Pôžička okamžite – osobne aj online

Pôžička okamžite – osobne aj online
3.29 (65.71%) 7 hlas[ov]

V rámci možností financovania v prípade nedostatku finančných prostriedkov môže pomôcť úver alebo pôžička. Okamžite alebo takmer ihneď si viete požičať najmä nebankové pôžičky a úvery, pričom viaceré z nich sa dajú získať aj bez toho, aby ste museli niekam chodiť, ako sú napríklad okamžitá pôžička cez internet alebo úver cez SMS. Okrem toho je možné si ale samozrejme požičať aj väčšie sumy, tu ale treba rátať s väčším dokladovaním ale aj zdržaním.

Pôžičky okamžite k dispozícii sú buď hotovostné alebo bezhotovostné. Pri tých hotovostných je možné získať peniaze hneď na ruku alebo prostredníctvom poštovej poukážky. Výhodné sú tieto úvery ak ich vybavujete osobne, vtedy môžete získať peniaze takmer hneď po schválení úveru a požičiate si aj väčšie sumy. Pri bezhotovostných úveroch je zas výhoda, že ich získate na účet a túto formu najviac využívajú najmä online pôžičky, SMS úvery a úvery cez telefón.

Môj tip ak chcete rýchlu Okamžitú Pôžičku ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
23 klientov už dnes požiadalo

Pri väčších úveroch si ale treba dať pozor na spôsob získania a ručenia a tiež zmluvné podmienky. Hoci niektoré nebankovky ponúkajú aj možnosť získať veľmi rýchlo väčšie sumy aj niekoľko desiatok tisíc €, treba si uvedomiť, že v tomto prípade je treba ručenie za úver formou založenia nehnuteľnosti, pričom toto je vždy najrizikovejšie ručenie. Navyše, čím skôr a rýchlejšie peniaze môžete získať, tým obvykle viac zaplatíte na rôznych poplatkoch alebo úroku.

Okamžitá pôžička online

Úvery cez internet sa vybavujú najrýchlejšie a medzi takéto úvery patrí aj okamžitá pôžička. Online je možné si požičať u viacerých poskytovateľov pôžičiek, pričom v tomto prípade ide o sumy najmä v rozmedzí od 25 do 350 alebo 400 € a najmä o krátkodobejšiu splatnosť od 1 do 30 dní. Viaceré nebankovky majú v ponuke flexibilné možnosti pri určení splatnosti, iné zas pevné doby splatenia na 15 alebo 30 dní. Úvery sú splatné jednorázovo v deň splatnosti.

Aby ste si mohli požičať, stačí vyplniť online žiadosť o pôžičku, kde sa dajú osobné údaje a vyberiete si veľkosť úveru a dobu splácania. Noví klienti majú obvykle nastavené menšie limity, ale akonáhle si požičiate ďalšie úvery, získate už voľnejšie podmienky. Pôžičky sú bez dokladovania príjmu a bez dokladovania účelu, schválené môžu byť už do hodiny a na účet Vám peniaze z úveru prídu do banky väčšinou už v ten istý deň, ako ste o pôžičku požiadali.

Bez dokladovania príjmu

Ak si potrebujete požičať okamžite a rýchlo aj bez nutnosti doloženia príjmu, na výber máte viacero nebankoviek. Môžete skúsiť menšie a krátkodobé úvery do niekoľko stoviek € a so splatnosťou do 30 dní, ktoré sa dajú vybaviť najmä cez internet alebo cez SMS, pričom tieto sú aj bez dokladovania účelu použitia peňazí, takže sú veľmi flexibilné. Ak potrebujete viac finančných prostriedkov, siahnite po osobne vybavovaných úverov od viacerých nebankoviek.

Osobne sa dajú bez doloženia príjmu požičať pôžičky až do 2.000 € a so splatnosťou od 1 do 12 alebo až 24 mesiacov. Tieto úvery sú už spotrebiteľského typu, ale tiež sú bez ručenia alebo doloženia účelu použitia finančných prostriedkov. Pri väčších úveroch je obvykle už nutné dokladať výšku príjmu, prípadne mať ručiteľa, ktorý to vie spraviť za žiadateľa a vtedy sa dá požičať až do 5.000 €, pričom tieto peniaze tiež nie sú účelovo viazané na niečo konkrétne.

Chcete odporúčanie na Okamžitú pôžičku Bez Dokladovania Príjmu?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Úvery bez registra

Ak máte problémy s finančnou minulosťou alebo aktuálne nejaké nesplatené finančné záväzky, je možné požiadať aj o úvery bez overovania registrov. Aj tu sa dá požičať cez telefón, SMS alebo internet, pričom bez registrov požičiava len niekoľko nebankoviek týmto spôsobom a len úvery do 500 € s dobou splatnosti najviac na 1 až 2 mesiace. V tomto prípade ale treba pamätať na to, že úroková sadzba je oveľa vyššia ako pri iných nebankových úveroch.

Ak potrebujete väčšiu sumu, bez registra je možné si požičať väčšinou buď len s doložením príjmu alebo s ručením. Bez ručenia sú k dispozícii osobne vybavované pôžičky najviac na 5 až 8 tisíc € podľa konkrétneho poskytovateľa, ale na trhu sú aj niektoré nebankovky, ktoré Vám môžu požičať aj nad 20.000 € bez overovania registrov alebo aj výšky príjmu. Tu sa ale už vyžaduje ručenie formou založenia nehnuteľnosti, takže pri týchto úveroch treba väčšiu opatrnosť.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Prečo sú tieto pôžičky také populárne?

 • Vďaka veľmi rýchlemu vybaveniu je možné si požičať aj do hodiny, napríklad formou online úverov, SMS pôžičiek alebo spotrebiteľských úverov cez telefón
 • Väčšie pôžičky, obvykle nad 1.000 € sa vybavujú osobne, ale je možné získať ich napríklad aj v hotovosti priamo po schválení, čo môže byť v prípade menších úverov aj na počkanie
 • Ak si potrebujete požičať väčšie sumy, je to dokonca možné aj bez overovania príjmov alebo registrov, avšak treba ručiteľa alebo založiť nehnuteľnosť
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička okamžite – osobne aj online patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X