Pôžičky bez ručenia – jednoducho, rýchlo a pohodlne

Pôžičky bez ručenia – jednoducho, rýchlo a pohodlne
3.43 (68.57%) 7 hlas[ov]

Ak si chcete požičať úver alebo pôžičku a nemáte kým alebo čím ručiť, skúste pôžičky bez ručenia. Tento typ pôžičiek majú banky aj nebankovky a v princípe ide o všetky druhy úverov či už spotrebiteľské, spotrebné, bezúčelové alebo účelové, pri ktorých nie je potrebné na získanie ručenie hnuteľným majetkom, nehnuteľným majetkom alebo ručenie cez ručiteľa. Takáto pôžička bez ručiteľa a ručenia je dostupná pre široké vrstvy obyvateľstva na rôzne využitie.

V prípade bankových úverov je možnosť získať bez ručenia kreditnú kartu, povolené prečerpanie k účtu, čiže kontokorentný úver a rôzne druhy účelových alebo bezúčelových spotrebných úverov. Hypotéky sú dostupné len so založením nehnuteľnosti. Aby ste si mohli požičať v banke, musíte mať v poriadku bankové a úverové registre a tiež musíte vedieť doložiť príjem, prípadne mať bankový účet s obratmi alebo byť zamestnaný či podnikať.

Môj tip ak chcete Pôžičku bez Ručenia ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
51 klientov už dnes požiadalo

Ak si chcete požičať od nebankových subjektov, môžete získať úvery jednoduchšie a rýchlejšie, keďže v prípade väčšiny úverov je možné získať ich bez dokladovania účelu použitia peňazí. Niektoré, ako napríklad SMS alebo online, aj bez overovania príjmu alebo registrov. Viacero nebankoviek nepotrebuje dokladovať príjem ani pri pôžičkách cez telefón, niektoré zas neskúmajú registre ani pri väčších spotrebných alebo spotrebiteľských úveroch.

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

Ak nechcete ručiť nehnuteľnosťou, máte na výber viacero možností. V banke je možné si požičať napríklad bezúčelové alebo účelové pôžičky na bývanie, kúpu auta alebo na hocičo iné a to spravidla od 1.000 € do 25 až 30 tisíc € podľa bonity klienta. Tieto úvery sú splatné od 6 mesiacov až do 10 rokov. Na vybavenie potrebujete doložiť výšku príjmu alebo byť zamestnaní, pri účelových aj použitie peňazí a samozrejme treba mať v poriadku registre.

Nebankové pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sú spotrebiteľského charakteru a sú veľmi podobné tým bankovým, akrutá splatnosť je obvykle len do 8 rokov a možnosť požičať si je spravidla len do 20.000 € v závislosti od výške príjmu. Ten sa musí dokladovať pri týchto väčších úveroch, nemusí sa pri menších a krátkodobých miniúveroch z nebankovky. Bez ručenia nehnuteľnosťou sa ale dá požičať napríklad aj telefonická spotrebná pôžička z domu.

Aj bez dokladovania príjmu

Ak si chcete požičať aj bez preukazovania príjmu, môžete tak spraviť v banke v prípade, že máte v nej svoj účet, na ktorý Vám častejšie chodili peniaze alebo nejaký príjem. V tom prípade si banka vypočíta podľa obratov možnosť úverového rámca napríklad pre kreditnú kartu, spotrebný úver alebo povolené prečerpanie až do 2.000 €. Podobne banka postupuje aj vtedy, ak je žiadateľ zamestnaný viac ako 3 mesiace alebo podniká aspoň 2 zdaňovacie obdobia.

V prípade nebankových úverov sa dá bez dokladovania požičať na 30 dní krátkodobo cez SMS alebo internet a to obvykle niekoľko stoviek €. V prípade osobne vybavovaných úverov je možné si požičať až do 1.000 € so splatnosťou obvykle do 6 mesiacov, ak ste klientom spoločnosti dlhšiu dobu, tak aj na dlhšie. Cez telefón v prípade, ak je klient zamestnaný, sa dá získať aj väčší úver napríklad do 5.000 € od Tesco Finance, ale treba údaje o zamestnávateľovi.

Chcete odporúčanie na Pôžičku Aj bez Dokladovania príjmu?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Bez ručenia a registra

Ak potrebujete pôžičku bez registra a ručenia zároveň, v tom prípade nepochodíte v banke, pretože banky posudzujú klienta z hľadiska jeho úverovej histórie a toho, aké záznamy má predovšetkým v bankových a úverových registroch. Vďaka tomu si tak vedia strážiť bonitu klienta a overovať si jeho úverovú disciplínu. Našťastie je mnoho nebankoviek, ktoré majú vo svojej ponuke niekoľko druhov pôžičiek bez ručenia a registra, ktoré požičajú aj klientom so záznamom.

Veľmi obľúbené sú buď mikroúvery do 500 € vybavované cez telefón, internet alebo SMS, ale aj osobne napríklad cez obchodných zástupcov nebankoviek v regióne. Viaceré subjekty si neoverujú registre napríklad ani pri väčších bezúčelových úverov, napríklad až do 1.000 € si môžete požičať, ak máte pravidelný príjem, trvalé zamestnanie alebo podnikáte. V prípade väčších úverov ako 3.000 € je už len niekoľko nebankoviek, ktoré požičajú bez registra, ale za vyššie úroky.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-

Niekoľko rád, ako si správne požičať

 1. Pokiaľ nevyžadujete veľký úver a potrebujete peniaze napríklad len krátkodobo, pričom dôležitá je rýchlosť podnikania, kľudne siahnite po SMS alebo online úveroch od nebankoviek, ktoré vybavíte najľahšie
 2. Na väčšie sumy, spravidla od 2.000 € sa najviac oplatí skúsiť bankový spotrebný úver, ak Vám banka neschváli pôžičku, môžete vyskúšať aj nebankové spotrebiteľské úvery
 3. Málokto vie, že železná rezerva je najvýhodnejšia vo forme povoleného prečerpania, ktoré ponúkajú banky k bežným účtom, pričom za toto sa nič neplatí ani jednorázovo a ani pravidelne a peniaze máte možnosť čerpať hockedy to potrebujete jednoducho tým, že pôjdete na účte pri platbe alebo výbere hotovosti do mínusu
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky bez ručenia – jednoducho, rýchlo a pohodlne patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X