Pôžička pre každého – aj bez zbytočného dokladovania

Pôžička pre každého – aj bez zbytočného dokladovania
2.9 (58%) 10 hlas[ov]

Najdostupnejšie pôžičky sú nebankové úvery, ktoré sú dostupné naozaj pre každého. Pôžikča môže byť rôzneho typu, či už menšia online alebo SMS pôžička, alebo väčší spotrebiteľský úver, prípadne aj bezúčelový úver zaručený nehnuteľnosťou. Väčšinou tieto pôžičky vybavíte aj ihneď alebo do niekoľko hodín, pri úveroch s ručením to môže trvať dlhšie, ale pôžičku nakoniec získate. Pôžička pre každého teda nie je jeden špecifický produkt, ale druh dostupných úverov.

Najlepšia pôžička pre každého na čokoľvek je samozrejme tá, kde klient veľa nepreplatí, vybaví ju bez zdĺhavého dokladovania a administratívy a samozrejme s dostatočnou dobou splatnosti. K dispozícii sú ale viaceré druhy úverov, či už krátkodobé, strednodobé alebo aj dlhodobé, ale tiež úvery na menšie sumy aj väčšie pôžičky, kde sa nezaobídete bez doloženia výšky príjmu, prípadne aj ručenia. Niektoré sa dajú vybaviť aj bez registra a jeho overovania.

Môj tip ak chcete Pôžičku skutočne pre Každého ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
10 klientov už dnes požiadalo

Dostupná pôžička pre každého v menšej sume je napríklad online úver, ktorý je ale krátkodobý a je určený len na menšie sumy. Spotrebiteľské pôžičky sú už na tom lepšie, keďže je možné si požičať aj niekoľko tisíc € a aj na niekoľko mesiacov alebo rokov, no tu je už treba dokladovať výšku a typ príjmu vo väčšine prípadov. Tomu sa dá vyhnúť ak máte ručiteľa alebo spoludlžníka, no napríklad aj formou založenia napríklad nehnuteľnosti za úver.

Cez internet aj SMS

Veľmi obľúbené a zároveň aj dostupné takmer pre každého sú pôžičky cez internet. Tento typ úveru je založený na krátkodobom úvere, kde sa ád požičať obvykle od 50 do 500 € a to na dobu od 7 do 30 dní. Pôžičky sú bezúčelové, čo znamená, nemusíte poskytovateľovi doložiť, ako peniaze z úveru použijete a je to len na Vás. Tiež netreba dokladovať ani výšku príjmu a všetko vybavíte z pohodlia domova. Peniaze po schválení úveru môžete mať už do pár hodín.

Aj cez SMS sa dajú získať pomerne zaujímavé úvery, ale parametre sú podobné. Doby splatnosti sú obvykle 15 dní alebo 30 dní, najmenej sa dá požičať od 25 €, najviac do 350 €, ale noví klienti majú tieto parametre obmedzené, až kým nezískajú nejakú úverovú históriu u danej nebankovky. Tiež sú tieto pôžičky určené a dostupné takmer každému, lebo sa neskúma výška príjmu, účel použitia peňazí a veľa nebankoviek ani neoveruje klienta v registroch.

Spotrebiteľské a spotrebné pôžičky

Väčšie úvery obvykle od 500 € až do 25 tisíc € poskytujú nebankovky najmä formou spotrebiteľských alebo spotrebných úverov a pôžičiek. Menšie pôžičky do 2.000 € sa dajú obvykle vybaviť aj bez dokladovania príjmu v prípade, že pracujete na Slovensku. Tie väčšie sú zvyčajne do hranice 10.000 € a tu je možné získať peniaze účelovo aj bezúčelovo na hocičo, ale už treba doložiť príjem. Väčšie úvery sú obvykle už len s ručiteľom alebo spoludlžníkom.

Ak si chcete požičať napríklad ešte dostupnejšie, niekoľko nebankových spoločností má vo svojej ponuke aj rôzne špecifické úvery. Väčšinou sa nevyžaduje dokladovanie výšky príjmu ani pri väčších sumách, tu je ale treba ručenie ručiteľom alebo spoludlžníkom, prípadne doložiť bankový účet za posledné 3 mesiace. Pre živnostníkov a podnikateľov je výhoda pri niektorých nebankovkách v tom, že posudzujú obraty a nie zisk a tak sú dostupné aj pre nich.

Chcete odporúčanie na výhodnú spotrebiteľskú pôžičku?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Aj so založením nehnuteľnosti

Kto si chce požičať bez toho, aby musel dokladovať svoje príjmy alebo obťažovať ručiteľa, môže skúsiť pôžičky, kde sa zakladá za splatenie úveru nehnuteľnosť. Treba ale byť veľmi opatrný pri týchto úveroch a spočítať si, koľko za úver zaplatíte, aby ste vedeli, či na to bude Váš rodinný rozpočet mať dostatok prostriedkov. Takéto úvery ponúka len niekoľko subjektov a práve preto sa nedá moc vyberať, čo sa prejavuje aj na úrokoch pri týchto pôžičkách.

Zvyčajne sa dá požičať suma už od 2.000 €, ale lepšie je tieto úvery využívať až pri väčších sumách a naopak pri menšej pôžičke skúsiť skôr iné formy spotrebných alebo spotrebiteľských úverov a pôžičiek. Horná hranica závisí od hodnoty založenej nehnuteľnosti, ale zvyčajne je to do 50 až 60 percent z jej hodnoty podľa znaleckého posudku. Doby splatnosti sú obvykle do 10 rokov, niekedy aj viac, čím sa môže znížiť hodnota mesačnej splátky.

poskytovateľvýška sumyúrokdoba splatnostimesačná splátka
Ammando100 € - 8000 €9,8 % 12 - 84 mesiacovod 10 €
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Prv, než si požičiate

 • Pamätajte, že je veľmi dôležité využiť konkurenciu nebankoviek a preto pošlite čo najviac nezáväzných žiadostí, aby ste získali obraz o možnom úroku a nákladoch za úver – tento trh s úvermi nie je regulovaný, takže sa porovnaním vyhnete extrémne nevýhodným ponukám
 • Pri týchto úveroch platí, že dostupnosť je často kompromisom za iný parameter, takže môžete získať úver jednoducho a bez hocijakého dokladovania, ale môže byť obmedzenie vo výške, splatnosti alebo forme ručenia
 • Ak sa rozhodnete pre úvery bez registrov alebo overovania príjmu, je treba ručenie a to buď ručiteľom alebo ručením cez založenú nehnuteľnosť – práve tu viac ako kedykoľvek inokedy platí, že treba veľmi dobre prečítať zmluvné podmienky a vypočítať si, či zvládnete úver splatiť
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička pre každého – aj bez zbytočného dokladovania patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , ,
Jeden komentár k “Pôžička pre každého – aj bez zbytočného dokladovania
 1. robert olah píše:

  Dobry.volám sa Robert. Hcem pozícku, ale som v bankovej registre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X