Pôžičky cez telefón – jednoduchý úver

Pôžičky cez telefón – jednoduchý úver
2.67 (53.33%) 3 hlas[ov]

Medzi úvery, ktoré sa dajú požičať a vybaviť z pohodlia domova, sú aj pôžičky cez telefón. Výhodou viacerých je, že ich vybavíte takmer ihneď a aj bez zbytočného dokladovania účelu alebo príjmu, čo platí najmä pre krátkodobé a menšie úvery. Úvery cez telefón môžu byť buď formou SMS pôžičiek, alebo sú dostupné aj ako klasická rýchla pôžička cez telefón, o ktorú je možné požiadať telefonicky, prípadne ju aj vybaviť bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

Pôžička cez telefón je veľmi obľúbeným produktom najmä v rámci nebankových úverov a pôžičiek a je možné ju získať od rôznych finančných, splátkových a nebankových firiem. V prípade SMS úverov je na trhu viacero poskytovateľov, ktoré ponúkajú možnosť vybaviť si všetko len prostredníctvom krátkej textovej správy cez telefón, pričom niektorí môžu vyžadovať aj vopred registráciu online cez webovú stránku, kde treba najprv vyplniť online žiadosť.

Môj tip ak chcete známu Pôžičku cez Telefón ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
6 klientov už dnes požiadalo

Druhou formou úverov cez telefón je zatelefonovať na zákaznícku linku alebo vyplniť online žiadosť, aby pracovník nebankovej firmy zatelefonoval Vám v dohodnutom čase. V tomto prípade je potrebné pripraviť si potrebné doklady, väčšinou doklady totožnosti a údaje o svojom zamestnávateľovi alebo podnikaní, pričom priamo cez telefón s Vami operátor vyplní žiadosť, overí si totožnosť a ďalšie veci cez spomenuté doklady a potom už len počkáte na výsledok.

Hotovostná pôžička Tesco

Cez telefón si môžete vybaviť úver napríklad cez finančné služby Tesco. Stačí počas pracovných dní zavolať na číslo 0850 333 850 a môžete ískať úver od 800 až do 5.000 €, pričom všetko sa dá vybaviť len telefonicky. Na vybavenie budete potrebovať dva doklady totožnosti a doložiť príjem. To buď údajmi o svojom zamestnávateľovi, alebo v prípade, že podnikáte alebo ste živnostník, tak údajmi o svojom podnikaní, ktoré nadiktujete operátorovi.

Zároveň si počas žiadosti o pôžičku dohodnete dobu splatnosti tak, aby to vyhovovalo Vášmu rodinnému rozpočtu v počte aj výške mesačných splátok a potom už len počkáte na schválenie úveru. Keďže ide o bezúčelovú pôžičku, môžete získať peniaze na čokoľvek a nie je treba dokladovať, ako ste úver minuli. Takáto hotovostná pôžička sa dá vybaviť len jednoducho cez telefón a v prípade schválenia úveru Vám financie prídu priamo na účet do banky.

Pôžičky cez telefón Cofidis

Podobne aj nebanková spoločnosť Cofidis ponúka možnosť vybaviť si pôžičku prostredníctvom telefónu, kde sa dá požičať až do výšky 5.000 € a obvyklá maximálna doba splácania je do 48 mesiacov. Aj táto pôžička je bezúčelová, takže sa dá použiť ľubovoľne a na hocičo bez administratívnych obmedzení a dá sa vybaviť bez zbytočného dokladovania. Spracovanie žiadosti o úver je bez poplatku, taktiež samotná pôžička je bez skrytých poplatkov.

Horná hranica pôžičky je ale stanovená aj podľa toho, aké ma klient príjmy a ich výšku. Navyše spoločnosť ponúka k svojim úverom aj možnosť revolvingu, čiže čerpanie ďalšieho úveru bez nutnosti jeho zdĺhavého vybavovania. Navyše môžete o pôžičku požiadať nielen cez telefón, ale aj cez online žiadosť. Peniaze na účte môžete mať už do 48 hodín po schválení úveru a nie je potrebné žiadne ručenie. Navyše úver môže byť aj poistený pre prípad nesplácania.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Aj SMS úvery od Ferratum

Cez telefón sa dajú vybaviť aj pôžičky prostredníctvom SMS, čiže krátkej textovej správy. Vďaka tomu je získanie úveru ešte jednoduchšie, keďže v tomto prípade nie je treba nielen dokladovať účel, ale na rozdiel od väčších úverov ani príjem. Väčšinou stačí len požiadať o úver prostredníctvom SMS, ktorú zašlete na určené telefonické číslo v presnom tvare a už len stačí počkať na schválenie pôžičky. Takto požičiavajú viaceré nebankovky, napríklad aj Ferratum.

Chcete odporúčanie na SMS úver od Ferratum?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

V tomto prípade sa posiela SMS s osobnými údajmi a výškou požadovaného úveru spolu s dĺžkou splatnosti na telefónne číslo 0902 028 028, pričom maximálna možnosť požičať si je na 15 alebo 30 dní, čiže ide o pôžičky krátkodobejšie. Úver sa dá získať od 30 € až do 350 €, pre nových klientov je ale výška prvej pôžičky obmedzená. Po odoslaní SMS a schválení je možné získať peniaze buď na účet a to už do 72 hodín, alebo aj v hotovosti cez poštovú poukážku.

Až do 5.000 € z Home Credit

Od Home Creditu je možné získať úver od 400 € až do 6.000 € a to na čokoľvek, pričom túto pôžičku môžete vybaviť za pár minút nielen telefonicky, ale napríklad aj online. Výhodou je, že v prípade, ak sa klientovi zmení finančná situácia, firma mu umožňuje upraviť si mesačné splátky podľa aktuálnej potreby. Na získanie úveru cez telefón stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 608 708 a pripraviť si dva doklady totožnosti, ktoré budete potrebovať pri vybavení.

Firma umožňuje aj požiadať online o zavolanie klientovi vtedy, keď to on chce a v čase, kedy mu to najviac vyhovuje. Na získanie úveru je aj tu potrebné vedieť preukázať príjem a to buď informáciami o svojom zamestnávateľovi, u ktorého si to nebankovka následne overuje, alebo údajmi o podnikaní a podnikateľskom subjekte, ak je žiadateľ podnikateľ alebo živnostník. Pri väčších pôžičkách je výhodou pri Home Credite možnosť získať splatnosť až na 84 mesiacov.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky cez telefón – jednoduchý úver patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , ,
Jeden komentár k “Pôžičky cez telefón – jednoduchý úver
 1. milada ridzonova píše:

  nedisponujem uctom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X