Krátkodobé pôžičky – okamžité riešenie

Krátkodobé pôžičky – okamžité riešenie
3.25 (65%) 8 hlas[ov]

Pre tých, čo si chcú požičať len na kratšiu dobu, napríklad pred výplatou alebo ak majú nárazové výdavky, ktoré nemohli predvídať, môže byť riešením krátkodobá pôžička. Tento produkt ponúkajú predovšetkým nebankové spoločnosti na finančnom trhu, ktoré sa zameriavajú na rýchle a okamžité krátkodobé pôžičky väčšinou s vybavením cez internet formou online úverov alebo prostredníctvom SMS, pričom tieto sú známe ako SMS pôžičky.

Obvykle sa týmto spôsobom požičiavajú najmä úvery bezúčelové, čo znamená, že žiadateľ nie je povinný poskytovateľovi nijako preukazovať, ako peniaze minul a pri získaní úveru nie je tiež vôbec obmedzený ohľadom účelu použitia. Ďalšou výhodou je, že pri väčšine úverov nie je potrebné tiež dokladovať výšku príjmu a to vzhľadom na to, že ide o požičanie si obvykle len menšej sumy rádovo v niekoľko desiatkach až stovkách € a len na kratšiu dobu.

Môj tip ak chcete rýchlu Krátkodobú Pôžičku ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
6 klientov už dnes požiadalo

Jedinou výnimkou sú krátkodobejšie úvery zaručené záložným právom k nehnuteľnosti, pričom tieto pôžičky sú aj na vyššie sumy rádovo niekoľko tisíc € až desiatok tisíc € a splatnosť je tu o niečo dlhšia, obvykle do 6 mesiacov, na rozdiel od bežných krátkodobých úverov, ktoré majú splatnosť väčšinou do mesiaca. Niektoré nebankovky umožňujú si vybrať splatnosť presne na dni, iné to majú pevne fixované buď na 15 dní alebo na 28, 30 či 31 dní.

Krátkodobo cez SMS

Cez SMS sa dá požičať u viacerých nebankoviek, väčšinou sa na tieto typy pôžičiek priamo špecializujú. Postup je pomerne jednoduchý. Stačí buď vyplniť najprv registráciu cez webovú stránku poskytovateľa SMS úverov a zaregistrovať sa, alebo treba vyplniť svoje údaje podľa presných inštrukcií priamo do SMSky a túto poslať na špeciálne číslo, ktoré na to nebankovka má. Zväčša do pár minút alebo hodín dostane záujemca vyrozumenie o výsledky registrácie.

Po schválení registrácie si môže následne klient kedykoľvek to bude potrebovať požiadať o úver a to zaslaním jednoduchej krátkej textovej správy zo svojho telefónu formou SMSky. Väčšinou sa takto požičiava už od 25 € až do 300 alebo 350 €, pričom niektorí poskytovatelia môžu pre nových klientov obmedziť výšku prvého úveru napríklad do 100 €. Dĺžka na požičanie je v tomto prípade do 31 dní, niektoré nebankovky pre nových klientov majú kratšiu lehotu.

Rýchlo a okamžite aj online

Nielen cez telefón, ale aj cez internet sa poskytujú väčšinou krátkodobé pôžičky. Postup je veľmi podobný ako pri vybavovaní úveru cez SMS a tiež je to veľmi rýchle, jednoduché a takmer okamžite môžete čerpať peňažné prostriedky. Žiadosť o úver sa vypĺňa na webovej stránke poskytovateľa, kde treba vyplniť svoje osobné údaje, bankový účet, prípadne iné potrebné údaje napríklad na overenie žiadateľa, ako sú telefónne číslo mobilu a podobne.

Vybavenie obvykle netrvá dlhšie ako hodinu, pričom nebankovka môže v prípade schválenia poslať na účet peniaze pre žiadateľa aj do 30 minút a ten ich môže čerpať ešte v ten istý deň, ako požiadal o pôžičku. Aj tu platí, že sa požičiava väčšinou menšia suma do 300 alebo 400 €, pre dlhodobejších klientov majú niektoré nebankovky aj pôžičky až do 1.000 Eur. Splatnosť sa tu pohybuje rádovo v týždňoch a podobne ako pri SMS úveroch býva maximálna mesiac.

Chcete odporúčanie na rýchlu Krátkodobú Pôžičku?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Krátkodobá pôžička osobne

Samozrejme na kratšiu dobu sa dá získať úver aj osobným stretnutím, či už návštevou pobočky alebo regionálnej kancelárie nebankovky, alebo cez stretnutie s jej obchodným zástupcom priamo u klienta doma. Výhodou je najmä to, že niektoré nebankovky ponúkajú aj možnosť schválenia úveru na počkanie, pričom vtedy vedia vyplatiť finančnú hotovosť okamžite a v hotovosti, takže sa nečaká na bankové prevody a netreba peniaze vyberať z účtu.

Väčšinou sa požičiavajú krátkodobo aj tu len menšie sumy do 1.000 €, pre dlhodobých klientov do 1.600 €, pričom to býva na maximálne 3 mesiace a bez ručenia alebo ručiteľa. Na trhu ale pôsobia aj poskytovatelia väčších úverov, ktoré sa dajú vybaviť osobne aj na sumy viac ako 10.000 €, tu ale ide už o ručenie formou nehnuteľnosti a splatnosť je o niečo dlhšia ako pri malých pôžičkách, no stále krátkodobejšia, zväčša do 3 až 6 mesiacov podľa výšky úveru.

poskytovateľvýška sumyúrokdoba splatnostimesačná splátka
Ammando100 € - 8000 €9,8 % 12 - 84 mesiacovod 10 €
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Na čo si dať pozor

 1. Pri vybavovaní online alebo cez SMS si dajte pozor najmä na ponuky úverov, kde je treba zaplatiť poplatok vopred. Väčšina serióznych pôžičkových spoločností ponúka vybavenie bez poplatku vopred.
 2. Vždy si pozrite aj možnosť predĺženia splatnosti v prípade problémov. Niektoré nebakovky ju neponúkajú, iné áno, ale tam pozor na možné vysoké poplatky.
 3. Ak si požičiavate väčšiu sumu a zakladáte nehnuteľnosť, dobre si prerátajte splátky aj to, koľko za úver dokopy zaplatíte a preštudujte si aj záložnú a úverovú zmluvu.
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Krátkodobé pôžičky – okamžité riešenie patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X