Pôžičky na ruku – hotovostné úvery

Pôžičky na ruku – hotovostné úvery
3.33 (66.67%) 9 hlas[ov]

Hotovostné pôžičky, alebo inak nazývané aj pôžičky na ruku, sú úvery, kde je vyplatenie formou priamo v hotovosti, pričom môže ísť o vyplatenie osobne, alebo aj prostredníctvom poštovej poukážky, ktorá príde domov. Pod týmito pôžičkami sa najčastejšie rozumejú úvery nebankového charakteru, ktoré poskytujú spoločnosti zamerané na osobné pôžičky, spotrebiteľské pôžičky, ale aj pôžičky vybavované online, cez telefón a SMS, ktoré sa vyplatia v hotovosti.

Nebanková pôžička na ruku má výhodu najmä v tom, že jej vybavenie je jednoduchšie a rýchlejšie ako v prípade bankových úverov, pretože väčšinou sú podmienky mäkšie a veľa nebankových poskytovateľov úverov napríklad ani neoveruje príjem žiadateľa, registre úverové alebo iné a tiež nie je vo väčšine prípadov treba dokladovať ani účel použitia peňazí, čiže ide o úvery bezúčelové. Vďaka rýchlemu vybaveniu máte pôžičky na ruku ihneď po schválení.

Môj tip ak chcete okamžitú Pôžičku na ruku ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
32 klientov už dnes požiadalo

V prípade niektorých bankových úverov ako sú napríklad kontokorentný úver alebo kreditná karta je možné prostredníctvom bankomatu získať peniaze aj v hotovosti, ale primárne poskytnutie úveru je formou bezúčelovej pôžičky na účet alebo kreditnú kartu, takže tieto pôžičky sa medzi úvery na ruku nerátajú. Okrem nebankoviek niekedy požičiavajú na ruku aj súkromné osoby, v tomto prípade je ale rovnako oveľa častejšia forma bezhotovostného úveru.

Hotovostné pôžičky

V prípade hotovostných úverov vybavovaných osobne je možné získať už od 500 € a to až do 5.000 € bez ručiteľa alebo iného ručenia formou spotrebného úveru na čokoľvek aj bez dokladovania účelu použitia peňazí. Takýto úver sa dá získať s doložením príjmu či už formou bankového výpisu, potvrdenia od zamestnávateľa alebo potvrdenia z daňového úradu ak žiadateľ podniká. Doba splácania je rôzne obvykle až do 48 mesiacov, čo znižuje mesačné splátky.

Ak si chcete požičať väčšie sumy, s ručiteľom alebo iným ručením v prípade potreby je možné získať aj väčšie sumy, napríklad až do 10.000 € či už na auto, na rekonštrukciu bývania alebo aj bezúčelovo a v tomto prípade platia podobné podmienky ako pri menšej pôžičke. Dlhšia môže byť splatnosť úveru, pri niektorých produktoch až na 5 rokov. Väčšie sumy sa už požičiavajú len formou bezhotovostného prevodu na účet žiadateľa priamo do banky.

Na ruku a do 24 hodín

Veľmi populárne sú z oblasti nebankových úverov aj tie, ktoré sa vybavujú online alebo cez SMS. Z pohodlia domova či už cez krátku textovú správu alebo vyplnením online žiadosti je možné požiadať o nebankový úver a to až do 350 alebo 400 €, pričom splatnosť úveru je síce len do 30 dní, ale ide o pôžičku bezúčelovú, bez overovania príjmov a väčšinou aj registrov, takže je to ideálne dostupný úver napríklad ak Vám chýbajú peniaze pár dní pred výplatou.

Môj tip ak chcete pôžičku Na ruku a do 24 hodín ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
33 klientov už dnes požiadalo

V tomto prípade je veľmi časté vyplatenie na bankový účet, ale záujemca si môže vo veľa prípadoch zvoliť aj vyplatenie poštovou poukážkou, takže nemusí nikam do banky chodiť pre peniaze. Vybavenie pôžičky trvá zvyčajne len niekoľko hodín a už do 1 dňa môže byť úver schválený a peniaze na ceste. Kvôli dlhšiemu čakaniu na poštové služby ale môže byť vyplatenie peňazí aj dlhšie ako 24 hodín po schválení pôžičky, je to však len výnimočne.

Kde a ako sa dajú vybaviť

Poskytovateľov úverov vyplácaných v hotovosti a na ruku môžete nájsť takmer v každom meste. Väčšie nebankové spoločnosti tu majú buď svoje zastúpenie formou kamennej pobočky, alebo častejšie formou individuálneho sprostredkovateľa úveru, takže či už ide o Košice, Poprad, Nitru, Žilinu, Bratislavu alebo Piešťany či hociktoré iné väčšie alebo aj menšie mesto, záujemca o úverovanie má k dispozícii viacero možností, ako si požičať na ruku.

Nepomernou výhodou týchto úverov je možnosť získať ich v hotovosti a v prípade, že máte exekúciu, požičať si tak peniaze mimo bankového účtu, ktorý exekútor blokuje. Tieto úvery sa dajú vybaviť osobne aj cez internet, telefón alebo SMS, pričom napríklad v prípade osobných úverov funguje niekoľko regionálnych zástupcov v každom okrese, ktorí zastupujú konkrétne nebankovky z oblasti hotovostných pôžičiek. Úver dokonca získate aj bez overovania registrov.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Okrem klasických nebankoviek netreba zabúdať napríklad ani na záložne, ktoré sú v každom meste a pre každého, kto má nad 18 rokov, poskytujú požičať si krátkodobo na 1 až 2 mesiace formou založenia hnuteľného majetku. Najčastejšie sa zakladajú šperky, zlato, spotrebiče, elektronika alebo domáca technika. Po uplynutí lehoty treba úver zaplatiť, alebo prepadne v prospech záložne.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky na ruku – hotovostné úvery patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X