Moment pôžička – pozrime sa na ňu zblízka

Obľúbenosť pôžičky

Medzi nebankové a rýchle úvery, ktoré sa dajú vybaviť z pohodlia domova a cez internet patrí aj Moment pôžička. Tento druh požičiavania prevádzkuje spoločnosť Euro Business Solutions, s.r.o., ktorá je je zaevidovaná v registri veriteľov Národnej Banky Slovenska pod registračným číslom 159 a poskytuje pôžičky prostredníctvom svojej webovej stránky. Moment úver je možné získať prostredníctvom internetu, takže nie je potrebné nikam chodiť.

Pôžičky patria medzi krátkodobé typy úverov, čo v praxi znamená že doba na požičanie si nie je obvykle dlhšia ako 1 kalendárny mesiac. Výhodou je, že klient si môže flexibilne zvoliť dobu splácania od 7 dní až do 28 dní podľa toho, ako mu to vyhovuje. Ešte pred požiadaním o úver je však potrebné si vedieť dobre premyslieť, či môžete vrátiť pôžičku aj s úrokom, keďže predĺženie doby splatnosti úveru na dlhšie obdobie ako 28 dní následne nie je možné.

Tieto úvery sa dajú použiť na hocičo, keďže ide o bezúčelové pôžičky. Vybavujú sa online a je potrebná najprv registrácia na webovej stránke poskytovateľa, pričom treba zaplatiť aj registračný poplatok vo výške symbolického jedného eurocentu. Po overení údajov a schválení registrácie si už môže klient požičiavať. Moment pôžička uplatňuje princíp zásluhovosti, kde nový klient má k dispozícii najprv menší úverový strop ako dlhodobý klient.

Kto môže získať Moment pôžičky

Pôžičky sú určené pre občanov Slovenskej republiky vo veku minimálne 21 rokov. Aby mohol klient pôžičku získať, musí mať v poriadku svoju platobnú históriu, taktiež nesmie mať neuhradené dlhy a musí ísť o pracujúcu fyzickú osobu. Okrem klasických zamestnancov si ale môžu pôžičku požičať aj mamičky na materskej dovolenke, dohodári a pracovníci na dohodu či formou brigády, konatelia spoločností a samostatne zárobkovo činne osoby, čiže živnostníci.

Pôžičky sú bezhotovostné a poskytujú sa len prevodom na účet. Na získanie sa treba najprv zaregistrovať so svojimi osobnými údajmi a poskytnúť tak spoločnosti možnosť overiť si najprv záujemcu o úver. Po schválení je možné Moment pôžičku získať jednoducho priamo cez internetovú stránku poskytovateľa s možnosťou online si vybrať konkrétnu výšku pôžičky a dobu splácania. Schválenie prebieha rýchlo a žiadosti sa overujú v rámci pracovných hodín.

Parametre úveru

Požičať sa dá minimálne 25 € a najviac 300 €, pričom je jedno, na čo klient finančné prostriedky z úveru použije, keďže ide o úvery bezúčelové, takže sa nedokladuje to, ako boli peniaze minuté. Prvá pôžička je obvykle do 100 €, výnimku majú mamičky na MD, brigádnici a dohodári, SZČO a finanční agenti, ktorí si môžu požičať najviac 25 € a až neskôr viac. Maximálna možná pôžička do 300 € je až pre klientov s viac ako 6 splatenými úvermi.

Klienti, čo sú dlhodobými si tak môžu požičať väčšie sumy a čím je žiadateľ o úver dlhšie klientom a čím viac si požičal úverov, tým viac môže získať na pôžičku v rámci úverového limitu. Čo sa týka doby splácania úveru, klient si môže pri žiadosti o pôžičku zvoliť sám podľa svojho záujmu individuálne dobu splácania od 7 do 28 dní, pričom tu nie sú už žiadne obmedzenia. Predĺžiť splatnosť nad tento rámec sa ale už nedá a to ani za prípadný poplatok.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Na čo sa dajú Moment úvery použiť?

Úvery sú bezúčelové a taktiež aj bez ručenia. V praxi to znamená, že pôžičku je možné použiť na hocičo a pri poskytovaní úveru spoločnosť nijako neobmedzuje klienta v tom, ako môže a ako nemôže peniaze z úveru minúť. Klient nemusí ani po čerpaní úveru poskytovateľovi nijako preukazovať použitie finančných prostriedkov. Tie sa poskytujú len bezhotovostnou formou prevodom na účet, čiže hotovostná forma, napríklad poukážkou, zatiaľ nie je dostupná.

Čo sa týka ručenia, nie je potrebné žiadne zabezpečenie úveru, takže netreba ani zháňať spoludlžníka, ručiteľa a samozrejme nie je potrebné ani ručenie majetkom či už hnuteľným alebo nehnuteľným a to vzhľadom na to, že ide o minipôžičky a krátkodobé úvery. Pôžičky sa splácajú naraz do dňa splatnosti vložením finančných prostriedkov priamo na účet poskytovateľa. Poskytujú sa bankovým prevodom, ktorý môže trvať podľa konkrétnej banky od 24 do 48 hodín.

Niekoľko rád pred požičaním si

  1. Zvážte si veľmi dobre, či budete môcť úver včas splatiť, pretože nie je možné predĺženie doby splatnosti nad maximálnu hranicu 28 dní a ani opakované predĺženie
  2. Ako nový klient si môžete požičať obvykle menšiu sumu ako je maximálny úverový limit a pamätajte na to už pri žiadosti o úver
  3. Peniaze sa dajú vyplatiť len prostredníctvom bankového prevodu, takže je nutné, aby žiadateľ mal úver v banke, na ktorý mu nebankovka pošle peniaze z pôžičky
  4. Nezabudnite, že ide o úver krátkodobý a len na menšiu sumu, nanajvýš do 300 €, takže táto pôžička sa nehodí na riešenie dlhodobých finančných problémov
  5. Splatnosť úveru je najneskôr do dňa splatnosti a to jednorázovo, ale rátajte aj s časom na medzibankový prevod, pokiaľ nebudete peniaze vkladať priamo na účet nebankovej spoločnosti
Recenzia Moment pôžička – pozrime sa na ňu zblízka patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X