Pôžičky bez potvrdenia príjmu – kde a za koľko si požičať?

Pôžičky bez potvrdenia príjmu – kde a za koľko si požičať?
3.33 (66.67%) 6 hlas[ov]

Pôžičky bez potvrdenia príjmu sú populárne kvôli jednoduchému vybaveniu a vo väčšine sa pod týmito úvermi myslia najmä tie z nebankových subjektov. V tomto prípade môže ísť najmä o menšie úvery, alebo o úvery s nejakou formou ručenia. Bez toho, aby ste museli doložiť potvrdenie o príjmu, Vám môžu požičať aj niektoré banky, ale len za určitých podmienok. Niektoré nebankovky však požičiavajú aj bez registra a potvrdenia príjmu súčasne.

Pôžička bez potvrdenia príjmu má výhodu najmä v tom, že ak sa berie z nebankovky ako krátkodobý úver, tak naozaj nie je treba nijako dokladovať výšku príjmu žiadateľa a okrem toho ide vo väčšine prípadov aj o úver, kde sa neoverujú registre a účel, takže vybavenie je veľmi rýchle a flexibilné. Veľkou výhodou je okrem toho aj to, že tieto úvery sú na menšie sumy, takže aj v prípade pôžičky z nebankovky nie je preplatenie v absolútnej sume veľké.

Môj tip ak chcete Pôžičku bez Potvrdenia Príjmu ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
43 klientov už dnes požiadalo

Ak si beriete úver z banky, je možné obvykle dostať pôžičku buď tak, že máte v banke účet a na ten Vám pravidelne chodí príjem z práce alebo podnikania, takže vtedy si banka nemusí overovať výšku Vášho príjmu ďalšími potvrdeniami. Druhá situácia je taká, že banka požičia aj klientom, ktorí nemajú u nej účet, ale na druhú stranu, musia byť zamestnaní na Slovensku na trvalý pracovný pomer už určitú dobu, alebo musia dlhšiu dobu podnikať, aspoň 1 rok.

Pôžičky bez príjmu z banky

Banková pôžička bez potvrdenia príjmu má väčšinou formu spotrebného úveru, ale dajú sa takto získať aj kreditná karta, kontokorentný úver alebo aj hypotéka, ale tá len v niektorých bankách. Ak máte účet, na ktorý Vám pravidelne chodia peniaze a žiadate o úver vo svojej domovskej banke, nie je problém, aby banka podľa obratov na účte posúdila príjem klienta a tak si požičiate aj bez iných dokladov. Ak účet v banke nemáte, väčšina bánk má iné podmienky.

Tie súvisia s tým, aby žiadateľ dlhšiu dobu podnikal alebo mal trvalý pracovný pomer a banka si potom cez iné inštitúcie overí klientovu bonitu. V prípade hypoték treba založiť aj nehnuteľnosť, v prípade väčších úverov je potrebný ručiteľ. Medzi menšie úvery obvykle do 2.000 € sa považujú kontokorentný úver alebo kreditná karta, stredné úvery zastupujú rôzne účelové a bezúčelové spotrebné pôžičky až do 30.000 € a na vyššie sumy sú tu hypoúvery.

Nebankové pôžičky bez príjmu

Rýchla pôžička bez potvrdenia príjmu je najčastejším produktom, ktorý využívajú ľudia práve v súvislosti s nebankovými úvermi, kde netreba preukazovať výšky svojho príjmu. Vybaviť sa dá takýto úver buď osobne, cez SMS, online alebo cez telefón. Pri SMS a online úveroch sa naozaj neoveruje výška príjmu žiadateľa a ide o pôžičky do 400 € so splatnosťou do 30 dní. Ak si požičiavate cez telefón, dá sa získať aj niekoľko tisíc €, ale musíte mať zamestnanie alebo podnikať.

Chcete odporúčanie na Nebankovú Pôžičku bez Príjmu?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Pri väčších pôžičkách, obvykle nad 5.000 € je možné si požičať tiež bez dokladovania príjmu, ale je potrebný ručiteľ, ktorý sa zaručí za úver, prípadne spoludlžník. Tu je ale podmienkou už to, že ručiteľ alebo spoludlžník musia vedieť doložiť výšku svojho príjmu. Poslednou možnosťou ako získať peniaze, je založiť nehnuteľnosť. Tieto úvery sú dostupné už od 2 tisíc €, ale je lepšie, ak založenie nehnuteľnosti použijete až v prípade, že ostatné formy úverov sú nedostupné.

Ako si správne vybrať úver

Pokiaľ máte trvalé zamestnanie alebo podnikáte a nemáte žiadne problémy napríklad s dlhmi alebo inými podĺžnosťami, jasne najlepšou voľbou je pre Vás banka. Môžete skúsiť tú svoju domovskú, kde máte účet, alebo aj konkurenčné produkty. Nebude problémom získať menší spotrebiteľský alebo spotrebný úver, ale aj väčšiu pôžičku na hocičo. Ak Vás v banke odmietnu, tak môžete uvažovať o nebankových úveroch, ktorých je pomerne široká ponuka na výber.

Miniúvery do 30 dní požičiavajú SMS a online pôžičky, ktoré sú bez dokladovania najviac dostupné. Väčšie úvery s dlhšou splatnosťou si môžete požičať formou spotrebiteľských pôžičiek, kde sa dá získať až do 5.000 € bez ručenia, ale treba mať trvalý pracovný pomer. V prípade, že to tak nie je, môžete riešiť tieto pôžičky aj formou spoludlžníka alebo ručiteľa. Poslednou možnosťou, ako získať úver, napríklad ak máte záznam v registri, je založiť nehnuteľnosť.

poskytovateľvýška sumyúrokdoba splatnostimesačná splátka
Ammando100 € - 8000 €9,8 % 12 - 84 mesiacovod 10 €
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Prečo Vám môžu pôžičku zamietnuť?

 • Niektoré banky zamietnu pôžičku z dôvodu, že ak podnikáte, ešte ste nemali dostatočnú dobu na podanie jedného alebo dvoch daňových priznaní, prípadne si neplatíte ešte odvody do Sociálnej poisťovne
 • V prípade nebankových pôžičiek je častokrát dôvodom zamietnutia napríklad overovanie registrov, ktoré niektoré nebankovky robia aby si zistili úverový profil a bonitu žiadateľa o pôžičku
 • Hoci mnoho bánk alebo nebankoviek nevyžaduje priamo od žiadateľa potvrdenie o výške príjmu, overujú si napríklad cez jeho zamestnávateľa alebo daňový úrad tieto príjmy a môžu tak klienta posúdiť, či dokáže úver aj splatiť
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky bez potvrdenia príjmu – kde a za koľko si požičať? patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X