Pôžičky bez dokladovania príjmu – bankové aj nebankové

Pôžičky bez dokladovania príjmu – bankové aj nebankové
3.5 (70%) 8 hlas[ov]

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú bankové a nebankové úvery, kedy nie je potrebné dokladovať pre žiadateľa výšku a typ svojho príjmu. Vo väčšine môže ísť o dve situácie. Prvou je bankový úver, kde netreba dokladovať príjem vtedy, ak máte v danej banke bežný účet, na ktorý Vám chodí pravidelne výplata alebo iný príjem. Druhou sú nebankové úvery, kedy naozaj nie je potrebné žiadne doloženie príjmu a nebankovka si klienta overí iným spôsobom.

Bankové úvery bez dokladovania príjmu sa dajú získať formou spotrebných úverov alebo aj hypotekárnych úverov, pričom ak pracujete na Slovensku, tak nemusíte banke doložiť príjem, ale ona si ho overí u zamestnávateľa. Tento spôsob je možný len pokiaľ pracujete trvale na Slovensku. Ak ste podnikateľ alebo živnostník, nemusíte dokladovať príjem len vtedy, ak máte v banke účet, na ktorý Vám pravidelne príjem chodí a máte na danom účte pravidelné obraty.

Môj tip ak chcete bezpečnú Pôžičku bez Dokladovania Príjmu ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
29 klientov už dnes požiadalo

Nebanková pôžička bez dokladovania príjmu sa dá vybaviť online, osobne, cez SMS, telefón a je možné ju získať aj ihneď alebo do pár hodín, najmä v prípade menších úverov s kratšou dobou splatnosti. Pôžička bez dokladovania príjmov má tú výhodu, že výška príjmu nie je obmedzujúcim faktorom, no častokrát pri väčších úveroch namiesto toho treba ručiteľa alebo inú formu ručenia, napríklad cez nehnuteľnosť. Niekedy si ale nebankovky príjem overia inak.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

Ak nechcete ručiť nehnuteľnosťou a ani dokladovať príjem, môžete si požičať napríklad cez SMS úvery alebo online úvery, ktoré ponúkajú predovšetkým nebankové spoločnosti. Ide o pôžičky krátkodobého charakteru maximálne do 30 dní, pričom tieto úvery sú dostupné už od 25 alebo 30 € a maximálne sa dá požičať do 350 až 500 € podľa konkrétnej nebankovky. Výhodou je, že sú bezúčelové a získate ich veľmi rýchlo, takže sa hodia aj pred výplatou.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra

Ak nechcete dokladovať príjem a zároveň máte problémy napríklad s úhradami starých dlhov alebo splátok, môžete skúsiť úvery bez registra, kde poskytovateľ neoveruje úverového alebo iné registre. Aj tieto pôžičky ponúkajú nebankové spoločnosti, pričom požičať sa dá buď do 2.000 € do 12 mesiacov formou spotrebiteľskej pôžičky na hocičo, alebo väčšie úvery. Do 6.000 € je to s ručiteľom, ktorý ale musí mať príjem, nad túto sumu s ručením nehnuteľnosťou.

Chcete odporúčanie na pôžičku bez dokladovania príjmu a bez registra?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Možnosti v banke

Či už ide o Košice, Prešov alebo o iné mesto skoro v každom okresnom meste má pobočku viacero bánk. Aj tie ponúkajú pôžičky bez overovania a dokladovania príjmu, pričom môžete si požičať takto najmä spotrebné úvery. Tie sú dostupné v prípade, že máte v banke bežný účet, na ktorý Vám pravidelne chodí príjem, alebo v prípade, že pracujete na trvalý pracovný pomer na Slovensku a banka si tak overí výšku Vášho príjmu priamo u Vášho zamestnávateľa.

V niektorých prípadoch majú banky prísnejšie kritéria pre ľudí, ktorí si požičiavajú bez doloženia príjmu. Platí to napríklad pri hypotekárnych úveroch alebo pôžičkách na bývanie, kde môže byť kratšia doba splatnosti alebo menší úverový limit, najmä v prípade pomeru k hodnote založenej nehnuteľnosti. Riešením môže byť mať spoludlžníka alebo ručiteľa za úver, ktorý vie dokladovať výšku svojho príjmu a banka Vám potom poskytne lepšie podmienky.

poskytovateľvýška sumyúrokdoba splatnostimesačná splátka
Ammando100 € - 8000 €9,8 % 12 - 84 mesiacovod 10 €
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Poštová banka

Poštová banka ponúka Dobrú pôžičku, čo je bezúčelový spotrebný úver, ktorý sa dá získať už od 100 €, maximálne do 30.000 €. Splatnosť je možná od 5 mesiacov až do 10 rokov a je možné použiť peniaze ľubovoľne a na čokoľvek. Bez dokladovania príjmu ho môžete získať, ak čerpáte pôžičku na účet od Poštovej banky. Na získanie nie je treba spolužiadateľ, úver je bez poplatku za poskytnutie a podmienkou je byť zamestnaný v pracovnom pomere aspoň 3 mesiace.

VÚB

Podobne poskytuje UB Flexipôžičky, čo sú vlastne spotrebné úvery, ktoré môžu byť účelové ale aj bezúčelové. Požičať sa dá od 490 € až do 25.000 € so splatnosťou od 1 do 10 rokov, pričom tento úver je určený pre klientov vo veku od 18 do 67 rokov. Pôžička môže byť aj bez dokladovania účelu, kedy je určená na čokoľvek. Na vybavenie potrebujete dva doklady totožnosti a ideálne priniesť do banky so sebou aj napríklad faktúru za plyn, elektrinu alebo telefón.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžičky bez dokladovania príjmu – bankové aj nebankové patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X