Pôžička pre ženy na materskej dovolenke – online ale aj osobne

Pôžička pre ženy na materskej dovolenke – online ale aj osobne
3.27 (65.45%) 11 hlas[ov]

Ste na materskej a potrebujete nejaké finančné prostriedky navyše, napríklad kvôli nečakaným výdavkom? V tom prípade je pôžička pre ženy na materskej dovolenke možným riešením finančných suchôt alebo nečakaných výdavkov či problémov. Ak si chce požičať mamička na materskej, môže tak spraviť len pomocou nebankových spoločností a aj to nie všetky majú v ponuke úvery tohto typu. Požičať sa dá osobne, ale aj online alebo cez SMSku.

Pôžička na materskej dovolenke má formu bezúčelového úveru, to znamená, že peniaze môžete použiť na hocičo a nie ste nijako obmedzovaný ani pri žiadaní úveru a nemusíte ani dokladovať to, ako ste peniaze z pôžičky minuli. V prípade online alebo SMS pôžičiek nie je treba ani dokladovať výšku materskej alebo iného príjmu, čo robí úver ešte dostupnejším, iné nebankovky ale ponúkajú tieto úvery len za predpokladu, že im viete predložiť výšku materskej.

Konečne sme našli pôžičku, ktorú dostanú aj ženy na materskej:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
25 klientov už dnes požiadalo

Nebanková pôžička na MD

Keďže banky neberú materskú dávku a príspevok ako klasický príjem, obvykle ženám na MD nepožičiavajú a je tak treba sa obrátiť na nebankové spoločnosti. Na finančnom trhu je možné získať viacero typov nebankových úverov a to buď klasické osobne vybavované pôžičky, úvery cez SMS alebo pôžičky cez internet, ktoré sú najľahšie a najrýchlejšie vybaviteľné, ale majú svoje obmedzenia najmä kratšou splatnosťou do 30 dní a výškou úveru do 300 – 500 €.

Pri SMS úveroch je to podobné, tam môže byť dĺžka splácania aj kratšia napríklad len do 15 dní alebo aj menej pre nových klientov. Najviac sa dá požičať a tiež s najdlhšou dobou splatnosti pri pôžičkách, ktoré sa vybavujú osobne, pričom tu je už ale potrebné aj doložiť výšku príjmu a to cez výšku materského príspevku alebo dávky. Vo všetkých prípadoch je ale výhodou to, že peniaze sa dajú použiť na hocičo, keďže ide o bezúčelové úvery na čokoľvek.

Koľko sa dá požičať

V prípade online úverov, ktoré sú dostupné aj pre mamičky na materskej dovolenke, je možné získať úver od 25 € až do 500 € podľa konkrétnej nebankovky, ale nový klienti majú prvý úver obvykle len do 100 €. Podobné rozpätie ponúkajú aj pôžičky cez SMS, obvykle aj menšie, zvyčajne len do 300 €. Všetko sa ale dá vybaviť rýchlo a ľahko a peniaze je možné mať na svojom bankovom účte už v ten istý deň. Úvery vybavované osobne majú možnosti bohatšie.

Napríklad Home Credit ponúka možnosť požičať si od 400 € až do 6.000 € a tiež bezúčelovo. Pôžičkáreň má k dispozícii najrýchlejšiu pôžičku už od 100 €, pričom horná hranica na úver je 4.500 €. Cofidis zas ponúka možnosť získať do 3.000 € s možnosťou flexibilne si zvoliť presnú sumu. Toto sú ale len maximálne možné hranice pre bežné bezúčelové pôžičky, treba pamätať na to, že výška úveru závisí aj od výšky materskej alebo ďalších príjmov v domácnosti.

Tip: požičajte si až 6000 €, našli sme vhodnú pôžičku:

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Ako dlho splácať?

Najkratšiu splatnosť majú úvery a pôžičky pre ženy na MD vybavované online alebo SMS. Tieto typy úverov sú tak nielen na menšie sumy, tzv. miniúvery, ale aj na kratšie splatnosti a to obvykle od 7 do 30 dní, pričom nový žiadateľ má pri prvom úvere obmedzenú aj sumu ale aj dobu splácania na menšie hodnoty. Ak potrebujete peniaze so splatnosťou na dlhšiu dobu niekoľko mesiacov až desiatok mesiacov, je lepšie si požičať klasické pôžičky a úvery.

Každá nebankovka má iné typy úverov a doby splatnosti, napríklad Home Credit ponúka splatnosť do 48 mesiacov, Pôžičkáreň dokonca len od 2 do 12 mesiacov, Cofidis to má aj podľa výšky úveru a bežná splatnosť je tiež do 4 rokov. V tomto prípade sú splatnosti dlhšie aj preto, lebo sa požičiava väčšia suma peňazí a častokrát aj niekoľko tisíc €, takže aby bola splátka pre rodinný rozpočet prijateľná, musí byť doba splatnosti natiahnutá na viac mesiacov.

poskytovateľvýška sumyúrokdoba splatnostimesačná splátka
Ammando100 € - 8000 €9,8 % 12 - 84 mesiacovod 10 €
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Tipy pre správny výber pôžičky

 1. Zhodnoťte si, koľko presne si potrebujete požičať. Niekedy je menej viac, takže ak Vám stačí niekoľko stoviek €, môžete vybaviť úver online z pohodlia domova
 2. Pri menších úveroch cez internet alebo SMS je ale veľkým obmedzením splatnosť, pričom tieto pôžičky sa splácajú naraz obvykle do 30 dní v deň splatnosti
 3. Ak si chcete požičať úver na dlhšie, v tom prípade je lepšie skúsiť klasické úvery, kde môže byť doba splatnosti od 2 až do 48 mesiacov podľa výšky úveru a konkrétnej nebanovky
 4. Na rozdiel od SMS pôžičiek alebo úverov cez internet je treba pri väčších úveroch už doložiť aj výšku príjmu, ale obvykle stačí výška materskej. Niektoré nebankovky ale môžu vyžadovať aj posúdenie ostatných príjmov domácnosti, napríklad od manžela
 5. Poslednou možnosťou ako získať úver je mať ručiteľa alebo ručenie, tu ale veľký pozor na ručenie nehnuteľnosťou, aby ste neprišli pre zopár stoviek či tisíc € o strechu nad hlavou
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička pre ženy na materskej dovolenke – online ale aj osobne patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X