Pôžičky od Sberbank – čo všetko získate

Obľúbenosť pôžičky

Sberbank je banka, ktorá bola predtým známa ako Ľudová banka, resp. ako Volksbank. Pôžičky od Sberbank sú určené pre širokú verejnosť a fyzické osoby, ako aj pre podnikateľov, živnostníkov, malé, stredné aj veľké firmy a banka ich poskytuje prostredníctvom svojej siete pobočiek po celom Slovensku. Úvery a pôžičky Sberbank poskytuje formou spotrebných úverov rôzneho typu, hypoúverov na bývanie, ale aj cez kontokorentné úvery a kreditné karty.

Banka má v ponuke napríklad na prefinancovanie nehnuteľností buď klasické hypotéky alebo spotrebné úvery na bývanie, kde je treba ručiť nehnuteľnosťou, ale klient získa na druhú stranu oveľa dlhšie obdobie na splácanie aj niekoľko desiatok rokov a nie je problém si dokonca požičať až do 100 % hodnoty nehnuteľnosti. Pri refinančných hypotékach má banka dokonca zvýhodnené úrokové sadzby a ponúka možnosť rôznych úľav napríklad na poplatkoch.

V rámci spotrebných úverov je možné získať od banky klasický spotrebný úver na hocičo, čiže bezúčelový spotrebák, ale napríklad aj úver pre vysokoškolákov s výhodnejším úrokom. Banka poskytuje aj refinančnú spotrebnú pôžičku určenú na splatenie starých úverov, kde je možné časť pôžičky čerpať aj bezúčelovo. Okrem toho v rámci úverových produktov má v ponuke tiež kontokorentný úver, čiže povolené prečerpanie k účtu a rozličné kreditné karty.

Spotrebné úvery Sberbank

Banka má produkt zvaný Moja Pôžička Sberbank, ktorý je bezúčelovým spotrebným úverom a je možné ho získať aj bez potvrdenia o príjme, samozrejme bez dokladovania použitia peňazí z úveru a poskytnutie je aj bez nutnosti mať ručiteľa za úver. Suma, ktorá sa dá získať, je od tisíc € až do 25.000 € podľa príjmu a bonity klienta, splatnosť je od 1 do 10 rokov. Na vybavenie treba mať pravidelný príjem, v prípade SZČO treba daňové priznanie a potvrdenie o daniach.

Banka ponúka v rámci svojich úverov aj možnosť získať spotrebný úver vysokoškolákom, ktorý sa dá čerpať pre všetkých študentov na I. až III. stupni štúdia a to vo výške od 1.000 € až do 5.000 €. Je treba ručiteľ, ktorý dokladuje príjem, pričom požičať sa dá minimálne na rok, najviac na dvojnásobok doby štúdia, maximálne na 10 rokov. Úver je pre žiadateľov od 18 do 30 rokov, bez poplatkov za vybavenie a vedenie a je možné ho aj predčasne splatiť.

Hypotekárny úver

V rámci hypotekárnych úverov ponúka banka možnosť získať nový hypoúver, ale napríklad aj prefinancovať starú hypotéku. Hypotéka sa dá získať už od 3.500 €, pričom horná hranica je závislá od príjmu klienta a tiež od hodnoty založenej nehnuteľnosti, kde banka požičiava najviac do 70 % z tejto hodnoty. Pri refinancovaní sa dá získať úver až do 100 % hodnoty. Doba splácania je od 4 rokov do 30 rokov a je možné si úrok fixovať na 1, 3 alebo na 5 rokov.

V rámci úverov so zabezpečením nehnuteľnosťou, tak ako pri vyššie spomenutých hypotékach má banka v ponuke aj špeciálny tzv. Spotrebný úver variant. Ten má splatnosť od 121 mesiacov až do 30 rokov, je možné získať úver od 3.500 € a najviac do 100 % hodnoty založenej nehnuteľnosti a fixovanie úrokovej sadzby môže byť na 1, 3, 5 alebo dokonca aj na 10 rokov. Ide o úver na bývanie, ale je možné až 20 % z výšky úveru použiť tiež bezúčelovo na hocičo.

Refinancovanie úverov

Na zaplatenie starých a menej výhodných úverov alebo pôžičiek, rôznych kreditiek či kontokorentov alebo nebankových úverov, je možné si požičať od Sberbank refinančný spotrebný úver. Ten sa poskytuje bez poplatku za poskytnutie, aj bez potvrdenia o príjme a tiež bez ručiteľa. Schválenie je možné aj na počkanie, pričom je možnosť čerpania časti úveru bezúčelovo a priamo na bežný bankový účet. Splátka je nemenná po celú dobu úveru.

Získať sa takýmto spôsobom dá už od 1.000 €, maximálna hranica podľa príjmu a bonity je až do 25.000 €. Splatnosť úveru je od 12 do 120 mesiacov, pričom je možné bezplatne pôžičku v prípade záujmu splatiť a ušetriť tak na úrokoch. Na získanie je treba mať vek od 18 do 65 rokov, byť občanom SR alebo cudzincom s trvalým či prechodným pobytom na Slovensku a doložiť doklad totožnosti a iný bežne dostupný doklad. Samozrejme, treba mať pravidelný príjem.

PoskytovateľProduktVýška pôžičkyÚrokSplatnosť
ZunoPôžička2 001 € do 20 000 € 6,90 % do 15,90 % 6 - 72 mesiacov
Poštová bankaDostupná pôžička400 € do 7 000 € 7,50 % do 33,90 % 12 - 72 mesiacov
VÚB bankaFlexipôžička na čokoľvek 490 € do 25 000 €9,90 %12 - 120 mesiacov
Tatra bankaBezúčelový úver Classic500 € do 25 000 €9,90 %12 - 72 mesiacov
SberbankSpotrebný úver bezúčelový1 000 € do 25 000 €7,50 % 12 - 120 mesiacov
Prima BankPôžička1 000 € do 15 000 € 9,90 %24 - 120 mesiacov
OTP bankaotp EXPRES úver400 € do 20 000 €9,70 %1 - 84 mesiacov

Ďalšie Sberbank pôžičky

V Sberbank je možné získať aj úver formou kreditnej karty, pričom banka vydáva buď MasterCard standard alebo MasterCard Gold kreditnú kartu. Podľa typu karty je bezúročné obdobie od 40 do 45 dní a úver z karty spláca klient splátkami, ktoré si určuje on sám, musia však byť minimálne v sume 5 % z dlžnej sumy a k tomu poplatky a úroky. Úver sa tiež aj automaticky obnovuje po každej splátke do výšky pôvodného dohodnutého úverového rámca.

K bežnému účtu je možné si zas zriadiť povolené prečerpanie. Ide o kontokorentný úver dostupný od 230 € až do 3.320 € a to podľa výšky príjmu klienta, ktorý sa dá získať bez ručiteľa, pričom podmienky na získanie sú jednoduché a to mať otvorený účet v Sberbank aspoň 3 mesiace a pravidelný príjem. Povolené prečerpanie je k dispozícii pre klientov vo veku od 18 až do 65 rokov a podobne ako pri iných kontokorentoch, aj tu platíte úroky až pri čerpaní úveru.

Recenzia Pôžičky od Sberbank – čo všetko získate patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X