Triangel

Obľúbenosť pôžičky

Spoločnosť Triangel vznikla v roku 1996 a pôsobí v oblasti pôžičiek a nákupu tovaru na splátky. Je členom Consumer Finance Holding, ktorá je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo. Ťažiskom pôsobenia je predaj tovaru na splátky s doručením až priamo domov ku klientovi a to väčšinou do 24 hodín, prípadne najneskôr do 3 dní od objednávky.

Poznámka: Triangel nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Vďaka viac ako 15 ročným skúsenostiam vie Triangel ponúknuť široký výber tovaru ako napríklad TV, audio, video a foto sortiment, počítače, domáce spotrebiče, ale aj nábytok a iné.

Ako získať úver

Na získanie úveru je potrebné mať vek od 18 do 68 rokov, pričom treba predložiť príjem buď zo zamestnania, podnikania, dôchodku alebo materskej. Spoločnosť potom overí klienta, pre niektoré skupiny môže vyžadovať aj ďalšie doklady alebo dlhšiu finančnú históriu. Obvykle pri nákupe do 1.000 € stačia dva doklady totožnosti, pri vyššom už treba doložiť výšku príjmu.

5 dôvodov pre pôžičku z Trianglu

  1. Nakúpite pohodlne z domova cez online obchod alebo klasický katalóg a tovar Vám Triangel doručí zdarma priamo domov, obvykle do 24 hodín až 3 dní
  2. Na vybrané výrobky je možné získať zľavu 50% zo splátok pri určitej akontácii a špecifickom počte splátok
  3. K vybraním výrobkom môžete získať aj rôzne darčeky, pričom celý sortiment má viac ako 30.000 položiek, ktoré sa dajú nakúpiť na splátky
  4. Vďaka individuálne nastaviteľnému pomeru akontácie a splátok je možné získať naozaj výhodný úver, ale aj nízke mesačné splátky
  5. Doba splácania je obvykle od 12 do 60 mesiacov a úrok je zvyčajne okolo 8%

Nákup priamo v eshope alebo cez katalóg

Výhodou je, že všetok tovar nájdete v katalógu alebo na webovej stránke Trianglu formou elektronického obchodu. Stačí si len vybrať požadovaný výrobok, zvoliť konkrétnu kombináciu akontácie a splácania a objednávku potvrdiť. Potom počkáte na doručenie domov, ktoré je zdarma, zaplatíte pri preberaní akontáciu a zvyšné obdobie splácate splátky cez účet alebo poštovým poukazom.

Pôžičková karta Triangel

Ak nakupujete často a chcete mať po ruke vždy nejakú rezervu, ideálnym produktom od Trianglu je Pôžičková karta. Funguje ako kreditná karta a môžete z nej čerpať okamžite peniaze na čokoľvek, 24 hodín denne. Úverový rámec je 100 až 5.100 €, úroková sadzba je okolo 23-24% ročne a bezúročné obdobie je 45 dní. Minimálna splátka je 1/3 z úverového rámca.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
12 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Triangel poskytuje pôžičky: , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X