Pôžičky pre všetkých – aj bez dokladovania a na hocičo

Pôžičky pre všetkých – aj bez dokladovania a na hocičo
3.33 (66.67%) 6 hlas[ov]

Pôžičky pre všetkých sú dostupné úvery, ktoré si môže požičať takmer každý a preto takéto pôžičky a úvery ponúkajú zväčša nebankové subjekty. Vybaviť sa dajú pre každého, pričom nie je dôležité, či si ich vybavíte osobne, cez SMS, online alebo nejako inak. Pokiaľ máte možnosť ručenia, môže byť pôžička pre všetkých aj s ručením nehnuteľnosťou, pričom v tom prípade je možné si požičať aj väčšie sumy. Úverov bez ručenia je ale tiež veľké množstvo.

Medzi pôžičky každému bez ohľadu na jeho výšku príjmu, ručenie alebo bonitu, patria predovšetkým menšie úvery krátkodobého charakteru, ktoré sa vybavujú osobne, ale aj cez internet alebo telefón. V tomto prípade nie je treba ani dokladovať žiaden príjem a ide aj o pôžičky bez dokladovania účelu, takže ich môžete použiť ľubovoľne na hocičo. V tomto prípade je výhoda aj to, že viacero nebankoviek ponúka tieto miniúvery aj bez overovania registrov.

Môj tip ak chcete rýchlu Pôžičku pre Všetkých ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
19 klientov už dnes požiadalo

Pre všetkých, čo môžu ručiť nehnuteľnosťou, sú určené aj väčšie úvery, napríklad aj nad 20.000 €, ktoré môžu mať dlhodobejšiu splatnosť až na 10 rokov a zároveň pri týchto úveroch nie je obvykle treba dokladovať výšku príjmu, dôvod použitia peňazí a poskytujú sa aj bez overovania registrov. Ak naopak ručenie nemáte, ale môžete doložiť svoj príjem, dostupné sú aj bežné spotrebiteľské nebankové pôžičky väčšinou od 1.000 € až do 5.000 € a to na čokoľvek.

SMS pôžičky pre všetkých

Pre všetkých sú najdostupnejším úverom bez ohľadu na výšku príjmu alebo ručenie najmä menšie úvery a medzi tie patria aj SMS pôžičky. Vybaviť si úver je možné buď priamo požiadaním o pôžičku cez krátku textovú správu na telefónne číslo nebankovky v špeciálnom tvare, prípadne niektoré spoločnosti požaduj najprv online registráciu budúcich žiadateľov a po ich overení im umožňujú cez SMS požiadať o úver vždy, keď to budú v budúcnosti potrebovať.

Tieto typy úverov sú krátkodobé, čo znamená, že splatnosť je obvykle do 1 mesiaca, pričom väčšinou je možné si vybrať medzi 15 a 30 dňovou splatnosťou. Požičať sa zvyčajne dá od 25 do 350 € a pre nových klientov na úvod sú dostupné len menšie úvery do 100 €. Až so splatením úveru je možné si požičať neskôr aj vyššie sumy. Veľkou výhodou je, že na získanie peňazí nie je treba predkladať príjem, úvery sú bezúčelové a nie je treba žiadne ručenie.

Online pôžička pre všetkých

Veľmi dostupná je aj pôžička online cez internet, ktorá je podobného typu ako SMS úver. Ide tiež o krátkodobú a bezúčelovú pôžičku na čokoľvek, pričom nie je treba dokladovať ani výšku príjmu žiadateľa a taktiež ani použitie peňazí. Tu sa dá obvykle požičať od 30 až do 500 € a aj tu platí, že ide o nebankový typ úveru, kde sa nevyžaduje žiadne ručenie, takže je dostupný každému. Navyše veľa nebankových poskytovateľov online úverov neoveruje ani registre.

Chcete odporúčanie na Online Pôžičku pre všetkých?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Internetové pôžičky poskytuje niekoľko spoločností, ktoré sa na online financovanie priamo špecializujú a na získanie stačí vyplniť online žiadosť, vybrať si výšku a dobu splácania úveru a počkať na schválenie. Väčšinou sa dá splatnosť vybrať flexibilne od 5 do 30 dní a schválenie je zvyčajne otázkou niekoľko minút až hodín. Na bankový účet potom v prípade schválenia môžu prísť finančné prostriedky už v ten istý deň, prípadne hotovostne poštovým šekom.

Úvery vybavované osobne

Osobne sa dajú vybaviť aj väčšie sumy na úver, konkrétne formou spotrebiteľských úverov a pôžičiek. Takéto pôžičky poskytujú prevažne väčšie a známejšie nebankové spoločnosti a na ich získanie treba dokladovať výšku príjmu, či už ide o zamestnanecký pomer, živnosť, podnikanie, dôchodok alebo inú formu príjmu. Ide o bezúčelové pôžičky, ktoré sa dajú použiť ľubovoľne a sú bez dokladovania účelu. Nebankovky si ale klienta overia a to aj v registroch, takže to znamená náročnejšie získanie pôžičky.

Niektoré nebankovky sa zameriavajú na menšie úvery od 400 do 1.500 €, pričom tie sú dostupné širšiemu okruhu záujemcov a aj tým, ktorí majú menšie mesačné príjmy. Iné subjekty zas požičiavajú aj väčšie sumy, až do 4 alebo 5 tisíc €, pričom tu je treba už mať aj dostatočnú výšku príjmu. Čo sa týka doby splatnosti, môže ísť o krátkodobejšie ale aj strednodobé úvery, bežná splatnosť je od 2 do 12 mesiacov pri menších a až do 48 mesiacov pri väčších pôžičkách. Väčšinou doba splatnosti súvisí aj s typom úveru a jeho výškou.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Úvery s ručením

Väčšie sumy sa dajú obvykle požičať už len s ručením. Najčastejšie sa využíva ručenie cez založenie nehnuteľnosti, pričom tieto pôžičky poskytuje len zopár nebankových spoločností, ktoré sa venujú napríklad úverom aj so splatnosťou na 10 rokov a nad 10.000 €. Výhodou pri týchto úveroch je fakt, že stačí založiť nehnuteľnosť a nebankovka obvykle už neskúma ani výšku príjmu, ani účel úveru a ani registre, takže požičať si vie aj klient s finančnými problémami. Toto ručenie má však nevýhodu, že ak nebudete vedieť úver splácať bez omeškania, môžete prísť o založenú nehnuteľnosť a tým pádom aj o bývanie.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky pre všetkých – aj bez dokladovania a na hocičo patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X