Quatro

Obľúbenosť pôžičky

Quatro bolo založené v roku 1999 a jeho cieľom bolo poskytnúť ľuďom možnosť nakupovať na splátky ľubovoľný tovar v predajniach po celom Slovensku. V súčasnosti je jednou zo značiek spoločnosti Consumer Finance Holding a.s., ktorá je členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Okrem nákupu na splátky sa sústreďuje aj na online pôžičky, autoúvery a kreditné karty.

Poznámka: Quatro nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Vďaka širokej siete až 8.000 predajní, eshopov a obchodov je možné využiť financovanie cez Quatro takmer kdekoľvek. Zároveň má spoločnosť aj silné zastúpenie na trhu financovania áut.

Quatro splátky

Na splátky cez Quatro sa dá nakúpiť všetko od čiernej techniky až po vodičský preukaz alebo dovolenka. Akontácia môže byť od 10% do 50% a doba splácania sa dá nastaviť od pol roka až po 5 rokov, čo umožní mať nízku splátku aj pri väčšom úvere. Nakúpiť na splátky do 1.000 € stačí len občiansky preukaz, pri vyššom treba doložiť už aj výšku príjmu a ďalšie doklady. Celkovo môžete nakúpiť až na 8.000 miestach po Slovensku.

Bezúčelové pôžičky na hocičo

Osobne alebo aj online cez internet si môžete vybaviť bezúčelové pôžičky na hocičo. Výška pôžičky je od 600 € až do 5.000 € s dobou splácania od 12 do 60 mesiacov. Peniaze môžete použiť na čokoľvek, ale ak niečo kúpite, Quatro Vám môže vrátiť až 5% z ceny nákupu. Úver sa dá vybaviť aj telefonicky a peniaze na čokoľvek máte po schválení na svojom účte už do 24 hodín.

Kreditné a iné karty

V rámci kartových služieb ponúka Quatro viacero typov kariet. Pôžičková karta je kreditná platobná karta, ktorá slúži na bezúčelové čerpanie peňazí na čokoľvek a to 24 hodín denne. Okrem toho je tu Bankomatka Quatro primárne určená na možnosť výberu z bankomatov. Lepšie podmienky na splátky získate so Splátkovou kartou a verný klienti získajú Pôžičkovú kartu Premium s lepšími podmienkami.

Jazdené aj nové vozidlá

Viac ako 450 autobazárov na Slovensku ponúka možnosť kúpiť si jazdené vozidlo na splátky cez Quatro, pričom auto musí byť od roku výroby 2003. Podľa roku výroby je možné získať úver od 7 až do 33 tisíc €. Počet splátok je minimálne 18 mesiacov a najviac 84 mesiacov. Nové vozidlá si môžete kúpiť s vybavením už do 30 minút a akontáciou od 15 do 80% s minimom dokladov.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
43 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Quatro poskytuje pôžičky: , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X