Tesco

Obľúbenosť pôžičky

Tesco Finančné služby je zákaznícka služba poskytovaná v 54 obchodných domoch a miestach Tesco, ktorá sa zameriava najmä na splátkový predaj a hotovostné bezúčelové pôžičky. Tieto finančné produkty poskytuje Tesco v spolupráci s finančnou spoločnosťou Home Credit a to pre nových aj stálych zákazníkov. Vybaviť si úvery je možné po osobnej konzultácii.

Poznámka: Tesco nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

V rámci portfólia finančných produktov ponúka Tesco štyri rozličné pôžičky. Prvou je klasický splátkový predaj tovaru, ďalej bezúčelová pôžička, potom kreditka a na koniec spojenie úverov.

Splátkový predaj

Nákup na splátky je možný už od 100 €, pričom do 2.500 € je možné nakúpiť aj bez potvrdenia o výške príjmu. Navyše s novou Clubcard Premium je možné nakúpiť všetko potrebné aj bez navýšenia. Okrem toho potrebujete dva doklady totožnosti, mať viac ako 18 rokov a tovar si môžete odniesť z predajne za chvíľu. Na splátky nakúpite tovar až do výšky 5.000 €.

Hotovostná pôžička

Hotovostná pôžička je bezúčelový úver s úrokom 9,99% pre každého, ktorý je možné získať v sume od 800 € do 16.000 €. Neplatí sa žiaden poplatok za vybavenie, vedenie, ani za predčasné splatenie pôžičky a výplata môže byť na účet alebo poštovou poukážkou. Pôžičku si vybavíte osobne v stánku Tesco Finančné služby, netreba ručenie, splatnosť je 12 až 96 mesiacov a môžete o ňu požiadať aj telefonicky.

Clubcard kreditná karta

Ak chcete mať peniaze po ruke na nákupy alebo iné finančné záležitosti, môžete si vybaviť kreditnú kartu Clubcard. Ide o medzinárodnú platobnú kartu MasterCard, kde máte peniaze k dispozícii do výšky dohodnutého úverového limitu. Bezúročné obdobie je až 51 dní, pri aktívnom vyžívaní je vedenie účtu bez poplatkov a samotné vydanie karty je bez poplatku.

Spojenie pôžičiek

Ak máte viacero rozličných pôžičiek, Tesco ponúka aj službu Spojenia pôžičiek do jedného úveru a jednej splátky. Výšku splátky si vyberiete sami, neplatíte zbytočné poplatky a ušetríte na úrokoch a poplatkoch viacerých iných pôžičiek. Na vybavenie treba dva doklady totožnosti a 3 výpisy z bežného účtu, pričom sa dokladá aj potvrdenie o výške príjmu.

Prečo využiť Tesco Finančné služby

 • Pôžičky a úvery sú transparentné a už pri podpise zmluvy viete, koľko a za čo platíte
 • Ak nie ste s pôžičkou spokojní, máte možnosť spoločnosti do 1 mesiaca peniaze vrátiť
 • Tesco zodpovedne posudzuje každú žiadosť a v prípade zamietnutia ho jasne vysvetlí
 • Ak ide o hotovostné pôžičky, najneskôr nasledujúci pracovný deň po podpise zmluvy máte prístup k peniazom
 • Aktuálny stav úveru a pôžičky si môžete zistiť 24 hodín denne každý deň
 • Tesco pripomenie klientovi blížiaci sa splátku včas a v dostatočnom predstihu
 • Vďaka progresívnemu systému je komunikácia s operátorom rýchla a do 1 minúty
 • Na klientskú linku stačí zavolať len raz, pričom ak sa požiadavka nevyrieši hneď, operátor Vám do 5 dní zavolá sám

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
18 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Tesco poskytuje pôžičky: , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X