Pôžičky do 24 hodín – a niekedy ja oveľa skôr!

Pôžičky do 24 hodín – a niekedy ja oveľa skôr!
3 (60%) 6 hlas[ov]

Pôžičky do 24 hodín vie klient zohnať či už vo forme bankových alebo nebankových úverov rôzneho typu, napríklad sú to online pôžičku, SMS úvery, spotrebné a spotrebiteľské pôžičky, úvery cez telefón, kontokorentné úvery alebo kreditné karty. Keďže možností je naozaj dostatok, priamo s ponukou rastú aj možnosti získať ideálny úver na mieru. Len málokto si však môže vybaviť každý druh pôžičky, niektoré sú prístupné len ľudom s príjmom a čistým registrom.

Pri bankových úveroch sú možnosti rýchlosti získania a vybavenia pôžičky priamo závislé od toho, aký ste klient a žiadateľ. Najrýchlejšie vybavíte úvery vo svojej materskej banke, kde máte trvalú dobu účet, na ktorý Vám chodia príjmy. Banka si tak vie veľmi rýchlo vyrátať možnosti na úver a často krát aj sama predschváli klientovi nejaký typ úveru alebo úverový rámec. Najčastejšie ide o kreditné karty, povolené prečerpanie k účtu alebo menší spotrebný úver.

Môj tip ak chcete najrýchlejšiu Pôžičku do 24 hodín ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
24 klientov už dnes požiadalo

Nebankové pôžičky sú populárne práve pre svoje rýchle vybavenie a do 24 hodín sa dá získať väčšina menších alebo bezúčelových úverov. Ide predovšetkým o úvery cez SMS, internet, telefón, prípadne o hotovostné úvery, kde sa nevyžaduje ručenie, ručiteľ a zároveň môže klient dokladovať svoj príjem. Naopak ale aj pôžičky bez doloženia príjmu alebo overovania registrov sa poskytujú pomerne rýchlo, tu však klient zaplatí za rýchlosť cez vyššie úročenie pôžičky.

Nebankové pôžičky do 24 hodín

Nebankové úvery patria medzi rýchle pôžičky do 24 hodín. Bez registra sa dá požičať tiež niekoľko nebankových úverov, pričom napríklad vďaka tomu, že sa pri žiadateľovi neoveruje register, je úver dostupnejší a preto ho môže využiť aj širšia skupina záujemcov. V rámci pôžičiek v prípade nebankových úverov využívajú klienti najmä bezhotovostné úvery, ako napríklad online alebo SMS úvery, ale aj hotovostné pôžičky, ktoré sa dajú tiež vybaviť rýchlo.

Online pôžičky a SMS úvery

Medzi rýchle pôžičky do 24 hodín patria aj online úvery a SMS pôžičky. Na získanie nie je treba dokladovať ani výšky príjmu, ide o bezúčelové úvery a viaceré z nich sa poskytujú aj bez registra. Požičať sa týmto spôsobom dajú najmä menšie sumy od 25 do 400 €, pričom ide o krátkodobé pôžičky so splatnosťou do 30 dní. Peniaze môžu prísť na účet už niekoľko hodín po schválení a vďaka minimálnemu dokladovaniu a overovaniu je schválenie pomerne rýchle, častokrát aj do hodiny.

Chcete odporúčanie na najlepšiu možnú Online pôžičku a SMS úver?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Hotovostné pôžičky

Hotovostné pôžičky do 24 hodín vybavíte v prípade nebankoviek najmä formou spotrebných alebo spotrebiteľských úverov. Bez dokladovania príjmu sa dá požičať do 2.000 €, nad túto sumu je potrebné už vedieť nebankovke preukázať výšku svojho príjmu pre posúdenie bonity. Až do 10.000 € sa dá získať bez ručiteľa alebo ručenia. Peniaze sú vyplatené väčšinou priamo po schválení v pobočke nebankovky alebo prídu poštou. Splatnosť úverov je aj na niekoľko rokov, niekedy až do 10 rokov.

Úvery z banky do 24 hodín

Bankové úvery sa tiež dajú vybaviť pomerne rýchlo, ale banka požičia len klientovi, ktorý má v poriadku úverové registre, taktiež má trvalý príjem a ideálne na bankový účet a nemá žiadne problémy so splácaním predošlých úverov. V tomto prípade sú k dispozícii bankové úvery či už formou povoleného prečerpania na účte, kreditnej karty alebo spotrebných úverov. Hypotéky alebo väčšie spotrebné úvery s ručením sa vybavujú tiež v bankách, ale do 24 hodín to nestihnete.

Kontokorent alebo kreditka

Kontokorentný úver je povolené prečerpanie k účtu, čiže môžete pri platení alebo výbere prostriedkov z účtu cez bankomatovú kartu ísť aj do mínusu. Výška tohto mínusu závisí od výšky príjmov alebo obratov na účte a obvykle je to od 250 € až do niekoľko tisíc €. Druhá forma rýchleho úveru do 24 hodín je kreditka. Ak si ju vybavíte, môžete čerpať peniaze priamo z úverovej karty, pričom na nákupy u existuje aj úvodné bezúročné obdobie, obvykle 1,5 mesiaca.

PoskytovateľKreditná kartaZákladný úrokSankčný úrokMaximálna suma
Tatra bankaVISA štandard17,80 %23,05 %5 000,00 €
Slovenská sporiteľňaVISA Classic19,50 %24,50 %-
Quatro-25 %- 5 000,00 €
CetelemKreditka 17,88% -1 500 €

Spotrebná pôžička do 24 hodín

Pre všetkých, čo uvažujú o väčšej sume na požičanie, sú tu spotrebné pôžičky a úvery. Väčšina bánk ich ponúka od 1.500 € alebo 2.000 €, pričom horná hranica je závislá od bonity a výšky príjmu klienta, obvykle je to do 20.000 € bez nutnosti ručenia. Banky majú tieto úvery účelové aj bezúčelové a doba splácania sa pohybuje od 6 mesiacov až po 8 či 10 rokov podľa konkrétneho druhu úveru. Ak máte účet v banke, kde si úver vybavujete, trvá to aj menej ako 24 hodín.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky do 24 hodín – a niekedy ja oveľa skôr! patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X