Europôžička – koľko a za akých podmienok

Europôžička – koľko a za akých podmienok
3.57 (71.43%) 7 hlas[ov]

Europôžička je typ nebankového úveru, ktorý poskytuje spoločnosť Europôžička s.r.o. a je určený tak pre zamestnancov, ako aj pre dôchodcov, živnostníkov alebo pre podnikateľov. Výhodou Europôžičky je, že jej vybavenie je extrémne rýchle a nový klient si môže vybaviť úver už do 12 hodín, stály klient dokonca už za 1 hodinu, vďaka čomu sú tieto úvery vybavené takmer ihneď. Požičať sa dajú tiež aj menšie sumy, minimálna výška úveru je 50 €.

Pôžičky sú určené pre každého a získať ich môžu zamestnanci, dôchodcovia, živnostníci aj podnikatelia, pričom získanie je možné osobne priamo pri návšteve pobočky, alebo aj cez telefón a zavolať sa dá každý deň pod pondelka do nedele. Overenie nového klienta trvá dlhšiu dobu, pokiaľ však už má žiadateľ nejakú úverovú históriu u spoločnosti, môže získať úver veľmi rýchlo a jednoducho aj do 1 hodiny a to bezúčelovo, čiže peniaze môže použiť na čokoľvek.

Odporúčame overenú pôžičku pre každého od známych poskytovateľov:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Vybaviť sa dá minimálna výška pôžičky 50 €, takže tento typ úveru sa hodí napríklad aj ako pôžička pred výplatou. Po zdokladovaní dostatočného príjmu a overení klientovej úverovej histórie je možné v prípade dostatočnej bonity získať aj väčšiu sumu na úver a to až do 500 €, vďaka čomu sa takto dajú prefinancovať aj väčšie investície, prípadne pre podnikateľov je možné takto preklenúť krátkodobý nedostatok finančných prostriedkov na udržanie podnikania.

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžička je dostupná samozrejme pre zamestnancov a na vybavenie treba primárne dva doklady totožnosti a potvrdenie od zamestnávateľa o výške čistého mesačného príjmu. Toto potvrdenie nesmie byť staršie viac ako 1 mesiac. Okrem toho musí žiadateľ predložiť aj doklad potvrdzujúci trvalé bydlisko nie starší ako 1 mesiac, kópiu pracovnej zmluvy a je dobré, ak vie doložiť aj výpis z bankového účtu za posledné dva mesiace alebo kartičku k účtu.

Úvery sú dostupné ale nielen pre zamestnancov pracujúcich na Slovensku, ale aj tých, čo majú prácu v zahraničí. V tomto prípade treba na vybavenie úveru tiež dva doklady totožnosti a k nim potvrdenie o výške príjmu nie staršie ako mesiac priamo od zamestnávateľa. Ak je toto potvrdenie v inom ako slovenskom jazyku, treba doložiť aj odborný preklad. Okrem toho treba preukázať kópiu pracovnej zmluvy, pracovného povolenia a výpis z účtu 3 mesiace dozadu.

Aj pre dôchodcov

Aj dôchodcovia majú možnosť získať Europôžičku, pričom na vybavenie potrebujú tiež doložiť niektoré doklady. Samozrejmosťou je občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti, ktorým môže byť vodičský preukaz, rodný list, cestovný pas alebo kartička poistenca od zdravotnej poisťovne. Taktiež treba doklad potvrdzujúci trvalé bydlisko, ktorý nesmie byť starší viac ako mesiac, napríklad SIPO, plyn, elektrina, mobilný telefón, nájomné a podobne.

Podobne ako pri zamestnancoch, spoločnosť si overuje prv, než niekomu poskytne úver, že daný klient má trvalý príjem a vie pôžičku teda splácať. Pri dôchodcoch slúži na toto overenie potvrdenie buď z pošty alebo z banky o poberaní dôchodku a tiež o jeho výške, pričom klient dôchodca, ktorý žiada o úver, musí vedieť doložiť aj kópiu presného dôchodkového výmeru, ktorý ma zo Sociálnej poisťovni. Po splnení týchto podmienok je možné získať túto pôžičku.

NebankovkaVýška pôžičkyÚrokSplatnosťMesačná splátka
Home Credit400 € - 6000 €od 15.91 % 36 - 48 mesiacovod 13,50 €
Quatro600 € - 5000 €25 %12 - 60 mesiacovod 17,24 €
Cetelem300 € - 25 000 €od 6,39%6 - 96 mesiacovod 12 €
Provident160 € - 2300 €-60 - 100 týždňov-
Úver4youod 1500 €-max 60 mesiacov-
Credit One5 € - 500 € - 15 - 30 dní5 € - 500 €
Ferratum Bank25 € - 350 € - 15 - 30 dní25 € - 350 €
SMS credits20 € - 350 € - 15 dní20 € - 350 €
Pôžičkáreň100 € - 4500 € (od 25 €) - 2 - 12 mesiacov -

Možnosti pre živnostníkov

Pre živnostníkov, čiže fyzické osoby, ktoré spadajú do kategórie samostatne zárobkovo činné osoby, je možné si požičať Europôžičku tiež po splnení niekoľkých podmienok a doložení viacerých dokladov. Aj tu treba dva doklady totožnosti, k nim kópiu živnostenského listu, výpis z podnikateľského za posledný polrok alebo osobného účtu za posledné 2 mesiace a doklady o platbách odvodov. Živnostník musí doložiť aj všetky faktúry 3 mesiace dozadu.

Na vybavenie treba aj doloženie mesačnej uzávierky registračnej pokladne za posledné 3 mesiace, kópia kompletného daňového priznania za posledný rok a doklad o úhrade dane, prípadne kópiu potvrdenia o podaní daňového priznania za posledný rok. Ak má živnostník prevádzku, treba doložiť buď nájomnú zmluvu alebo list vlastníctva k danej nehnuteľnosti. Tiež treba preukázať doklady za posledné 2 mesiace potvrdzujúce platby k prevádzke.

Úver pre podnikateľov

Podnikatelia, právnické osoby, si môžu vybaviť úver od Europôžičky za predpokladu, že majú pravidelný príjem a vedia doložiť potrebné doklady. Na získanie treba v prvom rade kópiu občianskeho preukazu konateľa spoločnosti a tiež každého zo spoločníkov spoločnosti spolu s druhým preukazom totožnosti. Doložiť treba aj výpis z obchodného registra, výpis účtu na podnikanie za posledných 6 mesiacov a k tomu treba preukázať platenie pravidelných odvodov.

Okrem toho podnikatelia dokladujú aj vyšle a došlé faktúry v podnikaní spolu s mesačnou uzávierkou pokladne za obdobie 3 mesiacov dozadu. Za posledný rok treba predložiť aj potvrdenie o podaní daňového priznania, tiež kompletné daňové priznanie a k tomu aj doklad o zaplatení daňovej povinnosti. Pokiaľ existuje prevádzka, treba k nej doložiť list vlastníctva alebo nájomnú zmluvu a doklady preukazujúce platenie úhrad na náklady spojené s prevádzkou.

Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Europôžička – koľko a za akých podmienok patrí medzi pôžičky: , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X