Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem

Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem
3.17 (63.33%) 6 hlas[ov]

Ak si chce nezamestnaný človek požičať, nemá na výber príliš možnosti. Pokiaľ má ručiteľa alebo môže ručiť nehnuteľnosťou, má prístup aj k väčším úverom, ale bez pravidelného príjmu sa musí spoliehať jedine na tie pôžičky, kde si poskytovateľ neoveruje príjem ani jeho výšku, čo sú väčšinou len mikroúvery na krátku dobu splatnosti. Banky pre klientov bez práce a trvalého príjmu nemajú žiadne úverové produkty, ostávajú teda už len nebankové spoločnosti.

V prípade, ak si chcete požičať menšie sumy, máte viac možností, pretože je na trhu viacero nebankových spoločností, ktoré sa zaoberajú aj pôžičkami pre ľudí, ktorí nedokladujú výšku svojho príjmu. Obvykle sa takto dajú vybaviť úvery do 1.000 €, ale len u niektorých subjektov. Vo väčšine prípadov tiež ide o krátkodobejšie úvery, ale zas nie je treba doložiť ani využitie pôžičky, keďže sú to bezúčelové úvery. Väčšina sa poskytuje aj bez overovania registrov.

Môj tip ak chcete najlepšiu možnú Pôžičku pre Nezamestnaných ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
12 klientov už dnes požiadalo

Bez ručenia je možné si požičať menšie úvery aj ihneď, prípadne do 24 hodín, pričom podmienkou je, že tieto úvery musia byť získateľné aj bez dokladovania príjmu, čo splnia najčastejšie úvery online alebo cez SMS. V prípade väčších pôžičiek nastupuje ručenie a to buď ručiteľom, ktorý už vie doložiť príjem, alebo formou založenia nehnuteľnosti. Tu ale treba byť opatrný a voliť možnosť ručenia nehnuteľnosťou až v krajnom prípade pre pôžičky.

Pôžičky pre nezamestnaných online

Najrýchlejšou voľbou pre požičanie je úver online. V tomto prípade je výhodou dostupnosť, pretože tieto typy pôžičiek poskytujú nebankovky bez ohľadu na geografickú polohu, čiže je jedno, či obývate Košice, Prešov alebo hociktoré iné mesto. O úver sa žiada formou online žiadosti, kde vyplníte svoje osobné údaje, kontakt na seba, zvolíte si výšku pôžičky, dobu na splatenie a potom už len odošlete žiadosť. Obvykle do niekoľkých hodín poznáte výsledok.

Tieto typy úverov, sú podobne ako cez SMS, bezúčelové, bez dokladovania príjmu a ide o krátkodobé pôžičky do 30 dní na menšie sumy. Pre nových klientov je obvykle úverový strop do 100 €, ak si požičiate viackrát, podľa konkrétnej ponuky môžete získať úver až do 500 €. Pri online úveroch tiež väčšina spoločností, ktoré ich poskytuje, neoveruje nielen príjem a jeho výšku, ale častokrát ani registre, takže si môžete požičať aj v prípade problémov.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia

Ak nechcete ručiť a máte záujem si požičať väčšiu sumu na úver, môžete skúsiť aj hotovostné alebo bezhotovostné spotrebiteľské úvery. Pre ľudí bez práce nie je síce prístupných veľa takýchto pôžičiek, ale dá sa požičať napríklad aj menší spotrebný úver na hocičo do 1.000 € v prípade niektorých nebankoviek. Doba splácania je potom obvykle do 12 mesiacov, pričom sa dá natrafiť na úvery, kde je ručenie len zmenkou a poskytovateľ si neoveruje ani bonitu klienta.

Chcete odporúčanie na najlepšiu možnú Pôžičku pre Nezamestnaných?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

V prípade ručenia zmenkou je výhoda, že nie je treba ručiteľ ani ručenie cez založenie nehnuteľnosti a zmenku využíva čoraz viac nebankoviek, ale napríklad aj poskytovateľov súkromných úverov. Hoci nejde o ručenie v pravom slova zmysle cez externé ručenie za úver, netreba brať zmenku na ľahkú váhu, pretože je veľmi dobre vymáhateľná súdnou cestou a v prípade rozhodnutia súdu ju treba do 3 pracovných dní uhradiť, inak nastupuje exekúcia.

Pôžičky pre nezamestnaných ihneď

Veľmi rýchlo sa dajú vybaviť aj úvery na väčšie sumy, ale tu je treba už ručenie ručiteľom alebo spoludlžníkom, ktorí vie dokladovať výšku svojho príjmu. Na získanie pôžičky potom stačí už len požiadať o konkrétnu sumu, doložiť dokumenty od ručiteľa alebo spoludlžníka a počkať na schválenie. Takýmto spôsobom sa obvykle požičiavajú aj väčšie sumy až do 10.000 €, pričom nebankovka neskúma žiadateľa častokrát ani z pohľadu úverových registrov.

Úvery s ručením nehnuteľnosťou

Pre nezamestnaných sú dostupné väčšie úvery len v prípade, ak ručia nehnuteľnosťou za splatenie úveru. V takomto prípade je viacero nebankoviek, ktoré ponúkajú možnosť splatenia úveru napríklad aj dlhodobo na 10 rokov, vďaka čomu sa zníži mesačná splátka. Vzhľadom na to, že sa neoveruje príjem a pri ručení nehnuteľnosťou ani finančná minulosť žiadateľa, je veľakrát úročenie pomerne vysoké a niekedy aj dvojnásobné, takže si treba premyslieť výhodnosť tohto úveru.

Získať peniaze sa dá pomerne rýchlo a obvykle je to do 50 percent z hodnoty založenej nehnuteľnosti, pričom táto hodnota závisí od znaleckého posudku. Žiadateľ nemusí založiť nutne len svoju nehnuteľnosť, ale môže ísť aj o nehnuteľnosť tretej osoby. Tieto úvery sa tak dajú získať aj na niekoľko desiatok tisíc €, ale v prípade, že nie je žiadna nádej na zlepšenie situácie a opätovné získanie pravidelného príjmu, mali by sa žiadatelia ručeniu nehnuteľnosťou radšej vyhnúť.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
3x komentované “Pôžičky pre nezamestnaných – keď nemáte aktuálne príjem
 1. Roland píše:

  dobry den potreboval by som surne pozicku vo vyske 1500 eura bez vopred uroky respektujem dakujem

 2. ina píše:

  mame zaujem o uver-20000 eur

 3. Katarina píše:

  Potrebujem uver 500 eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X