Pôžička cez internet – rýchlo a z pohodlia domova

Pôžička cez internet – rýchlo a z pohodlia domova
3.5 (70%) 6 hlas[ov]

Pôžička cez internet je bezúčelovým úverom pre každého, kto si potrebuje požičať menšiu alebo aj väčšiu sumu a týmto typom pôžičiek sa zaoberajú predovšetkým nebankovky. Niektoré ponúkajú menšie online úvery zamerané na krátkodobejšie bezúčelové pôžičky, iné sa zaoberajú aj väčšími úvermi spotrebiteľského typu, ktoré je možné vybaviť ako pôžičky cez internet. Výhodou pri týchto pôžičkách je dlhšia splatnosť a väčšia suma na požičianie.

Vybavenie pôžičky cez internet je v prípade malých a krátkodobých úverov veľmi jednoduché a je možné získať tieto pôžičky aj bez registra, čiže poskytovateľ neoveruje finančnú históriu a aktuálne záväzky žiadateľa o úver. V tomto prípade je vybavenie takmer okamžité, väčšinou takmer ihneď po odoslaní pôžičky alebo do hodiny. Peniaze prídu na bankový účet do dňa, ale väčšinou aj skôr – nebankovky majú účty vo viac bankách a peniaze odošlú okamžite po schválení.

Môj tip ak chcete bezpečnú overenú Pôžičku cez Internet ešte dnes:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
11 klientov už dnes požiadalo

Druhou skupinou úverov cez internet sú spotrebné a spotrebiteľské úvery. Tu už ponúkajú svoje portfólio aj banky, ktoré umožňujú požiadať o úver aj online, prípadne sú v ponuke tiež nebankové úvery od väčších nebankoviek. Pri oboch ale platí, že sa vyžaduje doloženie výšky príjmu na rozdiel od mikropôžičiek a veľakrát je potrebné aj osobné stretnutie alebo osobný podpis úverovej zmluvy, čo predlžuje lehotu získania peňazí, ale za výrazne lepších podmienok.

Krátkodobé pôžičky online

Pre nezamestnaných a bez doloženia príjmu je možné si požičať krátkodobo cez internet, pričom na tieto úvery sa špecializujú najmä nebankovky, ktoré požičiavajú od 50 do 350 € a bez akéhokoľvek dokladovania príjmu, overovania registrov alebo doloženia účelu použitia peňazí. V tomto prípade ide o naozaj dostupné pôžičky, ale len na menšie sumy a splatnosť je obvykle od 7 do 31 dní, pričom niektoré nebankovky majú pevné splatnosti, iné zas flexibilné.

Výhodou pri krátkodobých úveroch je to, že sú splatné na jeden krát a to na konci doby splatnosti. Vďaka tomu nie je nutné myslieť neustále na splátku. Viacero nebankoviek ich tiež ponúka aj s možnosťou predĺžiť si splatnosť o ďalších 15 alebo 30 dní, tu ale pozor na poplatky, ktoré môžu pôžičku predražiť aj dvojnásobne. Na vybavenie sú tieto úver ale veľmi praktické, keďže je možné ich získať takmer okamžite a bez zbytočnej administratívy a overovania.

Chcete odporúčanie na bezpečnú overenú Pôžičku cez Internet?

Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Vyplniť žiadosť
 • nezáväzná žiadosť
 • diskrétne jednanie
 • rýchle vybavenie
 • bez ručiteľa

Spotrebná pôžička cez internet

Cez internet sa dajú ale vybaviť aj väčšie pôžičky. Viacero nebankových spoločností, ktoré požičiava aj klasické osobné spotrebiteľské pôžičky a spotrebné úvery ponúka možnosť o ne požiadať aj cez internet, pričom takto sa dá požičať od 500 € až do 15.000 €, či už bez ručenia alebo s ručením podľa typu a charakteru pôžičky a jej výšky. Pri týchto úveroch sú už doby splatenia omnoho dlhšie a to obvykle od 6 mesiacov až po 60 mesiacov, pri účelových aj viac.

V prípade bezúčelových úverov stačí len dokladovať výšku príjmu buď obratmi na účte, alebo dôchodkovým výmerom či daňovým priznaním, pri účelových buď vopred alebo dodatočne to, ako boli peniaze z úveru použité. Väčšina nebankových subjektov tiež overuje aj registre alebo finančnú históriu žiadateľa a získať tento úver je náročnejšie, ale má lepšie úroky. Viacero nebankoviek ale vyžaduje následne osobné podpísanie úverovej či pôžičkovej zmluvy.

SpoločnosťOdDoPožiadať
Ferratum25300Požiadať
Credit One5500Požiadať
Pôžičkomat25200Požiadať
SMS Credits20350Požiadať

Možnosti na úver v banke

V banke je možnosť vybaviť si úver viac obmedzená, najmä pre nových klientov. Ak ste už klientom banky dlhšiu dobu, niektoré z nich ponúkajú možnosť požiadať o úver cez internet banking, najmä o spotrebný úver, ale tiež je nutné prísť podpísať zmluvu o úvere osobne. Ak nie ste klientom banky, online prebieha len žiadosť na konkrétnu pobočku, kam sa treba potom osobne dostaviť a prebrať celkové podmienky získania úveru ako aj parametre pôžičky.

Obvykle sa týmto spôsobom dá požiadať o zriadenie kontokorentného úveru, čiže povoleného prečerpania k účtu, rovnako aj o zriadenie kreditnej karty a tiež o spotrebné a spotrebiteľské typy úverov, či už účelového alebo bezúčelové. Online sa obvykle nedá požiadať o hypotéku, prípadne ak áno, tak len o informatívny výpočet. Pri bankách je teda možnosť pôžičiek online obmedzenejšia, ale to nemusí platiť o niektorých internetových bankách, napríklad mBank či Zuno.

Čo si všimnúť ešte prv, než si požičiate

 • Zistite si, či v prípade krátkodobej pôžičky je možné predĺžiť splatnosť a za akých podmienok, pričom si dajte pozor na príliš vysoké poplatky
 • Keďže väčšina online úverov je riešená bez dokladovania príjmu, je vybavenie rýchlejšie, ale pozrite si aj iné podmienky získania pôžičky
 • Ak si požičiavate väčšiu sumu, informujte sa o tom, aké sú možnosti napríklad pre predčasné splatenie alebo mimoriadne splátky úveru
 • Dajte viac žiadostí o úver, ktoré nie sú záväzné, aby ste zistili, aké najlepšie podmienky môžete získať
Nechcú Vám nikde požičať? Skúste to tu
Získať pôžičku
Recenzia Pôžička cez internet – rýchlo a z pohodlia domova patrí medzi pôžičky: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Jeden komentár k “Pôžička cez internet – rýchlo a z pohodlia domova
 1. milada ridzonova píše:

  co mam urobit,ked nedisponujem ziadnym uctom ,nakolko som dochodkyna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X