Slovenská požičovňa

Obľúbenosť pôžičky

Na finančnom trhu už od roku 1995 pôsobí aj Slovenská požičovňa. Ide o nebankovú firmu, ktorá ponúka veľmi široké portfólio rozličných pôžičiek, pričom od roku 2005 je súčasťou spoločnosti Consumer Finance Holding a.s., ktorá patrí do bankovej skupiny VUB INTESA SANPAOLO. Veľkou výhodou je možnosť vybaviť si pôžičky osobne, online aj cez telefón.

Poznámka: Slovenská požičovňa nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Nebanková spoločnosť ponúka 5 druhov rôznych pôžičiek a úverov a to sú najľahšia pôžička, nákupná pôžička, pôžička na bývanie, hypopôžička na čokoľvek a hypopôžička na nehnuteľnosť.

Najľahšia pôžička

Tento typ pôžičky je veľmi populárny a je bezúčelový, takže peniaze môže minúť ľubovoľne. Požičať sa dá od 600 € po 5.000 € a úver získate do 24 hodín a bez poplatkov, pričom vybaviť sa dá osobne, cez telefón ale aj online. Splatnosť je možná od 12 mesiacov po 60 mesiacov, čo znamená, že pri väčšej sume si môžete znížiť mesačnú splátku práve predĺžením splatnosti.

Nákupná pôžička

Tento typ pôžičky je pre toho, kto si chce požičať na nákup čohokoľvek, pričom úver je od 600 do 5.000 €. Pôžička je bez poplatkov a má výhodu, že za každý nákup, ktorý ste cez ňu uskutočnili, Vám vráti Slovenská požičovňa 5% späť, stačí len pokladničný blok. O vrátanie nákupov možno požiadať opakovane do výšky 5% z pôžičky do 3 mesiacov od čerpania.

Pôžička na bývanie

Tento typ pôžičky sa hodí na väčšie investície do domácnosti, bytu či domu, napríklad ak ho idete rekonštruovať. Požičať sa dá od 5.000 € až do sumy 20.000 € a nemusíte doložiť bločky či faktúry napríklad od rekonštrukcie. Na získanie netreba ani založiť nehnuteľnosť, pričom už do 24 hodín môžete obdržať zmluvu. Táto pôžička sa dá splácať 1, ale tiež dokonca 10 rokov.

Hypopôžička na čokoľvek

Tento typ pôžičky je dlhodobý a je možné ho splácať od 5 až po 30 rokov, vďaka čomu sa môže znížiť mesačná splátka na prijateľnú sumu. Požičať sa dá od 2.000 € až do 100.000 €, poskytnutie úveru je bez poplatku a úver je bezúčelový. Môžete pravidelne spraviť aj mimoriadnu splátku. Garancia úroku je 5 rokov. Je treba založiť nehnuteľnosť, na ktorú získate až do 80% jej hodnoty.

Hypopôžička na kúpu nehnuteľnosti

Ak si chcete kúpiť byt alebo dom a odmietli Vás v banke, alebo chcete jednoduchšie vybaviť svoju hypotéku, tento produkt od Slovenskej požičovne je ideálny pre Vás. Ide o účelový úver hypotekárne typu so splatnosťou do 30 rokov, ktorý získate od 6.600 € až do 100.000 €, alebo aj viac podľa hodnoty založenej nehnuteľnosti. Spoločnosť má aj špeciálny úrok pre túto hypopôžičku.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
13 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Slovenská požičovňa poskytuje pôžičky: , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X