Rýchle pôžičky – na všetko a aj za pár hodín

Rýchle pôžičky – na všetko a aj za pár hodín
3.4 (68%) 5 hlas[ov]

Rýchle pôžičky sú obľúbené najmä ako nebankové úvery, ktoré ponúka viacero spoločností z oblasti nebankového financovania. Dnes to už nemusia byť len osobne vybavované hotovostné pôžičky ihneď, ale úver si môžete rýchlo a jednoducho vybaviť napríklad aj cez telefón, internet, SMS alebo inou formou. Niekoľko nebankoviek taktiež poskytuje úvery aj bez dokladovania príjmu, prípadne bez ručenia alebo populárne úvery bez overovania registrov.

V ponuke je viacero možných rýchlych úverov a pôžičiek, či už ide hotovostné úvery na ruku, alebo bezhotovostné. Tieto pôžičky sú určené nielen pre ľudí, čo vedia dokladovať príjem a majú v poriadku registre, ale požičať sa dá aj bez dokladovania príjmov alebo bez overovania registrov. Navyše je k dispozícii aj niekoľko úverov, ktoré vybavíte rýchlo a pritom aj na väčšie sumy a ide o nebankové spotrebné úvery až do 15.000 € bez ručenia.

Môj tip ak chcete ideálnu Rýchlu pôžičku ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
13 klientov už dnes požiadalo

Ak potrebujete väčšiu sumu, môžete ešte založiť aj nehnuteľnosť, ale tento spôsob ručenia sa neodporúča, keďže úvery tohto typu ponúka len niekoľko nebankoviek a úrokov sú pomerne drahé, takže si treba vopred prerátať, či máte na to, aby ste ich celé splatili a neprišli tak o bývanie. Pri úveroch s ručením či už nehnuteľnosťou alebo ručiteľom je však doba splácania najvyššia a to až na 10 rokov, pričom pri týchto úveroch väčšinou netreba iné dokladovanie.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Pre nezamestnaných sa dá požičať len taký typ úveru, ktorý je bez dokladovania príjmu a bez overovania príjmu a zamestnania zo strany nebankových subjektov. V tomto prípade ide o napríklad o internetového alebo SMS úvery krátkodobého typu do 30 dní a s možnosťou požičať si do 400 až 500 €. V prípade možnosti ručiteľa alebo ručenia nehnuteľnosťou je možné získať aj väčšie úvery na niekoľko tisíc alebo desiatok tisíc € so splatnosťou až 10 rokov.

Chcete rýchlu pôžičku pre nezamestnaných dnes?
Získať pôžičku

Pôžičky online a cez internet

Internetové a online úvery sú veľmi populárne a to najmä z dôvodu, že sa dajú vybaviť veľmi rýchlo a jednoducho priamo z domu. Stačí vyplniť online žiadosť o úver, zvoliť si sumu na požičanie si od 30 do 350 až 400 €, dobu splatnosti od 1 do 30 dní a potom už len počkať na schválenie pôžičky. Na vybavenie stačí vlastne len občiansky preukaz, nie je treba doložiť príjem ani účel použitia peňazí a na účte môžete mať v prípade schválenie peniaze už do pár hodín.

Rýchle pôžičky pre dôchodcov

Pre dôchodcov sú dostupné viaceré typy úverov. Bez ručiteľa alebo ručenia môžu získať napríklad menšie SMS a online úvery na pár stoviek €, ale aj osobne vybavované väčšie typy pôžičiek, nazývané aj spotrebiteľské úvery a to až do 5.000 € na základe predloženia výmeru dôchodku. Ak potrebuje dôchodca väčšiu sumu peňazí, musí sa tiež obrátiť už len na nebankové spoločnosti, ale v tomto prípade treba založiť nehnuteľnosť a doba splácania je aj na viac rokov.

Chcete rýchlu pôžičku pre dôchodcov ešte dnes?
Získať pôžičku

Aj do 24 hodín

Rýchle pôžičky s vybavením do 24 hodín ponúkajú predovšetkým nebankovky, pričom na ich získanie veľakrát netreba dokladovať ani príjem alebo sa neoverujú registre. Samozrejme, ak máte trvalé zamestnanie alebo podnikáte a máte dostatočný príjem, lepšie je si vybrať také úvery, kde sa dokladuje a môžete získať lepšie úročenie a podmienky. Požičať sa dá hotovostné aj bezhotovostne a bez ručiteľa vybavíte úver až do 15.000 € so splatnosťou do 8 rokov.

Bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu sa dajú požičať buď menšie úvery bez ručenia a to napríklad do 2.000 € formou osobnej pôžičky alebo do 500 € cez internet či SMS, v prípade ručiteľa to môžu byť aj spotrebiteľské úvery až na niekoľko tisíc €. Kto potrebuje väčšiu sumu a nemá možnosť dokladovať výšku svojho príjmu, musí skúsiť už len založenie nehnuteľnosti, čo ale trvá dlhší čas a väčšina nebankoviek ponúka pri tomto type úverovania pomerne vysoké úroky.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Pôžičky bez registra

Bez overovania registrov poskytujú úvery a rýchle pôžičky len niektoré nebankovky, ktoré sa zameriavajú na klientov, ktorí môžu byť aj rizikoví. Pri menších úveroch je častejšie získanie úveru bez registra napríklad cez online alebo SMS úvery, ktoré sú krátkodobé a na niekoľko sto €. V prípade väčších pôžičiek je už treba dokladovať príjem alebo mať ručiteľa a dá sa už požičať až do 10.000 € na čokoľvek so splatnosťou niekoľko rokov, pričom treba rátať s vyšším úročením ako pri úveroch s overovaním registrov.

Rýchla pôžička na ruku

Kto si chce požičať hotovostný úver, pre toho je rýchla pôžička na ruku ideálnym riešením. Vybaviť sa dá samozrejme osobne a to formou spotrebiteľského úveru až do 5.000 €, pričom ide o bezúčelový úver s dobou splácania až na 48 mesiacov. K dispozícii je ale aj pôžička cez SMS, telefón alebo internet, kde nie je treba nikam chodiť, väčšinou stačia len dva doklady totožnosti a peniaze môžete získať už do 24 hodín, kedy prídu formou poštovej poukážky priamo k Vám domov.

Pôžička pre ženy na MD

Pre ženy na mtaterskej dovolenke sú k dispozícii len nebankové pôžičky, keďže väčšinou ich jediným príjmom je materská alebo iné dávky od štátu. Ako príjem akceptujú tento druh príjmu nebankovky ponúkajúce menšie úvery, buď cez internet alebo telefón, kde je doba na splatenie zväčša do 30 dní a úverový strop do 500 €. Viac peňazí môžete získať aj cez osobné úvery spotrebiteľského typu do 2 až 3 tisíc € u niektorých nebankoviek, ktoré majú aj dlhšiu splatnosť.

Chcete rýchlu pôžičku pre ženy na MD ešte dnes?
Získať pôžičku

Rýchla pôžička pre študentov

Pre študentov je možné si tiež požičať. V banke sú študentské úvery napríklad formou spotrebných bezúčelových úverov, kde je treba ručiteľ, ktorý vie dokladovať príjem a takto sa dá požičať až do 8.000 € so splatnosťou 10 rokov. Nebankové spoločnosti majú pre študentov ale menšie produkty, kde sa dá získať len niekoľko tisíc € so splatnosťou najviac na 24 mesiacov. Na vybavenie tejto pôžičky tiež treba ručiteľa a ponúka ho len niekoľko nebankoviek.

Chcete odporúčanie na ideálnu Rýchlu pôžičku?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa
Recenzia Rýchle pôžičky – na všetko a aj za pár hodín patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Jeden komentár k “Rýchle pôžičky – na všetko a aj za pár hodín
 1. Alžbeta Babitšova píše:

  Dobrý deň, chem sa spytat kdo by mi požičal 1 000 € .
  Ked mam maly prijem , ako by sa to dalo riešit. Bez dokladaovania prjimu. Dakujem za odpoved :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X