Provident

Provident
3.5 (70%) 8 hlas[ov]

Provident sa zameriava na poskytovanie dostupných pôžičiek na Slovensku už od roku 2001. O pôžičku a úver môžu klienti požiadať online žiadosťou, ale aj osobne, pričom po celom Slovensku má spoločnosť viac ako 1500 obchodných zástupcov, ktorí sú k dispozícii klientom vždy, keď to potrebujú. Spoločnosť je členom finančnej skupiny, ktorá pôsobí až v 8 krajinách sveta.

Poznámka: Provident nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Všeobecne možno získať od Providentu bezúčelovú pôžičku, ktorá môže byť vyplatená buď na bankový účet, alebo formou platobnej karty. Pre dlhodobých zákazníkov sú aj rôzne zľavy.

Žiadosť

Žiadosť o pôžičku online od Providentu môže vyzerať takto:

provident-ziadost-formular

Obľúbená pôžička online od Providentu:
Získať pôžičku

Koľko a na ako dlho

Požičať sa dá od spoločnosti Provident úver od 160 € až po 2.300 €, pričom k tomu potrebuje žiadateľ deklarovať, že má pravidelný príjem a vek od 18 rokov. Doba splácania sa pohybuje obvykle od 60 týždňov po 100 týždňov a splátky sa tak splácajú v pravidelnej týždňovej báze. Pôžička je bez poplatku vopred alebo za vybavenie, bez ručiteľa ale aj bez iného zabezpečenia.

Klasická pôžička

Bežná pôžička sa dá vybaviť online aj osobne, pričom po schválení obdržíte sumu úveru priamo na Váš bankový účet. Proces schválenia je veľmi rýchly, všetko vybavíte z pohodlia domova cez počítač alebo obchodného zástupcu a po prijatí peňazí na účet je už len na Vás, čo s nimi spravíte, keďže úver je bezúčelový. Ak ste klientom dlhšie ako 1 rok, môžete získať aj výhodnejšie podmienky.

Pôžička na platobnej karte

Niektorí klienti môžu uprednostniť formu predplatenej platobnej karty, na ktorú získajú úver, ktorý bol v Providente schválený a túto kartu môžu potom využívať na platenie za nákupy či výbery v hotovosti z bankomat všetkých bánk. Ku karte netreba žiaden účet, karta platí až na 3 roky a peniaze na karte sú k dispozícii obvykle do 13 kalendárnych dní od podpisu úverovej zmluvy.

Prečo sa rozhodnúť pre Provident?

 1. Provident umožňuje klientom vybrať si spôsob vyplatenia pôžičky, či už bezhotovostne priamo na bankový účet, alebo formou 3 ročnej predplatenej platobnej karty
 2. Ak pravidelne a včas splácate svoje úvery a ste klientom viac ako 1 rok, máte nárok na produkt Zľava plus, vďaka čomu ušetríte na ďalších úveroch
 3. Doba splácania je veľmi flexibilná od 60 po 100 týždňov
 4. Pôžičku využijete na čokoľvek, pretože je bezúčelová
 5. Vďaka širokej sieti až 1.500 obchodných zástupcov po celej Slovenskej republike máte úver na dosah vždy, keď to potrebujete
 6. Nepotrebujete ručiteľa, neplatíte žiadne skryté poplatky vopred a zmluve o úvere je jasná a prehľadná

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
29 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Provident poskytuje pôžičky: , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X