Pôžičky na občiansky preukaz – najľahšia cesta k peniazom

Pôžičky na občiansky preukaz – najľahšia cesta k peniazom
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

Na občiansky preukaz sa dajú získať viaceré úvery, ktoré sú buď bankové alebo nebankové, pričom majú spoločné to, že na vybavenie postačuje len občiansky preukaz a prípadne aj druhý doklad totožnosti. Nie je treba preukazovať žiadne výplatné pásky alebo výpisy z účtu alebo iné doklady o príjme, tieto úvery sú aj bezúčelové, takže sa nepreukazuje účel použitia úveru a rovnako nie je treba ručiteľ za úver, spoludlžník alebo iná forma ručenia pôžičky.

Najčastejšie ponúkajú úvery na občiansky preukaz a pôžičky na občiansky preukaz nebankoví spoločnosti a to aj tie známejšie. V tomto prípade môže ísť buď o úvery úplne bez overovania príjmov, napríklad takto fungujú SMS a online pôžičky, alebo o úvery, ktoré síce klient vybaví len na občiansky preukaz, ale nebankovka si overuje jeho úverový profil cez úverové registre, ale zároveň napríklad aj príjmy cez zamestnávateľa, daňový úrad alebo Sociálnu poisťovňu.

Môj tip ak chcete okamžitú Pôžičku na Občiansky Preukaz ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
9 klientov už dnes požiadalo

V prípade bankových pôžičiek na občiansky preukaz je možné získať väčšinou buď povolené prečerpanie k účtu, čiže kontokorentný úver, alebo kreditnú kartu, prípadne spotrebný úver na menšiu alebo väčšiu sumu. V tomto prípade si ale banka klienta vždy dôsledne overí, napríklad ak má u nej účet, tak podľa obratov na účte určí výšku príjmu, ak nie, zistí si to podobne ako nebankovka cez iné registre a možnosti. Samozrejmosťou je overovanie finančnej minulosti klienta.

Rýchle pôžičky na OP online

Medzi najjednoduchšie pôžičky, kde stačí na vybavenie len občiansky preukaz, prípadne len osobné údaje z neho, sú nebankové pôžičky a úvery cez internet. Na získanie stačí vyplniť len online žiadosť, zvoliť si výšku úveru, určiť dobu splatnosti, odoslať ju a počkať na schválenie. Väčšinou sa neoverujú ani príjem, ani registre a finančná minulosť, tieto úvery sú bezúčelové, takže netreba ani doložiť to, ako peniaze použijete a vybavíte ich rýchlo aj za niekoľko hodín.

Tieto typy úverov sú krátkodobé a na získanie tak stačí len OP, keďže nie je treba ani väčšie ručenie obvykle sa dá požičať od 30 do 500 € podľa konkrétnej nebankovky, pričom doba splácania je od 1 do 30 dní. Úver je splatný naraz v deň splatnosti a niektoré finančné subjekty ponúkajú aj možnosť predĺžiť túto splatnosť za mierny poplatok. Výhodou je, že úver získate aj za niekoľko hodín a peniaze môžete mať na bankovom účte už v ten istý deň.

Rýchle pôžičky na občiansky preukaz cez SMS

Na občiansky preukaz sa dajú požičať aj rýchle úvery cez SMS. Princíp je podobný ako pri online úveroch. V tomto prípade treba buď najprv vykonať registráciu cez internet priamo na webovej stránke poskytovateľa SMS úverov, alebo sa zaregistrovať odoslaním SMS s vlastnými osobnými údajmi z občianskeho preukazu. Po schválení registrácie už zostáva potom len požiadať o pôžičku kedykoľvek ju budete potrebovať odoslaním SMS v špecifickom tvare.

Chcete odporúčanie na Rýchlu pôžičku na občiansky preukaz cez SMS?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Kto si požičiava cez SMS, musí ale rátať s tým, že tieto pôžičky sú podobne ako tie online krátkodobé, čo v praxi znamená, že splatnosť je nanajvýš mesiac. Viaceré spoločnosti umožňujú vybrať si dve doby splatnosti a to buď 15 dní alebo 30 dní. Aj tu platí, že ide skôr o mikroúvery od 25 do 350 €, pričom ak ste novým klientom nebankovky, musíte počítať najmä s tým, že na úvod si môžete požičať len menšiu sumu obvykle do 100 € a len do 15 dní.

Úvery na OP ihneď aj v hotovosti

Pôžičky na OP ihneď a v hotovosti ponúkajú viaceré nebankovky, ktoré fungujú cez sieť pobočiek v mestách alebo prostredníctvom svojich regionálnych a obchodných zástupcov s pôžičkami, ktorí ich sprostredkujú konečným klientom. Požičať sa dajú v hotovosti menšie aj väčšie sumy, pričom na občiansky preukaz si môžete vybaviť bezúčelové aj účelové úvery. Tie účelové sú zvyčajne formou splátkového nákupu v kamenných aj internetových obchodoch.

V prípade bezúčelových pôžičiek je možné si požičať už od 500 € na čokoľvek a to napríklad formou pôžičky na OP, pričom schválenie môže byť aj do hodiny a peniaze si tak prevezmete v hotovosti takmer ihneď. Väčšie úvery napríklad nad 2.000 € sa požičiavajú ako spotrebné alebo spotrebiteľské a tu je možné získať úver až do 10.000 € bez ručenia, ručiteľa a tiež s možnosťou výplaty aj v hotovosti. Samozrejme čím je suma vyššia, tým je vybavenie dlhšie.

PoskytovateľVýška pôžičkyÚrokDoba splatnostiSplátka
Top Pôžičkaod 100 € do 5000 €-12 - 48 mesiacovod 6 € (mesačne)
Credit Oneod 1 € do 350 €-1 - 30 dníod 2,67 € (denne)
Providentod 140 € do 2300 €- 45 - 100 týždňovod 15,60 € (týždenne)
Pôžičkomatod 25 € do 200 €-5 - 31 dníod 2,67 € (denne)

Bankové pôžičky na občiansky preukaz

V prípade bankových úverov je možné si požičať napríklad na občiansky preukaz kontokorentný úver, spotrebný úver alebo kreditnú kartu. Podmienkou je, že máte v banke už dlhšiu dobu účet, na ktorý Vám chodí pravidelne príjem a banka si vie overiť aj Vašu finančnú minulosť. Pokiaľ ste bezproblémový klient, môžete získať cez povolené prečerpanie účtu, spotrebný úver alebo kreditnú kartu od 200 € až po niekoľko tisíc € podľa Vašej bonity.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky na občiansky preukaz – najľahšia cesta k peniazom patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X