Hotovostné pôžičky – koľko si môžete požičať?

Hotovostné pôžičky – koľko si môžete požičať?
3.17 (63.33%) 6 hlas[ov]

Potrebujete menšiu či väčšiu finančnú hotovosť a najlepšie bez zbytočného dokladovania či vybavovania? Hotovostné pôžičky môžu byť veľmi flexibilným riešením a môžete ich získať od mnohých nebankových spoločností u nás, pričom aj viaceré banky poskytujú rôzne úvery hotovostnou formou a ide najmä o menšie úvery.

Pôžičky v hotovosti majú zväčša parametre bežných spotrebných úverov a môžu byť aj pre nezamestnaných alebo bez doloženia príjmu. Dnes si preto povieme niečo o klasických hotovnostných pôžičkách, kto ich poskytuje, za akých podmienok, aké odporúčame a koľko si až môžete požičať.

Môj tip ak chcete overenú Hotovostnú Pôžičku ešte dnes:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
13 klientov už dnes požiadalo

Rýchla hotovostná pôžička

Najrýchlejšie si môžete požičať práve od nebankových spoločností ako sú napríklad Quatro, Home Credit, Tesco alebo iných väčších nebankoviek, ktoré majú vo svojom portfóliu viaceré pôžičky už od 400 € až do 6.000 € v niektorých špecifických prípadoch. Čím menšia hotovostná pôžička, tým rýchlejšie a jednoduchšie si ju môžete požičať a bez zbytočného vybavovania alebo administratívy. Nevýhodou sú ale vyššie úročenie ako pri iných úveroch.

Dĺžka splácania pri rýchlych úveroch od nebankoviek je kratšia ako v prípade spotrebných a bežných úverov, takže treba počítať, že to môže byť najviac do 2 až 4 rokov, závisí to aj od konkrétnej nebankovky. Výhodou je, že si požičiate napríklad bez ručenia alebo bez ručiteľa a v prípade menšej sumy nepotrebujete ani dokladovať výšku svojho príjmu. To platí najmä pri pôžičkách na niekoľko stoviek €, kde postačuje na vybavenie len Váš občiansky preukaz.

Pôžička v hotovosti od bánk

Na hotovostné úvery sa z našich bánk zameriavajú mnohé banky na trhu, napríklad VÚB banka, Slovenská sporiteľňa alebo Poštová banka. VÚB má svoje flexipôžičky, ktoré môžu byť bezúčelové, účelové alebo na vyplatenie iných úverov a poskytujú sa aj v hotovosti. Tieto úvery môžete získať napríklad už vo výške od 500 € a splácať ich možno aj niekoľko rokov pravidelnými splátkami v jednotnej výške, vďaka čomu presne viete, koľko miniete za úver.

Dobrá pôžička od Poštovej banky je už od výšky 100 € a poskytuje sa na čokoľvek a bez poplatku za poskytnutie. Jej splatnosť je od 5 mesiacov až do 10 rokov a získate ju aj bez ručiteľa a v niektorých prípadoch aj bez potvrdenia o príjme. Podobne ak máte účet v SLSP a chcete si požičať menšiu sumu napríklad od 1.000 € na niekoľko rokov, môžete získať tento hotovostný úver bez zbytočnej administratívy, dokladovania príjmu, ručenia alebo ručiteľa.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

A čo nebankové hotovostné úvery?

Tesco, Quatro, Home Credit a tiež aj iné nebankové spoločnosti poskytujú svojim klientom veľký výber rozličných pôžičiek, ktoré môžete získať aj v hotovosti, takže sa napríklad vyhnete čakaniu, kým peniaze nabehnú na Váš účet a získate ich hneď na ruku. Vybaviť si ich môžete priamo na pobočke alebo pri stretnutí s obchodným zástupcom u Vás doma, čo Vám značne ušetrí čas a je to pohodlnejšie, ako chodiť niekam na pobočku do niektorej z bánk.

Už teraz môžete získať Overenú nebankovú Hotovnostnú Pôžičku:

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
  • nezáväzná žiadosť
  • diskrétne jednanie
  • rýchle vybavenie
  • bez ručiteľa

Tieto úvery sú charakteristické najmä tým, že sú obvykle bezúčelové, takže ich môžete použiť na čokoľvek bez nutnosti dokladovať ich minutie poskytovateľovi. Okrem toho v prípade, že si požičiavate menšiu sumu a ste zamestnaní, zaobídete sa aj bez nutnosti preukazovať výšku a typ svojho príjmu. Výhodou pri väčších úveroch je aj to, že si môžete požičať na dlhšiu dobu splatnosti a tým si znížite svoju mesačnú splátku na prijateľnú sumu pre Váš rozpočet.

Tesco hotovostná pôžička

Pôžička od Tesco finančnej spoločnosti sa dá hotovostne vybaviť v stánku Tesco finančné služby alebo aj cez telefón. Výška môže byť od 800 € až do 5.000 €, pričom dĺžka splácania je od 36 do 60 mesiacov. Pôžička sa dá aj poistiť. Úrok je obvykle okolo 9 až 10 % ročne, pričom v prípade riadneho splácania môže získať späť časť zaplateného úroku, čo je výhodnejšie oproti konkurencií. Navyše získate aj 30 bodov do klubu Clubcard za mesiac.

Quatro pôžičky

Quatro pôžičky sa dajú vybaviť od 600 € až do 5.000 €, pričom tu je možná doba splácania 12, 24, 36, 48 alebo 60 mesiacov. Na rozdiel od iných, Quatro pôžička Vám môže vrátiť až 5% z ceny nákupu, vybavíte si ju online aj cez telefón a jej prednosťou je, že si ju vybavíte bez poplatkov a môžete ju použiť ľubovoľne, keďže nie je účelová. Tu je úročenie ale na rozdiel od Tesco pôžičky väčšie, obvykle však neprekročí mieru do 25%? Podobne aj RPMN.

Pôžičky v hotovosti od Home Credit

Aj Home Credit patrí medzi tie nebankovky, ktoré ponúkajú hotovostné pôžičky, pričom tu sa dá získať bezúčelovo úver od 400 € až do 6.000 Eur a s dobou splácania obvykle od 3 do 4 rokov. Výhodou je možnosť poistenia výdavkov, flexibilita splátok a tiež možnosť odložiť si splátky v prípade potreby. Za včasné splácanie Vám ale spoločnosť vráti až 6 splátok, pôžičku vybavíte veľmi rýchlo a spôsob splácania aj výberu peňazí je možné nastaviť individuálne.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Hotovostné pôžičky – koľko si môžete požičať? patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X