Najrýchlejšia pôžička – rôznymi spôsobmi

Najrýchlejšia pôžička – rôznymi spôsobmi
3 (60%) 12 hlas[ov]

Ak potrebujete peniaze bez dlhého čakania, najrýchlejšie pôžičky získate formou nebankových úverov. Väčšinou sa jedná pôžičky, ktoré vybavíte do 24 hodín, ale viacero z nich aj oveľa skôr, pričom napríklad v prípade SMS úverov alebo pôžičiek cez internet je možné vybaviť si pôžičku rýchlejšie a ak napríklad požiadate o peniaze doobeda, tak ešte dnes môžete mať v prípade schválenia úveru finančné prostriedky na svojom bankovom účte.

Najrýchlejšia pôžička je taká, pri ktorej je poskytnutie bez dokladovania príjmu, čo znamená, že nie je treba čakať na overovanie výšky príjmu žiadateľa. V prípade, že nebankovka ide ešte ďalej a poskytuje pôžičky aj bez registra a jeho overovania, je možné získať úver skutočne rýchlo a takéto úvery sa obvykle poskytujú v prípade menších a krátkodobých úverov. Navyše viacero poskytovateľov sa zameriava aj na úvery pre nezamestnaných, ktoré sú flexibilnejšie.

Môj tip ak chcete Najrýchlejšiu Pôžičku ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
33 klientov už dnes požiadalo

V prípade niektorých online úverov alebo pôžičiek cez telefón môže byť nutné doložiť napríklad výpis z bankového účtu alebo si poskytovateľ overuje žiadateľa cez údaje o jeho zamestnávateľovi alebo podnikania, ak je živnostník či podnikateľ, v tomto prípade ale tiež nemusí tento proces trvať príliš dlho a peniaze je možné mať na účte alebo v hotovosti aj do 24 alebo 48 hodín. Takéto pôžičky sú ideálne pre tých, čo si chcú požičať oveľa väčšie sumy.

Cez internet alebo SMS

Prostredníctvom SMS alebo online vybavenia pôžičky sa dajú požičať sumy obvykle od 25 € do 500 € podľa konkrétneho poskytovateľa a druhu úveru, pričom nový klient má obvykle strop na prvú pôžičku do 75 až 100 €. Tieto pôžičky patria aj medzi najkratšie možné čo sa týka doby splatnosti, ktorá sa obvykle pohybuje od 7 dní do 31 dní. Niektoré nebankovky sú flexibilnejšie a ponúkajú možnosť vybrať si dobu splatnosti presne, iné ju majú pevne určenú.

V prípade týchto úverov je vybavenie jednoduché, stačí o ne požiadať buď cez online žiadosť, ktorú nájdete na webovej stránke poskytovateľa pôžičiek, alebo cez krátku textovú správu SMS v presne určenom tvare. Nie je treba doložiť žiadne potvrdenia a ani doklady a po schválení žiadosti môžete mať peniaze v niektorých prípadoch už do hodiny na bankovom účte. Samotný schvaľovací proces tiež obvykle netrvá príliš dlho a zvyčajne je to do zopár hodín.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Úvery cez telefón

Prostredníctvom telefónu sa dajú tiež požičať viaceré pôžičky. Aj tu môže byť vybavenie celkom rýchle a to najmä pri úveroch, kde sa neoveruje výška príjmu alebo registre či úverová a finančná história žiadateľa. Pri týchto pôžičkách je možné si ale požičať len menšie sumy, tie väčšie sú dostupné až pri overovaní. Väčšina nebankoviek ale cez telefón ponúka úvery v sumách od 500 do 3.000 € a zameriava sa aj na dlhodobejšie splatnosti od 1 až do 4 rokov.

Vybavenie spočíva v tom, že žiadateľ zavolá na telefonickú linku a dohodne sa s operátorom na podaní telefonickej žiadosti o úver. Väčšinou potrebuje k tomu mať pri sebe dva doklady totožnosti a nadiktovať svoje osobné údaje ako aj údaje o požadovanej pôžičke. Potom je treba zadať aj údaje o zamestnaní alebo podnikaní, cez ktoré si nebankovka overí žiadateľa. V prípade schválenia, ktoré môže byť do pár hodín, mu následne pošle peniaze na účet alebo v hotovosti.

Chcete odporúčanie na Najrýchlejšiu Pôžičku?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Väčšie pôžičky vybavované osobne

Pri týchto úveroch je možné získať aj oveľa väčšie sumy na požičanie a taktiež aj dlhšie splatnosti. Niektoré nebankovky ponúkajú spotrebné úvery bez ručiteľa alebo ručenia, ktoré sú zvyčajne od 1.000 € do 5 až 6 tisíc €, iné sa zameriavajú na pôžičky aj s ručením nehnuteľnosti, ktoré sú dostupné od 2.000 € až po určitú hranicu podľa hodnoty nehnuteľnosti, ktorá bude za úver založená. Pri týchto úveroch je ale vybavenie dlhšie ako pri tých bez ručenia.

Najčastejšou formou využívanou ako najrýchlejšia možná pôžička na väčšiu sumu sú tak klasické nebankové spotrebiteľské úvery, kde je splatnosť zvyčajne do 48 až 60 mesiacov a to podľa výšky príjmu. Ten je treba dokladovať potvrdením od zamestnávateľa alebo daňovým priznaním, prípadne dôchodkovým výmerom, ak sa jedná o úvery dostupné aj pre dôchodcov. Dobre si ale zvážte úrokovú mieru pri týchto úveroch a porovnajte si viacero poskytovateľov.

3 tipy ako si vybrať úver

 1. Ak Vám stačí menej peňazí a uprednostňujete najmä rýchlosť, môžete mať cez SMS alebo online úvery peniaze už v deň podania žiadosti
 2. Pri väčších úveroch je možná aj dlhodobejšia splatnosť, takže kto chce splácať dlhšie obdobie ako len mesiac či dva, mal by si vybrať tie, ktoré sa vybavujú osobne alebo cez telefón
 3. Vyvarujte sa rýchlych pôžičiek so založením nehnuteľnosti, pričom tu za rýchlosť platíte najmä vyšším úrokom, v prípade, ak ich beriete, nechajte si zmluvu vysvetliť právnikovi
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Najrýchlejšia pôžička – rôznymi spôsobmi patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X