Zuzana Mažgútová

Obľúbenosť pôžičky

Sprostredkovanie úverov pre zamestnaných aj pere dôchodcov formou nebankových spotrebných a spotrebiteľských úverov bez dokladovania účelu použitia finančných prostriedkov.

Pôžičky pre zamestnancov sú určené aj pre tých, čo pracujú v zahraničí a dajú sa získať od 290 až do 2.900 €, pričom sú bezhotovostne vyplatené na účet klienta a splácajú sa v pravidelných mesačných splátkach. Dôchodcovia si môžu požičať taktiež v prípade preukázania výšky starobného, invalidného alebo výsluhového dôchodku.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
41 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Kysucké Nové Mesto
Zuzana Mažgútová poskytuje pôžičky: , , , ,
17x komentované “Zuzana Mažgútová
 1. irena píše:

  Surne potrebujem pozicku cca 3000 eur.som na plnom invalidnom dochodku z cr a ciastocnom zo sr.dokopy 305 eur nemam ziadne vydavky,mozem davat vetsie splatky.dakujem

 2. HAROLD RYAN píše:

  Dávam z úverov fyzickým osobám a spoločnostiam s 2% úrokovou sadzbou, obráťte sa mi dnes pre svoj vlastný prospech. Pán Harold Ryan. financial.mlc@outlook.com

 3. Emília Šalamunová píše:

  Dobrý deň Každý One,

  Nikdy som neveril, že stále existujú legitímne úver spoločnosti na týchto stránkach, minulý týždeň som bol prehliadania tohto webu som narazil svedectvo vyslaný Alex o tom, ako získal svoj úverový fond zo Sir Allan Company, bála som sa kontaktovať Sir Allan spočiatku ale nemám na vybranú a potom sa obrátiť Sir Allan, pretože som bol naozaj vo finančnom chaose som sa skoky viery a kontaktné Sir Allan, úprimne ja mám fond do 48 hodín bez zbytočného odkladu od sira Allan Company.

  Sir Allan Investícia je naozaj dôveryhodne spoločnosť veriteľ, veľmi tvrdo pracujú na pomoc ľuďom, ktorí sú vo finančných ťažkostiach, čo viac môžem povedať vďačný, môj radí ľuďom, ktorí majú finančné ťažkosti kontakte Sir Allan Scott dnes na adrese: allanfinancialinvestment@yahoo.com aj vás uistiť, najlepšie ešte len príde vo vašom živote.

  Vďaka.

  • Emília Šalamunová píše:

   POZOR PODVOD !!!!!!

   Použili moje meno.
   Sami si napísali aký seriózny veriteľ je Sir Allan Scott.

   Opak je pravdou.
   Okráda ľudí, pýta poplatok za poplatkom.
   Peniaze od neho nečakajte !!!!!!!!!!!!!!

   Emília

   • Emília Šalamunová píše:

    Oznámenie !!!!!!
    Som vyslaný na príspevok o Allan Scott, bol som naozaj príjemcom od neho, že som vás majú rovnaký názov so mnou. zastaviť nepriaznivý komentár teraz.

    • Julia Kuczmanova píše:

     Dobry den chcela by som vediet co je pravda naozaj je podvodnik Sir Allan Scott napiste prosim teraz mám poslat 100€.dakujem.

 4. R&P píše:

  Zdravím. Mám záujem o úver vo výške cca 2 000 €,čo je potrebné??? Ďakujem.

 5. Carrington Finance píše:

  Budete potrebovať naliehavú pôžičku?

  Ponúkame úvery s 2% úrokovej sadzby podnikateľské úvery, osobné pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na nákup auta Etc, ak máte záujem, kontaktujte nás
  Teraz (carringtonhomefinancefirm@gmail.com)

 6. Mr Indra Shanni píše:

  Ponuka pôžičky

  Potrebujete úver alebo hľadáte legitímnu pôžičku a nemôžete ju nájsť? Sme tu, aby sme vám poskytli to najlepšie z našej cesty, aby ste sa uistili, že sa dostanete z tejto chudoby, kontaktujte nás dnes celyndestine@gmail.com garantujeme, keď sa k nám dostanete, budete sa usmievať, keď dostanete svoju pôžičku

 7. Eco Teck píše:

  Dobrý deň milí zákazníci,

  Vitajte v spoločnosti Eco Teck Company Plc, hľadáte pôžičku na úhradu svojich účtov a financovania alebo investícií do projektu? Vydávame medzinárodné úverové spoločnosti a fyzické osoby, ktoré boli zatvorené pre banky a iné finančné inštitúcie, už sa nemusia starať, keď nás kontaktujete dnes a rýchlo a ľahko získať svoj kredit, ako sa teraz uplatňujete v poriadku.

  Ponúkame všetky druhy úverov teraz obchodné Úvery a oveľa viac: Ak máte veľký záujem o úver
  Ponuky, kontaktujte nás na nižšie uvedenom e-mailovom adresári:
  E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com

 8. kings jone píše:

  Ak hľadáte pôžičku, aby ste zaplatili všetky svoje účty alebo začali nové obchody alebo akúkoľvek formu úveru, obráťte sa na tohto Božieho muža PASTOR KINGS JONE, ktorý mi pomohol so svojou pôžičkou vo výške 25 miliónov dolárov, „Je to len Boh, Trvá dlhšie ako 24 hodín pred prijatím.
  Jeho e-mailová adresa: (kingsjonecompany@gmail.com)
  Budete veľmi radi, keby ste ho kontaktovali, pretože pomáhal svojim priateľom a kolegom s ich pôžičkami

 9. LUBOMÍRA píše:

  Pozor Všetci, ja som LUBOMÍRA menom, zo slovenčiny. Chcem použiť toto médium, aby som povedal zvláštnu vďaku tejto úžasnej spoločnosti, ktorá mi umožnila zlepšiť moje podnikanie. Bol som zaseknutý vo finančnej kríze a musel som refinancovať svoje podnikanie, snažil som sa získať pôžičky od rôznych úverových firiem, súkromných a firemných, ale nikdy s úspechom a väčšina bánk mi odmietla úver, kým som sa stretol s amaizenloan comany, ktorý mi pomohol s pôžičkou (300 000 eur), bez akéhokoľvek stresu, naozaj chcem poďakovať pánovi Steveovi Alexovi, ktorý mi to umožnil, pomohol mi a zabezpečil som, aby som dostal pôžičku. Takže chcem použiť tento prostriedok, aby som poradil všetkým tam, hľadajúc pôžičku, že ak sa musíte obrátiť na akúkoľvek firmu s referenčným zabezpečením úveru s nízkou úrokovou sadzbou 2% a lepším splátkovým harmonogramom, kontaktujte pána Steveho Alexa (amaizenloan@yahoo.com ) pre rýchly, bezpečný a ľahký úver dnes.

 10. Muhammed Emir Harun píše:

  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

  2. Currency : USD/EURO

  3. Age of Issue: Fresh Cut

  4. Term: One year and One day

  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

  Name: Muhammed Emir Harun

  Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

 11. Potrebujete úver? ak áno, napíšte nám: (dakany.endre@gmail.com) píše:

  Chcete si požičať peniaze? ak áno Kontaktujte nás ešte dnes e-mailom: (dakany.endre(a)@gmail.com)

  Naliehavá pôžičková ponuka.

 12. Patrick J Dalton píše:

  hľadáte naliehavú finančnú pomoc? ak áno, kontaktujte: pjdalton01@gmail.com pre viac informácií.

 13. Abab píše:

  Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals @ gmail. com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.)

 14. potrebujete pôžičky? Ak áno, e-mail:(dakany.endre@gmail.com) píše:

  Potrebujete rýchle vypožičiavanie? Ak potrebujete urgentný úver na vyrovnanie dlhu, kontaktujte prosím úverovú inštitúciu prostredníctvom mojej spoločnosti prostredníctvom e-mailu (dakany.endre(a)gmail.com)

  Ponuka pôžičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X