Pôžička ihneď – bez otázok a na všetko

Pôžička ihneď – bez otázok a na všetko
3.5 (70%) 6 hlas[ov]

Rýchle pôžičky ponúkajú predovšetkým spoločnosti nebankového charakteru a takéto úvery sa dajú vybaviť buď ako hotovostné pôžičky na ruku alebo ako pôžičky s platbou na účet. V prípade viacerých je možné získať ich aj bez registra, kedy nebankovka neoveruje to, akú finančnú históriu má žiadateľ a či má záznam v úverovom alebo inom registri. Vďaka tomu je vybavenie veľmi rýchle a je možné získať pôžičku ihneď po schválení žiadosti, čo netrvá dlho.

Viacero nebankoviek ponúka tiež tieto pôžičky aj bez dokladovania príjmu, pričom ide najmä o menšie a krátkodobejšie úvery napríklad cez internet alebo cez SMS. Tie sú veľakrát dostupné aj pre nezamestnaných, keďže väčšina spoločností, čo takto poskytuje financie, si neoveruje typ ani výšku príjmu žiadateľa. Vďaka čoraz konkurenčnejšiemu prostrediu v rámci úverov je teraz už možné získať úver prakticky na čokoľvek, stačí len nájsť správny typ pôžičky.

Môj tip ak chcete okamžitú Pôžičku Ihneď ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
11 klientov už dnes požiadalo

Nezáleží pritom ani na tom, či ste z Košíc, Bratislavy alebo ktorejkoľvek inej časti Slovenska, pretože pôžičky, ktoré sa dajú vybaviť takmer ihneď, poskytuje väčšina nebankových firiem po celom Slovensku a celoplošne. Dokonca sa dajú požičať nielen menšie sumy, ale v prípade, ak máte napríklad možnosť ručenia nehnuteľnosťou, aj niekoľko desiatok tisíc € a to bez dokladovania príjmu, overovania registrov alebo bez nutnosti dokladovať účel použitia peňazí.

Pôžička bez registra

V rámci úverov, ktoré patria medzi tie dostupnejšie, sú aj úvery bez registra. V praxi to znamená, že žiadateľ požiada o pôžičku a poskytovateľ, čiže nebanková spoločnosť, pri svojom vyhodnocovaní a schvaľovaní nenahliada do rôznych úverových alebo nebankových registrov, takže môže poskytnúť úver aj takému žiadateľovi, ktorí má aktuálne nejaký záznam napríklad o nesplácaní splátok za ľubovoľný úver alebo svoj iný finančný záväzok z minulosti.

Tento typ pôžičiek poskytujú spoločnosti na rôzne typy úverov. Môže ísť o telefonické, online aj SMS úvery, ktoré sa dajú získať bez overovania registrov a častokrát aj bez overovania výšky príjmu, pričom zväčša ide o krátkodobejšie a menšie pôžičky do 1.000 €. Taktiež aj v prípade napríklad ručiteľa alebo ručenia je možné si veľmi rýchlo vybaviť úver bez toho, aby nebankovka nazerala do registrov, pričom vtedy sa za záruku splatenia úveru považuje ručenie.

NebankovkaSumaÚrokSplatnosťMesačná splátka
Ferratum25 € - 350 € - 15 - 30 dní -
CreditOne5 € - 500 € - 15 - 30 dní -
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní -
Quatro600 € do 5000 €-12 - 60 mesiacovod 17,24 €

Ihneď a na ruku

V oblasti hotovostných úverov pôsobí na Slovensku niekoľko spoločností nebankového typu, ktoré ponúkajú obvykle bezúčelové pôžičky a to od 500 € až do 5.000 € v hotovosti, ktoré sa obvykle vybavujú osobne pri stretnutí s obchodným a regionálnym zástupcom nebankovky alebo pri návšteve jej regionálnej kancelárie. Na získanie úveru tohto typu je už ale treba aj doložiť výšku príjmu, v prípade dôchodcov môže ísť o dôchodkový výmer, pri podnikateľoch o daňové priznanie.

Tieto pôžičky sú rovnako bezúčelové, takže na vybavenie stačí doložiť príjem, mať dva doklady totožnosti a úver môže byť Váš. Veľmi rýchle je schválenie, obvykle do hodiny a peniaze potom môžete dostať vyplatené v hotovosti a na ruku hneď po schválení, takže sa tiež ušetrí aj čas napríklad pri bankovom prevode. Viacero nebankoviek ponúka úvery aj bez overovania registrov a keďže sú vyplatené na ruku, čiže sa hodia aj vtedy, ak máte exekúciu.

Chcete odporúčanie na okamžitú Pôžičku Ihneď?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Rýchla pôžička aj online

Medzi klasický príklad úverov, ktoré sa dajú vybaviť expresne rýchlo a takmer ihneď, sú aj pôžičky online, ktoré sa vybavujú z pohodlia domova len cez internet. Postup na získanie je veľmi jednoduchý. Stačí cez webovú stránku nebankovky, ktorá sa na tieto pôžičky zameriava, odoslať online žiadosť, kde uvediete svoje osobné údaje a vyberiete si výšku pôžičky ako aj dĺžku splatnosti a potom už len počkáte na výsledok schvaľovacieho procesu.

Keďže pri týchto pôžičkách je úver len krátkodobejšieho charakteru od 7 do 31 dní a na menšie sumy od 25 do 400 až 500 €, schválenie je rýchle, keďže obvykle nie je treba ani doložiť účel použitia peňazí, ani výšku príjmu a viacero nebankoviek, ktoré tieto úvery poskytujú, neoverujú ani registre. Navyše klient pri prvej pôžičke dostane menšiu sumu a kratšiu dobu splácania, kvôli overeniu spoľahlivosti. Vďaka tomu je možné získať úver už do hodiny.

Na čo si dať pozor pri okamžitých pôžičkách

 1. Nezabudnite, že čím rýchlejšie si chcete požičať, tým viac to bude stáť a to nielen na úrokoch, ale najmä na celkovom preplatení úveru
 2. Ak potrebujete väčšiu sumu, radšej skúste dokladovať príjem alebo nájsť ručiteľa, najmenej odporúčaným spôsobom je založiť nehnuteľnosť, v ktorej aj bývate
 3. Vyrátajte a porovnajte si ponuky na úvery od viacerých poskytovateľov, aby sa Vám nestalo, že úver bude neprimerane predražený a vyberiete si najdrahšiu možnosť
 4. Ak môžete, dokladujte príjem, nechajte sa preveriť aj v registroch a zoberte si pôžičku od väčšej a známejšej nebankovky, pretože máte väčšiu istotu serióznosti a lepších podmienok pôžičky
 5. Téma Pôžičky a úvery na NBS.sk

Ďalšie zdroje informácií

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička ihneď – bez otázok a na všetko patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2x komentované “Pôžička ihneď – bez otázok a na všetko
 1. Julia Kuczmanova píše:

  Potrebujem pozicku pacujem viem dokladovat pracujem ako opatrovatelka v Rakuzku ,potrebujem 3000€

 2. Nikola copakova píše:

  Dobri den potrebujen si poziciat peniaze asi tak do 400euro dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X