Profi Credit

Profi Credit
4.29 (85.88%) 17 hlas[ov]

Spoločnosť Profi Credit bola založená ešte v roku 2000 a pôsobí v oblasti úverov pre súkromné osoby ale aj podnikateľov. Okrem Slovenska poskytuje svoje finančné služby tiež aj v Českej republike, Poľsku a Bulharsku, pričom ponúka úvery najmä prostredníctvom siete až 450 poradcov, ktorí sú pripravení klienta kedykoľvek navštíviť a pomôcť mu vybrať si pôžičku.

Poznámka: Profi Credit nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

V rámci svojho portfólia pôžičkových produktov sa zameriava Profi Credit na úvery pre občanov a to najmä zamestnancov a pôžičky pre podnikateľov či už riadne alebo preklenovacie.

Žiadosť

Žiadosť o populárnu nebankovú pôžičku od Profi Credit môže vyzerať takto:

profi-credit-ziadost-formular

Populárna nebanková pôžička od Profi Credit:
Získať pôžičku

Zamestnanecký úver

Tento úver môžete získať vo výške od 300 € do 1.500 € s dobou splatnosti 18 až 42 mesiacov a je bezúčelový, takže ho môžete použiť na hocičo. Na získanie stačí potvrdenie o výške príjmu a o úver môžu požiadať aj zamestnanci so stálym príjmom aj v zahraničí, tiež ženy na materskej dovolenke a dôchodcovia. Ak budete úver riadne splácať, máte nárok na automatický revolving.

Profi úver pre podnikateľov

Podnikatelia si môžu zobrať bezúčelový úver od 1.000 € do 33.000 €, pričom splatnosť je 2 až 4 roky a je to úver aj pre začínajúcich podnikateľov. Hrubý ročný príjem musí byť minimálne 4.999 € a v prípade, že podniká klient menej ako 12 mesiacov, musí mať spoludlžníka. Máte tiež možnosť bezplatného odkladu dvoch splátok a úver je daňovo uznateľným nákladom do účtovníctva.

Preklenovací podnikateľský úver

Pre podnikateľov, čo potrebujú prekonať aktuálny finančný nedostatok hotovosti je určený preklenovací úver so splatnosťou od 3 do 18 mesiacov, pričom ak si požičiavate nad 4.000 €, je treba založiť aj nehnuteľnosť. Hrubý ročný príjem podnikateľa musí byť 10.000 € a je tu možnosť predčasného splatenia. Výhodou je, že nemusíte dokladať k úveru podnikateľský zámer.

Ďalšie služby od Profi Credit

V rámci svojich služieb poskytuje klientom spoločnosť napríklad možnosť odkladu alebo zníženia splátok či revolvingové služby. Odklad a zníženie splátok je možné dohodnúť v prípade straty zamestnania, zdravotných alebo finančných problémov. K niektorým úverom pre klientov poskytuje firma aj revolving, čiže automatické navýšenie pôžičky po splatení zmluvne stanovej časti úveru.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Profi Credit poskytuje pôžičky: , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz