Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke?

Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke?
3.4 (68%) 5 hlas[ov]

Nebankové pôžičky a nebankové úvery sú také typy úverov a pôžičiek, ktoré poskytujú nie banky, ale nebankové spoločnosti. Sem patria klasické spoločnosti zaoberajúce sa hotovostnými alebo bezhotovostnými úvermi, ale aj napríklad spoločnosti zamerané na splátkový nákup tovaru alebo sprostredkovanie predaja cez splátky. Keďže nebanková pôžička môže mať rôznu formu, dajú sa u nás peniaze požičať osobne, cez SMS, telefón ale aj internet.

V prvom rade si treba uvedomiť, že na nebankovky sa väčšinou obracajú ľudia, keď i nepožičia banka. Bankové pôžičky sú tiež už v pomerne širokej ponuke a je možné si zobrať úver na takmer čokoľvek, či už formou účelového alebo bezúčelového úveru. Ak žiadateľ ale má napríklad príliš nízku mzdu, nedostatočné ručenie alebo finančné problémy z minulosti, je dostať úver z banky veľmi ťažké a práve tu nastupujú nebankové spoločnosti so svojou ponukou.

Môj tip ak chcete nebankovú pôžičku ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Nákup na splátky je určite najčastejšie využívaná forma úverovania a prefinancovania mimo klasické bankové financie a tento spôsob je ešte pomerne výhodný z určitých pohľadov. V iných prípadoch je ale treba byť veľmi opatrný a dobre si zvážiť to, koľko bude úver od nebankovej spoločnosti preplatený a či nie sú podmienky zjavne nevýhodné pre dlžníka. Existuje niekoľko väčších nebankoviek a tie môžu skôr ponúkať férovejšie a lepšie podmienky ako menej známe a regionálne.

Pôžičky bez registra

Bez registra sa dajú získať nebankové pôžičky v prípade väčšiny online alebo SMS úverov, prípadne aj niektoré väčšie pôžičky, kde je ručiteľ alebo ručenie nehnuteľnosťou, ojedinele aj spotrebiteľské pôžičky s dokladovaním príjmu. V princípe ide o také typy úverov, kde nebanková spoločnosť neoveruje finančnú históriu klienta a neskúma úverové alebo iné registre, takže si môžete požičať aj so záznamom v registri a to nielen malé úvery, ale aj väčšie sumy.

Nebankové pôžičky online

Výhodou úverov vybavovaných online cez internet je, že vďaka charaktere a parametrom týchto pôžičiek môže byť vybavenie veľmi krátke a peniaze môžete získať takmer ihneď po schválení pôžičky priamo na bankový účet. Pri týchto pôžičkách sa požičiava zvyčajne od 25 do 500 € a so splatnosťou na 7 až 30 dní, pričom netreba doložiť príjem ani účel použitia peňazí. Nevýhodou týchto pôžičiek je ale príliš krátka splatnosť a aj príliš nízke sumy úveru.

Pôžičky na zmenku

Na zmenku sa dajú získať bezúčelové úvery napríklad od niektorých nebankoviek ale aj súkromných osôb. Zmenka je cenný papier, ktorý je spôsobom ručenia, pričom je vymáhateľný súdnou cestou a je ľahké pristúpiť k exekúcii v prípade ručenia zmenkou. Tento spôsob sa používa väčšinou pri menších a stredných úveroch do 5.000 €, pričom tieto úvery majú obvykle splatnosť do 24 mesiacov. Ak ich dlžník neplatí, veriteľ môže efektívne vymáhať dlh.

Pre nezamestnaných

Pre ľudí, ktorí sú bez práce, sú dostupné pôžičky a úvery bez dokladovania príjmu alebo bez jeho overovania. Tieto nebankové úvery sa dajú získať obvykle do 1.000 € a je možné si ich požičať napríklad formou bežnej osobnej spotrebiteľskej pôžičky, ktorá je bezúčelová a má splatnosť napríklad aj 12 mesiacov. Príjem žiadateľa sa tiež neskúma pri väčšine menších úverov do 500 € vybavovaných online alebo cez SMS, ktoré sú krátkodobé do 15 až 30 dní.

Chcete odporúčanie na dostupnú Nebankovú Pôžičku pre Nezamestnaných?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Pre študentov

Študenti sú pre nebankovky menej zaujímavá skupina a preto sa im vo svojej ponuke úverov venujú len určité spoločnosti. Niektoré môžu ponúkať napríklad menšie úvery do 250 € aj pre študentov, ktoré sa dajú vybaviť online, cez SMS alebo osobne, pričom v prípade osobných úverov môže byť nutnosť mať aj ručiteľa. Špecifickou skupinou sú študentské pôžičky, kde je treba spoludlžníka alebo ručiteľa, no tento typ úverov sa vyskytuje v dnešnej dobe len ojedinele.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Nebankové pôžičky – zoznam

Zoznam nebankových pôžičiek každého druhu sa dá nájsť aj na tomto webe a nezáleží na tom, či je Vašim domovským mestom Bratislava, Žilina alebo Košice. Nájdete tu poskytovateľov nebankových úverov pre celé Slovensko, rovnako ako aj regionálne nebankovky alebo sprostredkovateľov nebankových pôžičiek pre jednotlivé mesta alebo okresy na Slovensku. Každá nebankovka alebo sprostredkovateľ môže ponúkať iný typ úveru.

Tesco pôžička

Spoločnosť Tesco cez svoje finančné služby ponúka možnosť získať hotovostnú pôžičku na čokoľvek až do výšky 16.000 €, pričom minimom je úver na 800 €. V prípade vybavovania formou telefonickej pôžičky je možné získať do 5.000 € a tiež na čokoľvek, keďže oba úvery sú bezúčelové. Na získanie je ale treba dokladovať výšku príjmu a kritéria sú prísnejšie ako pri iných nebankových subjektoch, čomu zodpovedá ale aj výhodnejší úrok zhruba 10 % ročne.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke? patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0x komentované “Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke?
1 Ping-y/Trackback-y pre "Nebankové pôžičky – aké úvery sú v ponuke?"
  1. […] o populárnu nebankovú pôžičku od Profi Credit môže vyzerať […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X