Pôžička pred výplatou – keď potrebujete rýchle peniaze

Pôžička pred výplatou – keď potrebujete rýchle peniaze
3.25 (65%) 8 hlas[ov]

Pokiaľ potrebujete požičať rýchlo, jednoducho a bez zbytočného zdržania, môže to vyriešiť pôžička pred výplatou. Obvykle s ponukou na takýto úver prichádzajú rôzne nebankovky, ale napríklad ak Vám chýbajú peniaze len na pár dní, kreditná karta aj povolené prečerpanie k účtu v banke môže tiež vyriešiť situáciu. Samozrejme, to len za predpokladu, že tieto produkty už máte vybavené, pričom najlepšie podmienky obvykle ponúkne banka, kde máte účet.

Najdostupnejšie je požičať si pred výplatou od nebankovky, pretože väčšina poskytovateľov nebankových úverov tohto typu ponúka pôžičky aj bez registra a takáto pôžička pred výplatou sa dá získať do 24 hodín, dokonca veľakrát aj skôr. V prípade menších súm rádovo niekoľko desiatok alebo stoviek € ide najmä o produkty, ktoré sa dajú vybaviť z pohodlia domova cez počítač alebo telefón. Osobné pôžičky pre výplatou je možné získať aj na väčšie sumy za istých podmienok.

Môj tip ak chcete Najrýchlejšia Pôžička pred Výplatou ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
6 klientov už dnes požiadalo

Ak si budete úver vybavovať cez internet alebo SMS, je vybavenie o to jednoduchšie, že primárne ide o úvery zamerané na vybavenie ihneď po odoslaní žiadosti, prípadne do hodiny, takže sa nedokladuje ani príjem, účel, netreba ručiteľa a sú bez overovania registrov, čo je veľmi flexibilné pre mnohých klientov. Možnosti ako si požičať sú však aj v banke, kde sú dostupné niektoré produkty pre majiteľov bežných účtov, ktoré im umožňujú flexibilné úverovanie.

Možnosti v banke

V banke sa dajú získať dva typy úverov, ktoré sú možné využiť krátkodobo napríklad ak Vám chýbajú peniaze pár dní či týždňov pred výplatou. Prvým je kreditná karta, čo je forma úveru, ktorý čerpáte na nákupy alebo výber hotovosti vtedy, keď to potrebujete. Na karte máte obvykle limit od banky podľa výšky Vášho bežného príjmu a tiež aj bezúročné obdobie, ktoré sa vzťahuje na platby v obchodoch a môže byť od 40 do 60 dní, čiže za tento čas neplatíte úrok.

Druhou možnosťou je požičať si vo forme povoleného prečerpania k účtu, ktoré banka povolí tiež podľa dlhodobých obratov a príjmov na účte. V tomto prípade ide o úver, ktorý je tiež bezúčelový a peniaze môžete vyberať z bankomatu aj cez platobnú kartu k účtu. Úrok platíte len z prečerpanej sumy, pričom je ale obvykle vyšší ako pri spotrebných úveroch a nezriedka je to od 15 do 20 % ročne. Samozrejme, ak si požičiate len na pár dní, finančne sa to oplatí.

SpoločnosťOdDoPožiadať
Ferratum25300Požiadať
Credit One5500Požiadať
Pôžičkomat25200Požiadať
SMS Credits20350Požiadať

Ako získať peniaze v hotovosti

Hotovostná pôžička môže byť tiež formou, ako si požičať a vyriešiť krátkodobo svoje finančné problémy alebo neplánované výdavky pred výplatou. V rámci nebankových subjektov je stále dostatok možností ako si požičať aj osobne, pričom viaceré nebankovky majú svoje zastúpenie na celom Slovensku a to formou obchodných a regionálnych zástupcov alebo cez pobočky a regionálne kancelárie. Úver je možné vybaviť aj do pár hodín, alebo aj okamžite.

Chcete odporúčanie na Najrýchlejšia Pôžička pred Výplatou?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Osobne sa obvykle požičiavajú sumy od 500 až do 2.000 Eur, pričom je to väčšinou ako bezúčelové pôžičky bez ručenia. Niektoré nebankové firmy majú kritéria na schválenie prísnejšie nastavené, napríklad môžu vyžadovať aj dokladovanie príjmu, ale to zlepšuje zas úročenie úveru. Doba splatnosti je pri týchto pôžičkách krátkodobá až strednodobá, obvykle do 6 alebo 12 mesiacov, najkratšia môže byť aj 1 mesiac, pričom to závisí aj od výšky pôžičky.

Aj cez SMS či internet

Rýchla pôžička pred výplatou je rovnako aj formou vybavenia bez nutnosti osobného kontaktu a to cez SMS alebo internet. V prípade internetu stačí vyplniť na webstránke poskytovateľa úverov online žiadosť, ktorá sa podobá klasickej papierovej. Obvykle nie je treba ani dokladovanie príjmu, účelu použitia peňazí a ani žiadne ručenie a dá sa požičať už do 24 hodín suma od 50 do 350 € na čokoľvek, pričom splatnosť je zvyčajne do 1 mesiaca.

Cez SMS je v poslednom čase tiež veľmi moderné si požičať a to najmä pred výplatou. Úvery cez SMS patria medzi najrýchlejšie a najjednoduchšie. Obvykle sa stačí prostredníctvom internetu alebo SMSky zaregistrovať u nebankového poskytovateľa tejto pôžičky, po schválení registrácie potom odoslať na špeciálne číslo krátku textovú tvaru v predpísanom tvare a peniaze môžete mať už do hodiny na účte. Tiež ide o menšie úvery do 300 € so splatnosťou do 31 dní.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička pred výplatou – keď potrebujete rýchle peniaze patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X