Pôžičky online – jednoduchšie to už byť nemôže

Pôžičky online – jednoduchšie to už byť nemôže
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

Získať jednoduchý a rýchly úver na čokoľvek ponúkajú pôžičky online, ktoré majú vo svojej ponuke predovšetkým nebankové spoločnosti špecializujúce sa na online úvery cez internet. Výhodou týchto úverov je to, že sú takmer pre každého, keďže väčšina z nich sa dá získať aj bez potvrdenia o príjme a veľa nebankoviek ich poskytuje aj bez registra, čiže neoveruje žiadateľov v rôznych úverových a bankových registroch. Navyše, vybavíte si ich veľmi rýchlo.

Bežným pravidlom je, že nebankové online pôžičky môžete získať už do 24 hodín a peniaze Vám prídu rovno na Váš bankový účet, ktorý zadáte v žiadosti o úver. takto rýchlo sa dajú získať peniaze predovšetkým od špecializovaných online nebankových poskytovateľov, ktorí majú svoje schvaľovacie procesy nastavené už automaticky a tiež nepotrebujú veľa dokladov alebo overovania pre schválenie pôžičky a to aj vzhľadom na to, že sa nejedná o veľké sumy.

Môj tip ak chcete overenú a Diskrétnu Online Pôžičku ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
33 klientov už dnes požiadalo

Tieto úvery sú obvykle krátkodobejšieho typu, pričom dĺžka splatnosti je zvyčajne od 7 do 15 alebo do 30 dní a každá nebanovka to má inak. Niektoré majú pevné doby splatnosti, iné zas umožňujú vybrať si presný počet dní. Pre nových klientov sú obvykle lehoty kratšie a to isté platí aj o možnosti požičať si väčšiu sumu. Na úvod sa obvykle dá požičať len do 100 € a až po splatení je možné postupne získať úver až do 300 alebo 400 €. Minimom je obvykle 25 €.

Ako vybaviť pôžičky online ihneď

Vybaviť si úver online je jednoduché. Na webovej stránke poskytovateľa takýchto úverov stačí vyplniť online žiadosť o pôžičku, ktorá je podobná ako klasické papierové, kde sa vyplní meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo a číslo bankového účtu, pričom sa už len zvolí výška požadovanej sumy úveru a jeho splatnosť a žiadosť sa odošle. Väčšinou ihneď po prijatí sa začne overovanie žiadosti a žiadateľa a už do 10 minút môže byť schvaľovací proces ukončený.

Potom buď mailom alebo telefonicky nebankovka oznámi výsledok žiadateľovi a v prípade, že mu bol úver schválený, môže mať peniaze na bankovom účte, ktorý v online žiadosti zadal, už do 24 hodín. Väčšina nebankoviek má viacero účtov v rôznych bankách a prevod tak netrvá obvykle dlhšie než hodinu. Peniaze tak môžete mať k dispozícii už v ten istý deň, ako ste požiadali o pôžičku. Na vybavenie netreba doložiť výšku príjmu, ručiteľa a úver je bezúčelový.

SpoločnosťOdDoPožiadať
Ferratum25300Požiadať
Credit One5500Požiadať
Pôžičkomat25200Požiadať
SMS Credits20350Požiadať

Aj pre nezamestnaných či študentov

Veľkou výhodou je to, že tieto pôžičky sú väčšinou k dispozícii aj pre študentov rovnako ako aj pre nezamestnaných a to v prípade, že nemajú podĺžnosti voči iným nebankovkám alebo voči iným inštitúciam. Vďaka tomu, že mnohé nebankovky neoverujú výšku ani typ príjmu žiadateľa o úver je tak tento úver dostupný aj mamičkám na materskej dovolenke a tiež aj študentom alebo ľuďom bez aktuálneho zamestnania, takže pôžička online je veľmi dostupná.

Chcete odporúčanie na online pôžičku Aj pre nezamestnaných či študentov?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Niektoré nebankovky však môžu overovať aj registre a to najmä úverové a nebankové, pričom vďaka tomuto overovaniu ale môžu ponúkať lepšie úroky a pôžičku tak menej preplatíte. Na druhú stranu, ak nemáte trvalý príjem, môže byť problém získať online úver u niektorých väčších poskytovateľov, ktorí síce neoverujú jeho výšku, ale ľuďom bez trvalého príjmu nepožičiavajú. To však neplatí pre dôchodcov s dôchodkom a mamičky na materskej.

Čo tak bez dokladovania príjmu?

Veľkou výhodou je fakt, že nie je treba dokladovať typ a výšku príjmu pri väčšine pôžičiek cez internet od nebanových subjektov zameraných na online úvery. Preto je možné si požičať veľmi rýchlo a flexibilne a aj pre ľudí, ktorým by napríklad iné nebankovky alebo banky nemohli dať pôžičku, či už z dôvodu nízkej mzdy, daňovej optimalizácie alebo preto, že aktuálne nemajú žiadny trvalý finančný príjem, ktorý by mohli zdokladovať alebo doložiť.

Na rozdiel od klasických úverov nie je treba pri týchto pôžičkách dokladovať ani účel použitia peňazí z úveru, pretože sú bezúčelové. V praxi je to flexibilné a výhodné, keďže ani pri vybavovaní a ani pri čerpaní pôžičky nepotrebujete predložiť to, ako budete míňať peniaze z úveru. Táto flexibilita spolu s tým, že väčšina nebankoviek okrem príjmu neoveruje ani registre je dôležitým faktorom pre rýchle vybavenie online pôžičky cez internet z pohodlia domova.

Tipy pre lepšiu pôžičku

 1. Dajte si záležať na výbere konkrétnej spoločnosti a porovnajte si výšku úveru, úrokov a sumy, ktorú zaplatíte za úver. Už pri vypĺňaní žiadosti sú tieto parametre vopred známe, využite to.
 2. Pozor na poplatky za prípadné predĺženie splatnosti. Ak nebankovka umožňuje predĺžiť si pôvodnú krátkodobú splatnosť, inkasuje za to vysoké poplatky.
 3. Snažte sa zvoliť si radšej kratšiu dobu splatnosti, ak viete, že budete môcť úver splatiť skôr. Vďaka tomu môžete ušetriť pomerne významnú časť úročenia.
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky online – jednoduchšie to už byť nemôže patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X