprostredkovaním poistenia a úverov pre fyzické aj právnické osoby. Taktiež odborné a profesionálne účtovnícke služby a daňové poradenstvo pre živnostníkov, podnikateľov aj firmy.

Riešenie finančných otázok ohľadom úverovania firiem ale aj …

Rastislav Šimko

Riešenie finančných služieb pre individuálnych klientov so zameraním na poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti životného a neživotného poistenia, úverov a sporenia a to sprostredkovaním produktov spoločnosti Wüstenrot.

V rámci Košíc a okolia aj možnosť individuálnych konzultácií a poradenstvo pri výbere …

Štefan Urbančík

Komplexný finančný servis a služby pre podnikateľov, živnostníkov a rôzne firmy a podniky so zabezpečením prefinancovania podnikateľských plánov a zámerov a tiež aj s komplexnou ponukou poradenstva a konzultácií ohľadom finančných produktov pre firmy.

Riešenie a sprostredkovanie rôznych typov úverov, …

Eva Petrášová

Poskytovanie a sprostredkovanie pôžičiek pre podnikateľov, zamestnancov aj dôchodcov nebankového typu.

Krátkodobé aj dlhodobé pôžičky bez dokladovania účelu použitia finančných prostriedkov len na základe daňového priznania, prípadne potvrdenia o výške príjmu od zamestnávateľa alebo doloženia výšky dôchodku.

Úverové poradenstvo pri …

Oto Elischer

Sprostredkovanie nebankových pôžičiek pre zamestnancov, dôchodcov a živnostníkov od niekoľko sto Eur až po zopár tisíc Eur podľa typu a druhu úveru. Pôžičky sú bez dokladovania účelu použitia, keďže sú bezúčelové a môžete ich použiť na hocičo.

Na vybavenie …

Mária Tkáčová

Profesionálne a komplexné finančné služby zamerané na poskytovanie ako aj sprostredkovanie rôznych spotrebných úverov, pôžičiek na čokoľvek a tiež aj úverov na bývanie alebo hypoték na prefinancovanie kúpy, stavby alebo rekonštrukcie nehnuteľnosti.

Pre klientov k dispozícii aj právne a investičné …

Ladislav Pivarník

Komplexné poradenstvo pri poskytovaní úverov a pôžičiek pre klientov a záujemcov z Košíc a okolia, poradenstvo a servis pri kúpe a predaji nehnuteľností.

V rámci finančných služieb je zabezpečené komplexné zastupovanie klienta pred poskytovateľmi pôžičiek s cieľom sprostredkovania najlepšej možnej …

Viera Kolesárová

Vybavovanie a sprostredkovanie nebankových úverov od spoločnosti Proficredit. V ponuke pôžičky pre súkromné osoby, živnostníkov aj podnikateľov a firmy, ktoré sú bezúčelové a je možné ich použiť a minúť na hocičo.

Pôžičky sú bez poplatku vopred, pre súkromné osoby …

Jolana Opinová

Sprostredkovanie nebankových úverov a pôžičiek pre klientov a záujemcov z Košíc a okolia. Rôzne krátkodobé aj strednodobé pôžičky určené pre zamestnaných, starobných a invalidných dôchodcov, pracujúcich v zahraničí ako napríklad v Českej republike, Nemecku alebo Rakúsku.

Na vybavenie stačí doložiť …

Mária Hoffmannová

Sprostredkovanie pôžičiek pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov aj podnikateľov z Košíc a okolia a to bez poplatku za uzatvorenie zmluvy. Bezplatné posúdenie žiadosti, vybavenie aj do 24 hodín a individuálne poradenstvo pri výbere správneho produktu.

Úvery sú bezúčelové, zamestnanci si môžu …

Beáta Hanáková

Sprostredkovanie krátkodobých nebankových úverov a pôžičiek formou bezúčelových a rýchlych úverov s možnosťou podania žiadosti aj cez telefón. V rámci ponuky si môžu vybrať svoj úver zamestnanci, dôchodcovia starobní aj invalidní a tiež živnostníci alebo podnikatelia.

V rámci vybavenia stačí …

Mária Baloghová

Rýchle úvery pre záujemcov z Košíc a okolia vo výške od 300 do 3.000 Eur na hocičo, bez ručiteľa a bez ďalšieho ručenia. Možnosť získať úver pre zamestnancov, dôchodcov, SZČO aj podnikateľov a to bez overovania a nahliadania do …

Ladislav Magyar

Realitná činnosť a sprostredkovanie realít a nehnuteľností a poskytovanie a sprostredkovanie rozličných finančných produktov, úverov a pôžičiek ako pre firmy, podnikateľov, tak aj pre zamestnancov a širokú verejnosť.

Veľký výber rôznych druhov bezúčelových pôžičiek a úverov s kratšou aj dlhšou …

Anna Knapiková

Poskytovanie finančného poradenstva a služieb, profesionálne sprostredkovanie rozličných spotrebiteľských a spotrebných pôžičiek a úverov, ale tiež aj úverov na bývanie a odborné konzultácie a komplexné finančné služby pre klienta na mieru podľa jeho možností a záujmu.

V oblasti pôžičiek …

Imrich Gleza

Sprostredkovanie rýchlych nebankových pôžičiek na hocičo s minimom dokladovania a rýchlym vybavením. Možnosť získať bezúčelovú manželskú pôžičku do 10.000 € aj pre partnerov s dobou splácania do 6 rokov alebo rýchly úver od 600 do 4.000 Eur so splatnosťou do …

Michal Makohus

Riešenie a sprostredkovanie sporenia, úverov a medziúverov v rámci stavebného sporenia a Prvej stavebnej sporiteľni pre klientov z Trebišova a celého okresu.

Odborné konzultácie a poradenstvo pri výbere možnosti, ako prefinancovať kúpu, stavbu alebo rekonštrukciu nehnuteľnosti, zabezpečenie ideálnych úverov na …

Ondrej Brdiar

Finančné služby, poradenstvo a konzultácie v oblasti hypoúverov, stavebných úverov a pôžičiek na bývanie pre všetkých klientov z Trebišova a širokého okolia.

Profesionálne sprostredkovanie hypoték a hypoúverov účelových, bezúčelových aj zvýhodnených pre mladých ľudí a rodiny, refinancovanie hypoték a stavebných …

Oľga Kováčová

Sprostredkovanie a vybavovanie pôžičiek od nebankovej spoločnosti Pohotovosť pre všetkých klientov a záujemcov o dostupné a výhodné úvery zo Spišskej Novej Vsi a širokého okolia.

Dostupná pôžička od 100 do 4.500 Eur bez zbytočných papierovaní a potvrdení, jednoduché a rýchle …

Katarína Pipasová

Finančné služby, poradenstvo, úverové a poistné konzultácie a sprostredkovanie poistenia, pôžičiek a úverov. Pre klientov aj riešenie a sprostredkovanie zdravotného poistenia a komplexný poradenský servis vrátane zabezpečenia všetkého vybavenia pre zdravotnú poistku.

V rámci úverov a pôžičiek široký výber …

Milan Ivančo

Sprostredkovanie a poskytovanie úverov, pôžičiek a iných financií formou nebankového typu financovania a úverovania pre všetkých záujemcov a klientov zo Spišskej Novej Vsi a širokého okolia.

Veľký výber rôznych súm na požičanie, v ponuke krátkodobejšie aj dlhodobejšie úvery, možnosť získať …

Lenka Slivová

Sprostredkovanie a vybavenie pôžičiek pre zamestnaných, živnostníkov, starobných aj invalidných dôchodcov a iných záujemcov z celého okresu Spišská Nová Ves. Pôžičky sa dajú získať rýchlo a jednoducho od 400 Eur až do 5.000 Eur, pričom na úvery do 2 …

Adela Braššanová

Komplexné finančné poradenstvo a sprostredkovanie rozličných produktov pre verejnosť z oblasti financovania, úverovania a pôžičiek. Sprostredkovanie a konzultácie s pomocou pri výbere rôznych foriem financovania nehnuteľností ako sú hypotekárne úvery, ale aj sprostredkovanie zamerané na hotovostné úvery, nebankové pôžičky, …

Slavomír Iľov

Finančné služby, odborné poradenstvo, konzultácie a profesionálne prostredkovanie zamerané na investovanie, sporenie, poistenie, dôchodok, hypotéky, úvery, stavebné sporenie a iné finančné produkty najmä pre bývanie, rodinu, dôchodkové zabezpečenie a deti.

Vypracovanie finančnej analýzy pre klienta, návrhy riešenia finančného plánu v …

Martin Štober

Sprostredkovanie sporenia, úverov, pôžičiek a iných finančných produktov a služieb pre súkromné osoby a verejnosť.

Komplexné poradenské služby pre klientov z Rožňavy a okolia ohľadom prefinancovania bývania a pomoc pri výbere produktov či už sporiacich alebo úverových s účelom zabezpečenia …

František Kmeč

Poskytovanie finančných služieb a ekonomických služieb pre firmy, podnikateľov, živnostníkov a podnikateľské subjekty a komplexné poradenstvo a sprostredkovanie rozličných finančných služieb.

Riešenie účtovníckych služieb, zabezpečenie ekonomického poradenstva pre podnikateľov, konzultácie a sprostredkovanie ohľadom firemných financií a úverovania, pomoc pri výbere …

Eva Varmeďová

Sprostredkovanie poistných produktov, sporiacich produktov, dôchodkového zabezpečenia, finančné poradenstvo a sprostredkovanie iných finančných produktov pre súkromné osoby a obyvateľstvo. Pre klientov z Michaloviec a okolia komplexné finančné služby v poisťovníctve a pri sprostredkovaní finančných služieb, pričom v rámci servisu je …

Alena Semanová

Poskytovanie rýchlych pôžičiek pre všetkých. Spoločnosť nenahliada do bankových registrov, nevyžaduje ručiteľa a pôžičky poskytuje zamestnaným, dôchodcom, invalidným dôchodcom, dlhodobým aj začínajúcim živnostníkom, podnikateľom a tiež opatrovateľkám v zahraničí.

Vybavenie je rýchle a diskrétne, možnosť odkladu splátok až na …

Zuzana Bäumlová

Sprostredkovanie produktov Prvej Stavebnej Sporiteľni a poskytovanie úverov klientom aj neklientom.

Zameranie najmä na hypotekárne, účelové a spotrebné úvery určené pre financovanie nehnuteľnosti, bývania, rekonštrukcie či kúpy reality. Sprostredkovanie životného aj neživotného poistenia na mieru pre každého spolu s poradenskými …

Adriana Darášová

Sprostredkovanie a vybavenie rýchleho, jednoduchého a výhodného úveru na bývanie. Sprostredkovanie finančných produktov so zameraním na stavebné sporenie, hypotekárne úvery, spotrebné úvery a poskytovanie konzultácií, finančného aj úverového poradenstva.

Vypracovanie možností pre financovanie nehnuteľností alebo iné prefinancovanie pre klientov z …

Iveta Vaculovičová

Finančné a poistné poradenstvo v oblasti životného a neživotného poistenia, sporenia, úverovania a rôznych iných finančných produktov pre rodinu, deti aj jednotlivcov. V rámci služieb je aj úverové a poistné poradenstvo, predstavenie možností pre zhodnotenie finančných prostriedkov, sporenie, poistenie alebo …

Tatiana Viršíková

Sprostredkovanie a poskytovanie pôžičiek pre živnostníkov, zamestnaných, dôchodcov, firmy a to aj formou online žiadosti jednoducho a rýchlo priamo z domu. Požičať sa dá až do 3.000 Eur bez ručiteľa, peniaze sú vyplatené ešte v deň podpisu zmluvy o úver …

Petra Moncmannová

Finančné služby a sprostredkovanie v oblasti poisťovníctva, úverov, financií, realít. Komplexný finančný a poistný servis pre klienta, nájdete ideálneho úverového alebo poistného produktu podľa potrieb a záujmov či účelu, riešenie celkových financií pre klienta a hľadanie najvýhodnejších ponúk pre úvery …

Miroslav Pekár Svätoplukova 29 Bratislava

Sprostredkovanie a zabezpečenie úverov, sporenia a poistenia pre každého. Odborné a profesionálne služby pri výbere konkrétneho produktu, finančné poradenstvo na mieru podľa situácie klienta a rýchle a jednoduché vybavenie rôznych typov úverov, pôžičiek, sporení a poistení.

V rámci úverov široká …

Michal Múčka

Profesionálne a odborné sprostredkovanie hypotekárnych a iných typov spotrebných a spotrebiteľských úverov a pôžičiek rôzneho druhu na každý účel. Riešenie a zabezpečenie osobných aj firmených poistení na mieru, finančné služby v oblasti konsolidácie dlhov, poradenstvo so zameraním na tvorbu finančných …

Mária Vašková

Profesionálne finančné služby, poradenstvo a sprostredkovanie nebankových pôžičiek a hypotekárnych úverov rôzneho druhu pre klientov z Bratislavy a širokého okolia.

Vďaka dlhodobým skúsenostiam a širokej ponuke je možné pre každého záujemcu na mieru nájsť úverový alebo iný finančný produkt na …

Martini Andreoti s.r.o.

Exkluzívny spracovateľ úverov na autá, komplexný servis a sprostredkovanie vybavenia úveru, pôžičky alebo inej formy prefinancovania kúpy vozidla. V rámci služieb je aj pomoc s výberom vhodného produktu, možnosť konzultácií a poradenstva a finančné sprostredkovanie samotného auto úveru.

Ku …

Reality Jastrabík

Spoločnosť ponúka služby sprostredkovania a zabezpečenia hypotekárnych úverov určených na prefinancovanie kúpy, stavby alebo rekonštrukcie nehnuteľnosti a pre svojich klientov aj komplexné realitné služby sprostredkovania kúpy, predaja alebo prenájmu realít.

Na základe dlhoročných skúseností firma ponúka pre svojich klientov profesionálny …

Iveta Marková

Sprostredkovanie úverov a pôžičiek nebankového typu pre všetkých klientov z Bratislavy a širokého okolia. V ponuke sú pôžičky bez dokladovania výšky príjmu, pričom sú dostupné pre široký okruh klientov.

 

Rovnako sa dajú požičať úvery aj bez nutnosti zháňať ručiteľa

Miroslav Pekár Bárdošova 15 Bratislava

Finančné služby a servis v oblasti úverov, poistenia, investovania a realít. Sprostredkovanie, odborné a profesionálne poradenstvo a zabezpečenie riešenia na mieru v oblasti spotrebných úverov, účelových a bezúčelových úverov zabezpečených nehnuteľnosťou, hypotekárnych úverov, refinancovania nevýhodných úverov s vysokou úrokovou sadzbou, …

Katarína Halašková

Poskytovanie a sprostredkovanie pôžičiek a úverov na všetko zamestnaným, SZČO, podnikateľom aj dôchodcom z celého bratislavského kraja. Pôžička je bez poplatkov, ručiteľa, spláca sa raz mesačne a odklad je možný v prípade potreby až na 3 mesiace splátok.

Vyplatenie je …

Radka Chovančáková

Poskytovanie a sprostredkovanie úverových produktov. Pôžička pre každého rýchlo a pohodlne, nie je treba ručiteľ, predschválenie úveru už na stretnutí, vyplatenie do 24 hodín. Úver je bez ručenia majetkom, bez uvedenia účelu, s možnosťou odkladu splátok až na 3 …

Zuzana Bolčíková

Profesionálne a komplexné finančné služby pre klientov z Bratislavy a okolia v oblasti sprostredkovania spotrebných pôžičiek, hypotekárnych úverov, stavebných úverov, pôžičiek na bývanie alebo prefinancovanie nehnuteľnosti a tiež v oblasti podnikateľských úverov.

Odborné poradenstvo pri výbere úveru ako aj …

Marcela Kondrová

Profesionálne finančné, úverové a leasingové poradenstvo a sprostredkovanie pre klientov v Žiari nad Hronom. Vypracovanie a sprostredkovanie žiadostí o pôžičky a úvery rôzneho druhu, spracovanie zmlúv o stavebnom sporení a leasingových zmlúv.

Vybavenie rozličných druhov úverov napríklad bezúčelového charakteru, pôžičiek …

Miriam Pilčiková

Sprostredkovanie nebankových úverov jednoducho, rýchlo a aj bez overovania registrov. Ak si potrebujete požičať už od 600 Eur, alebo až do 200.000 Eur, môžete získať tieto rýchle pôžičky na čokoľvek a bez dokladovania účelu.

Pôžičku si vybavíte online alebo …

Helena Tóthová

Ponuka sprostredkovania a poradenstva v oblasti nebankového úverovania, financií a pôžičiek. Komplexné odborné poradenstvo finančného charakteru, finančné služby pre klientov z Lučenca a širokého okolia a veľký výber pôžičiek pre každý účel od menších krátkodobých úverov až po spotrebné a …

Vlasta Terčová

Sprostredkovanie nebankových úverov a pôžičiek v Lučenci pre každého od zamestnancov, cez podnikateľov, SZČO až po dôchodcov rýchlo, jednoducho a aj s možnosťou požiadať o úver online.

Pre podnikateľov možnosť získať až do 33.000 Eur, pre ostatných úvery od 300 …

Marián Požehnaj

Ponuka pôžičiek a úverov nebankového typu pre každého z Lučenca a okolia. Dostupné finančné prostriedky formou nebankových úverov so splatnosťou od 3 do 48 mesiacov pre zamestnancov, živnostníkov, podnikateľov aj dôchodcov len na základe dokladovania príjmu.

Nie je treba doložiť …

Ivana Vančová

Sprostredkovanie pôžičiek a úverov pre zamestnaných, podnikateľov, živnostníkov alebo dôchodcov z okresu Lučenec a širokého okolia. Prostredníctvom finančného agenta môžete získať od spoločnosti peniaze rýchlo a jednoducho s minimom dokladov na vybavenie.

Stačí doklad o výške príjmu, dôchodku alebo podnikateľského …

Jarmila Sečkárová

Sprostredkovanie úverov a sporení v Prvej Stavebnej Sporiteľni ako obchodný zástupca pre regióne Krupiny. Komplexná ponuka finančných, úverových a sporiacich produktov pre mladých ľudí, deti aj rodiny so zameraním aj na odborné poradenstvo.

Vďaka výhodnej štátnej prémii môžete sporiť pre …

Elena Šimkovičová

Sprostredkovateľ sa zaoberá sprostredkovaním bankových aj nebankových spotrebiteľských a spotrebných úverov a pôžičiek na čokoľvek pre klientov z okresu Brezna.

V ponuke rôzne úvery či už bankového alebo nebankového typu, ktoré sú určené ako pre zamestnancov, tak aj pre dôchodcov, …

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku

Zoznam poskytovateľov

 • Pôžička cez inzerát – na čo si dať pozor - Tí, čo hľadajú pôžičky alebo úvery, sa často obracajú nielen na klasické banky alebo na bežné a po celom Slovensku známe...
 • Pôžička a podvod – podvodníci a ako ich rozoznať - Na podvodníkov a úverové podvody sa dá natrafiť najmä v prípade riadkových a textových inzerátov a to či už v bežnej...
 • Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke? - Nebankové pôžičky a nebankové úvery sú také typy úverov a pôžičiek, ktoré poskytujú nie banky, ale nebankové...
 • Pôžičky bez registra – dostupnejšie úvery - Pôžičky bez registrov sú také úvery, ktoré sa dajú získať bez toho, aby poskytovateľ pri posudzovaní žiadosti od klienta...
 • Renata Hudoková - Sprostredkovanie úverov, pôžičiek, poistenia a pomoc s likvidáciou poistných udalostí. Finančný servis, poradenstvo,...
 • Zuzana Samcová - Hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie bankových hypoték ako aj poskytovanie nebankových pôžičiek formou sprostredkovania cez...
 • Martin Tomčala - Finančný servis, odborné finančné poradenstva, konzultácie a služby v rámci rôznych druhov úverov, poistenia či sporenia. Pre...
 • Milan Mištrík - Rýchle a jednoduché nebankové pôžičky pre zamestnancov, dôchodcov, podnikateľov aj živnostníkov s príjmom na čokoľvek....
 • Milan Maixner - Sprostredkovanie spotrebných a hypotekárnych úverov pre klientov a záujemcov zo Žiliny a okolia a poskytovanie finančného a...
 • Ľuboš Bebčák - Poskytovanie finančných služieb, poradenského servisu a profesionálne sprostredkovanie produktov zameraných na financie, poistenie,...
 • Ján Šubert - Komplexné finančné služby pod jednou strechou v rámci rôznych typov úverov aj poistných produktov. Pre klientov a záujemcov z...
 • Daniel Čiernik - Hypotekárny servis pre klientov z Námestova a okolia spolu s poradenstvom a sprostredkovaním prefinancovania kúpy, stavby či...
 • Rudolf Kurimai - Sprostredkovanie úverov s možnosťou vybavenia aj priamo z pohodlia domova formou nebankových pôžičiek na všetko. Požičať sa...
 • Texakor - Spoločnosť Texakor poskytuje úvery bezúčelového typu bez nutnosti dokladovať výšku príjmu, pričom je možné si požičať aj...
 • Zuzana Mažgútová - Sprostredkovanie úverov pre zamestnaných aj pere dôchodcov formou nebankových spotrebných a spotrebiteľských úverov bez...
 • Radoslav Kováčik - Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností, poistenia, hypotekárnych úverov a iných úverov na bývanie alebo iné...
 • Igor Mariják - Finančný servis a sprostredkovanie so zameraním na rozličné finančné, úverové a iné produkty určené pre firmy, podnikateľov,...
 • Jarmila Kováčiková - Finančné služby, poradenstvo a finančný servis zameraný na sprostredkovanie pôžičiek a úverov nebankového typu. V ponuke sú...
 • Renáta Neštická - Sprostredkovanie rýchlych, férových a bezpoplatkových pôžičiek pre každého z Trnavy a okolia. V ponuke sú úverové produkty...
 • Jaroslava Nitranová - Sprostredkovanie bezúčelových nebankových úverov pre zamestancov, dôchodcov, živnostníkov a podnikateľov aj do 24 hodín....
 • Miroslav Bujalka - Sprostredkovanie úverov na rozličné typy účelov od menších pôžičiek až po väčšie spotrebné a spotrebiteľské úvery....
 • Revery s.r.o. - Revery s.r.o. poskytuje finančné poradenstvo, služby a konzultácie a tiež sa zameriava na profesionálne a odborné sprostredkovanie...
 • Peter Janča - Úverové poradenstvo a služby samostatného finančného agenta so zameraním na rozličné druhy spotrebných a spotrebiteľských...
 • Eliška Gašparínová - Odborné a profesionálne hypotekárne poradenstvo so zameraním na zastupovanie klienta a sprostredkovanie hypotéky na mieru....
 • Juraj Buzák - Finančné služby a sprostredkovanie poistenia, sporenia a úverov aj cez internet prostredníctvom online žiadosti. Široká ponuka...
 • Margita Marková - Finančný servis pre súkromné osoby, podnikateľov, živnostníkov aj firmy zo Senice a okolia a finančné poradenstvo. Odborné a...
 • Jozef Brennessl - Poskytovanie úverov a pôžičiek na nákup spotrebného tovaru alebo bezúčelovo a sprostredkovanie nákupu tovaru na splátky....
 • Lucia Radovská - Sprostredkovanie nebankových pôžičiek a úverov pre klientov z Piešťan a celého okresu s možnosťou získať väčšie aj menšie...
 • Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem - Ak si chce nezamestnaný človek požičať, nemá na výber príliš možnosti. Pokiaľ má ručiteľa alebo môže ručiť...
 • Pôžička od súkromnej osoby – aké sú jej plusy a mínusy? - Pôžička od súkromných osôb je formou úveru, ktorý je možné získať vtedy, ak nechcete úver z nebankovky a z nejakého...
 • Pôžičky na zmenku – áno či nie? - Zmenka je obchodovateľný cenný papier, ktorý v prípade úverov predstavuje zabezpečenie pre veriteľa a poskytovateľa úveru...
 • Štefan Jenei - Komplexné finančné služby a sprostredkovanie úverov, pôžičiek a leasingov pre zamestnané osoby, podnikateľov aj iné osoby s...
 • Jarmila Tomešová - Finančné služby a poskytovanie finančného poradenstva spolu s komplexným sprostredkovaním poistenia a úverov pre fyzické aj...
 • Rastislav Šimko - Riešenie finančných služieb pre individuálnych klientov so zameraním na poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti životného a...
 • Štefan Urbančík - Komplexný finančný servis a služby pre podnikateľov, živnostníkov a rôzne firmy a podniky so zabezpečením prefinancovania...
 • Eva Petrášová - Poskytovanie a sprostredkovanie pôžičiek pre podnikateľov, zamestnancov aj dôchodcov nebankového typu. Krátkodobé aj dlhodobé...
 • Oto Elischer - Sprostredkovanie nebankových pôžičiek pre zamestnancov, dôchodcov a živnostníkov od niekoľko sto Eur až po zopár tisíc Eur...
 • Mária Tkáčová - Profesionálne a komplexné finančné služby zamerané na poskytovanie ako aj sprostredkovanie rôznych spotrebných úverov,...
 • Ladislav Pivarník - Komplexné poradenstvo pri poskytovaní úverov a pôžičiek pre klientov a záujemcov z Košíc a okolia, poradenstvo a servis pri...
 • Viera Kolesárová - Vybavovanie a sprostredkovanie nebankových úverov od spoločnosti Proficredit. V ponuke pôžičky pre súkromné osoby, živnostníkov...
 • Jolana Opinová - Sprostredkovanie nebankových úverov a pôžičiek pre klientov a záujemcov z Košíc a okolia. Rôzne krátkodobé aj strednodobé...
 • Mária Hoffmannová - Sprostredkovanie pôžičiek pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov aj podnikateľov z Košíc a okolia a to bez poplatku za...
 • Beáta Hanáková - Sprostredkovanie krátkodobých nebankových úverov a pôžičiek formou bezúčelových a rýchlych úverov s možnosťou podania...
 • Mária Baloghová - Rýchle úvery pre záujemcov z Košíc a okolia vo výške od 300 do 3.000 Eur na hocičo, bez ručiteľa a bez ďalšieho ručenia....
 • Ladislav Magyar - Realitná činnosť a sprostredkovanie realít a nehnuteľností a poskytovanie a sprostredkovanie rozličných finančných produktov,...
 • Anna Knapiková - Poskytovanie finančného poradenstva a služieb, profesionálne sprostredkovanie rozličných spotrebiteľských a spotrebných...
 • Imrich Gleza - Sprostredkovanie rýchlych nebankových pôžičiek na hocičo s minimom dokladovania a rýchlym vybavením. Možnosť získať...
 • Michal Makohus - Riešenie a sprostredkovanie sporenia, úverov a medziúverov v rámci stavebného sporenia a Prvej stavebnej sporiteľni pre klientov z...
 • Ondrej Brdiar - Finančné služby, poradenstvo a konzultácie v oblasti hypoúverov, stavebných úverov a pôžičiek na bývanie pre všetkých...
 • Oľga Kováčová - Sprostredkovanie a vybavovanie pôžičiek od nebankovej spoločnosti Pohotovosť pre všetkých klientov a záujemcov o dostupné a...
 • Katarína Pipasová - Finančné služby, poradenstvo, úverové a poistné konzultácie a sprostredkovanie poistenia, pôžičiek a úverov. Pre klientov aj...
 • Milan Ivančo - Sprostredkovanie a poskytovanie úverov, pôžičiek a iných financií formou nebankového typu financovania a úverovania pre...
 • Lenka Slivová - Sprostredkovanie a vybavenie pôžičiek pre zamestnaných, živnostníkov, starobných aj invalidných dôchodcov a iných záujemcov z...
 • Adela Braššanová - Komplexné finančné poradenstvo a sprostredkovanie rozličných produktov pre verejnosť z oblasti financovania, úverovania a...
 • Slavomír Iľov - Finančné služby, odborné poradenstvo, konzultácie a profesionálne prostredkovanie zamerané na investovanie, sporenie, poistenie,...
 • Martin Štober - Sprostredkovanie sporenia, úverov, pôžičiek a iných finančných produktov a služieb pre súkromné osoby a verejnosť....
 • František Kmeč - Poskytovanie finančných služieb a ekonomických služieb pre firmy, podnikateľov, živnostníkov a podnikateľské subjekty a...
 • Eva Varmeďová - Sprostredkovanie poistných produktov, sporiacich produktov, dôchodkového zabezpečenia, finančné poradenstvo a sprostredkovanie...
 • Alena Semanová - Poskytovanie rýchlych pôžičiek pre všetkých. Spoločnosť nenahliada do bankových registrov, nevyžaduje ručiteľa a pôžičky...
 • Zuzana Bäumlová - Sprostredkovanie produktov Prvej Stavebnej Sporiteľni a poskytovanie úverov klientom aj neklientom. Zameranie najmä na hypotekárne,...
 • Adriana Darášová - Sprostredkovanie a vybavenie rýchleho, jednoduchého a výhodného úveru na bývanie. Sprostredkovanie finančných produktov so...
 • Iveta Vaculovičová - Finančné a poistné poradenstvo v oblasti životného a neživotného poistenia, sporenia, úverovania a rôznych iných finančných...
 • Tatiana Viršíková - Sprostredkovanie a poskytovanie pôžičiek pre živnostníkov, zamestnaných, dôchodcov, firmy a to aj formou online žiadosti...
 • Petra Moncmannová - Finančné služby a sprostredkovanie v oblasti poisťovníctva, úverov, financií, realít. Komplexný finančný a poistný servis pre...
 • Miroslav Pekár Svätoplukova 29 Bratislava - Sprostredkovanie a zabezpečenie úverov, sporenia a poistenia pre každého. Odborné a profesionálne služby pri výbere konkrétneho...
 • Michal Múčka - Profesionálne a odborné sprostredkovanie hypotekárnych a iných typov spotrebných a spotrebiteľských úverov a pôžičiek rôzneho...
 • Mária Vašková - Profesionálne finančné služby, poradenstvo a sprostredkovanie nebankových pôžičiek a hypotekárnych úverov rôzneho druhu pre...
 • Martini Andreoti s.r.o. - Exkluzívny spracovateľ úverov na autá, komplexný servis a sprostredkovanie vybavenia úveru, pôžičky alebo inej formy...
 • Reality Jastrabík - Spoločnosť ponúka služby sprostredkovania a zabezpečenia hypotekárnych úverov určených na prefinancovanie kúpy, stavby alebo...
 • Iveta Marková - Sprostredkovanie úverov a pôžičiek nebankového typu pre všetkých klientov z Bratislavy a širokého okolia. V ponuke sú...
 • Miroslav Pekár Bárdošova 15 Bratislava - Finančné služby a servis v oblasti úverov, poistenia, investovania a realít. Sprostredkovanie, odborné a profesionálne poradenstvo...
 • Katarína Halašková - Poskytovanie a sprostredkovanie pôžičiek a úverov na všetko zamestnaným, SZČO, podnikateľom aj dôchodcom z celého...
 • Radka Chovančáková - Poskytovanie a sprostredkovanie úverových produktov. Pôžička pre každého rýchlo a pohodlne, nie je treba ručiteľ,...
 • Zuzana Bolčíková - Profesionálne a komplexné finančné služby pre klientov z Bratislavy a okolia v oblasti sprostredkovania spotrebných pôžičiek,...
 • Marcela Kondrová - Profesionálne finančné, úverové a leasingové poradenstvo a sprostredkovanie pre klientov v Žiari nad Hronom. Vypracovanie a...
 • Miriam Pilčiková - Sprostredkovanie nebankových úverov jednoducho, rýchlo a aj bez overovania registrov. Ak si potrebujete požičať už od 600 Eur,...
 • Helena Tóthová - Ponuka sprostredkovania a poradenstva v oblasti nebankového úverovania, financií a pôžičiek. Komplexné odborné poradenstvo...
 • Vlasta Terčová - Sprostredkovanie nebankových úverov a pôžičiek v Lučenci pre každého od zamestnancov, cez podnikateľov, SZČO až po dôchodcov...
 • Marián Požehnaj - Ponuka pôžičiek a úverov nebankového typu pre každého z Lučenca a okolia. Dostupné finančné prostriedky formou nebankových...
 • Ivana Vančová - Sprostredkovanie pôžičiek a úverov pre zamestnaných, podnikateľov, živnostníkov alebo dôchodcov z okresu Lučenec a širokého...
 • Jarmila Sečkárová - Sprostredkovanie úverov a sporení v Prvej Stavebnej Sporiteľni ako obchodný zástupca pre regióne Krupiny. Komplexná ponuka...
 • Elena Šimkovičová - Sprostredkovateľ sa zaoberá sprostredkovaním bankových aj nebankových spotrebiteľských a spotrebných úverov a pôžičiek na...

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X