SMS credits – rýchly úver cez telefón

SMS credits – rýchly úver cez telefón
3.75 (75%) 4 hlas[ov]

Medzi pôžičky cez SMS a nebankové pôžičky patria aj úvery od SMS Credits. Skúsenosti s úvermi cez SMS sú pre mnohých ľudí veľmi pozitívne a to práve preto, že ich získanie je veľmi jednoduché, SMS pôžičky možno použiť na hocičo a vďaka kratšej dobe splatnosti nie je ich preplatenie tak vysoké ako pri iných úveroch. SMS Credits pôžičky sú navyše bezúčelové, čo v praxi znamená, že nie je potrebné dokladovať, ako ste peniaze z úveru použili.

SMS Credits pôžička je typický nebankový krátkodobý úver, ktorý sa hodí na ľubovoľný účel, ale je ideálna najmä v prípadoch, ak klientovi chýbajú finančné prostriedky napríklad pár dní pred výplatou, prípadne má nejaké nečakané výdaje a potrebuje urýchlene vyriešiť akútny nedostatok peňažnej hotovosti. Prednosťou úverov cez SMS je vo všeobecnosti najmä veľmi rýchle a jednoduché vybavenie, takže je možné si požičať bez akýchkoľvek dokladov.

Odporúčame rýchlu SMS pôžičku, ktorú môžete získať ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Na vybavenie úveru cez SMS Credits treba kontakt na žiadateľa a nie je treba predkladať žiadne doklady. Keďže poskytovateľom úverov je nebankový subjekt, získanie je oveľa ľahšie ako pri bankových úveroch. Nezanedbateľnou výhodou je, že sa úver dá vybaviť aj priamo z domova a nie je nutné dokonca ani mať počítač a prístup na internet. Samozrejme, dá sa úver vybaviť aj touto formou, podľa toho, čo je pre žiadateľa o pôžičku pohodlnejšie.

Podmienky pre získanie úveru cez SMS

Na získanie úveru od SMS Credits treba mať vek najmenej 18 rokov, byť občanom Slovenskej republiky, mať bankový účet vedený na území Slovenskej republiky, samozrejme treba mať mobilný telefón a na rozdiel od mnohých iných úverov, firma požičiava klientom len v prípade, že nemajú záznam v registroch dlžníkov. Touto pôžičkou teda nie je možné vyriešiť napríklad splatenie iných úverov po lehote, ak ste sa už dostali do registru dlžníkov.

Ďalšie dokumenty nie sú už na vybavenie nutné, pretože nie je treba dokladovať ani účel a ani výšku príjmu. Čo sa týka účelu, tak tento úver je bezúčelový a je možné ho použiť ľubovoľne na hocičo, čo je veľmi flexibilné a zvyšuje to tak možnosť, na čo všetko sa dajú SMS úvery od poskytovateľa využiť. Minimálna administratíva je tiež výhodná aj v tom, že sa nemusia preposielať žiadne potvrdenia o príjme, bankové výpisy z účtu alebo iné doklady o príjme.

SpoločnosťOdDoPožiadať
Ferratum25300Požiadať
Credit One5500Požiadať
Pôžičkomat25200Požiadať
SMS Credits20350Požiadať

Ako získať pôžičku?

Na získanie úveru sa treba zaregistrovať, čo sa dá jednoduchým zaslaním SMS správy, prípadne aj cez internetovú stránku Následne po potvrdení registrácie je už možné získať úver dvoma spôsobmi. Prvý spočíva v zaslaním SMS správy na kontaktné číslo firmy vo vopred určenom a špecifickom tvare, ktorý zahŕňa údaje o klientovi a samotnom úvere, čiže koľko si potrebujete požičať a na akú dlhú dobu. Po schválení úveru príde na telefón už len potvrdenie.

Chcete odporúčanie na výhodnú pôžičku cez SMS?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Druhý spôsob je cez internet, pričom sa stačí prihlásiť na webovú stránku poskytovateľa, zadať svoje údaje, telefónne číslo a znova žiadané parametre úveru. V prípade schválenia je možné obdržať peniaze doslova do niekoľko minút, pretože SMS Credits má vo viacerých bankách účty a peniaze tak prevádza takmer okamžite. V prípade, že máte inú banku, ako tú, kde má firma vlastný účet, treba rátať s omeškaním transakcie, väčšinou je to ale do 1 dňa.

Koľko sa dá požičať a na ako dlho

V prípade týchto úverov platí, že čím je žiadateľ dlhšie klientom poskytovateľa, tým viac sa dá požičať a tým lepšie dostane aj úrokové a úverové podmienky na konkrétnu pôžičku. Pre nových žiadateľov je strop stanovený na 100 €, čo znamená, že ak chcete požiadať o pôžičku a ešte ste o ňu nežiadali, získate najviac 100 €. Aj to je ale suma, ktorá je oproti viacerým konkurenčným pôžičkám cez SMS veľmi dobrá a mnoho nebankoviek toľkoto nepožičiava.

Najmenej sa dá požičať 20 €. Pri druhej pôžičke je maximálna suma už do 250 €, pri štvrtej a ďalšej až do limitu 350 € na úver. Klient môže mať aktívny vždy len jeden úver. Doba na požičanie si je buď 5 dní, 10 dní alebo 15 dní, takže ide o úvery krátkodobé. Pravidelný klient si môže vybaviť aj Kartu klienta, ktorá mu umožňuje mať predschválené pôžičky a je len na ňom, kedy si koľko požičia a na aký čas, pričom vtedy má schválenie úveru isté takmer hneď.

Predĺženie splatnosti

Keďže SMS úvery sú obvykle krátkodobé a v prípade pôžičiek od tohto poskytovateľa je možná splatnosť na 5, 10 alebo 15 dní, môžu sa vyskytnúť situácie, kedy potrebuje klient z rozličných dôvodov predĺžiť splatnosť pôžičky. Môže to byť situácia, keď napríklad nemá celú sumu potrebnú na splatenie úveru, alebo napríklad potrebuje peniaze na iný účel. V tom prípade má možnosť požiadať o predĺženie splatnosti a to sa dá len najviac 2 krát za sebou.

Na predĺženie poplatku stačí kedykoľvek počas lehoty splatnosti, najneskôr do dátumu splatnosti, uhradiť minimálny poplatok, pričom pôžička bude predlžená od nasledujúceho dňa po stanovenom dátume splatnosti na rovnaké obdobie, na ktoré bola poskytnutá. Tu nie je treba zabúdať na to, že tieto dátumy sú platné pre obdržanie platby, takže treba počítať s tým, že ak sa vykonávajú bankovým prevodom, ten môže trvať dlhšie a preto s tým treba počítať.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia SMS credits – rýchly úver cez telefón patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X