Pôžičky bez registra – dostupnejšie úvery

Pôžičky bez registra – dostupnejšie úvery
3.33 (66.67%) 12 hlas[ov]

Pôžičky bez registrov sú také úvery, ktoré sa dajú získať bez toho, aby poskytovateľ pri posudzovaní žiadosti od klienta nahliadal do bankových, nebankových, úverových alebo iných finančných registrov. Tieto pôžičky poskytuje len niekoľko nebankových spoločností, ale tiež napríklad aj viacero súkromných osôb. Nie všetky nebankovky ale majú v ponuke tieto typy úverov, najmä tie väčšie alebo tie, ktoré majú v ponuke spotrebiteľské úvery, si klienta overia.

Pôžičky bez registru môžete získať v rozličnej forme. Buď sú ako menšie a krátkodobejšie SMS alebo online úvery, ktoré môžete získať aj z pohodlia domova bez akéhokoľvek dokladovania, prípadne vo forme väčších úverov, kde sa vyžaduje dokladovanie výšky príjmu alebo ručiteľ. Požičať sa dajú aj väčšie sumy napríklad na niekoľko desiatok tisíc €, tu ale treba rátať najmä s tým, že je potrebné založiť nehnuteľnosť a úver sa môže značne predražiť.

Môj tip ak chcete overenú Pôžičku bez Registra ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Bez registra a ručenia sa dajú požičať menšie sumy a úvery obvykle do 5.000 €, pričom napríklad rýchle pôžičky krátkodobého alebo strednodobého charakteru môžete vybaviť aj takmer ihneď. Ponuka rozličných úverov bez ručiteľa a ručenia je pomerne veľká, ale nie je príliš veľa nebankoviek, ktoré požičajú žiadateľom bez akéhokoľvek overovania. Väčšinou o tom informujú už na úvod inzerátu alebo sa o tom dočítate na úvodnej webstránke poskytovateľa.

Pôžička bez registra online a cez SMS

Veľmi pohodlnou a rýchlou cestou ako si požičať je pôžička bez registra online alebo aj cez SMS správu s rýchlym vybavením. V tomto prípade ide o menšie úvery obvykle od 30 € až do 350 € s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Niektoré nebankovky majú fixné doby splatnosti na 15 alebo 30 dní, iné umožňujú flexibilne určiť klientovi presnú dobu podľa jeho vôle. Tieto úvery sú zároveň splatné v posledný deň splatnosti naraz, kedy sa spláca istina spolu s úrokom.

Vybavenie je veľmi jednoduché. Stačí poslať SMS s osobnými údajmi alebo vyplniť online žiadosť, vybrať si výšku úveru, dobu splácania a zvyčajne už do hodiny môžete mať úver schválený a peniaze poslané na bankový účet. Veľkou výhodou týchto pôžičiek je, že na ich vybavenie nepotrebujete ani dokladovať príjem, sú bezúčelové a vybavenie je veľmi rýchle a jednoduché. Nový klient má ale na prvý úver určité obmedzenia maximálne výšky aj splatnosti.

Chcete odporúčanie na Pôžičku bez registra online a cez SMS?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sa dajú získať rozličnou formou. Okrem vyššie spomenutých možností požičať si cez internet alebo online je možnosť získať takéto úvery aj osobným vybavením, pričom sa tu dá požičať buď s ručením nehnuteľnosťou alebo cez ručenie ručiteľom. V týchto prípadoch nemusí priamo žiadateľ vedieť doložiť svoj príjem, ale napríklad ak má ručiteľa, tak ten už musí nebankovke svoj príjem a jeho výšku vydokladovať.

Napríklad od 5 tisíc € až do 15.000 € je možné získať s ručiteľom, ktorý má dostatočný príjem a takto sa požičiavajú najmä bezúčelové úvery so splatnosťou od 1 do 12 alebo 24 mesiacov. Kto potrebuje vyššie sumy, môže skúsiť založiť svoju nehnuteľnosť ako zábezpeku za splatenie úveru a tak si dokáže požičať napríklad až cez 20.000 €, pričom horná hranica závisí najmä od hodnoty založenej nehnuteľnosti. Nebankovky obvykle požičajú do 50% z tejto hodnoty.

PoskytovateľVýška pôžičkyÚrokDoba splatnostiSplátka
Top Pôžičkaod 100 € do 5000 €-12 - 48 mesiacovod 6 € (mesačne)
Credit Oneod 1 € do 350 €-1 - 30 dníod 2,67 € (denne)
Providentod 140 € do 2300 €- 45 - 100 týždňovod 15,60 € (týždenne)
Pôžičkomatod 25 € do 200 €-5 - 31 dníod 2,67 € (denne)

Pôžičky spotrebného typu

Bez overovania registrov ponúka niekoľko nebankoviek aj rozličné spotrebné alebo spotrebiteľské pôžičky. Tie sú charakteristické, že je možné ich vybaviť osobne buď návštevou pobočky v meste alebo stretnutím s regionálnym a obchodným zástupcom nebankovky. V tomto prípade sa dajú požičať rozličné sumy, pričom väčšinou ide o úvery bezúčelové, ale niektoré nebankové spoločnosti môžu ponúkať aj účelové úvery napríklad na auto či bývanie.

Hranica na požičianie je obvykle od 1.000 € až do 10.000 € s rôznou dobou splatnosti od 12 do 48 mesiacov. Treba ale povedať, že väčšina nebankoviek ponúka tieto úvery s kompletným dokladovaním príjmu a niektoré môžu vyžadovať aj ručiteľa a to najmä v prípadoch, ak si neoverujú klienta v registroch. Pozor na rôzne pochybné ponuky, ktoré sa tvária ako bezúčelové úvery spotrebiteľského typu a pritom sa jedná skôr o bežné úvery s vysokým úrokom.

Niekoľko pravidiel pri požičiavaní si:

 • Pamätajte, že pri týchto pôžičkách platí, že len menšie úvery sa dajú získať bez dokladovania príjmu a čím menej dokladujete, tým je vyšší úrok
 • V prípade väčších úverov je nutný ručiteľ alebo ručenie nehnuteľnosťou, pričom nehnuteľnosťou ručte len v najnutnejších prípadoch a vždy si prečítajte dôsledne podmienky
 • Nezabudnite, ak si chcete požičať najrýchlejšie, ideálne sú na to SMS alebo online úvery, ide ale o mikropôžičky s krátkou splatnosťou do 1 mesiaca
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky bez registra – dostupnejšie úvery patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X