Profi Credit

Profi Credit
4.29 (85.88%) 17 hlas[ov]

Spoločnosť Profi Credit bola založená ešte v roku 2000 a pôsobí v oblasti úverov pre súkromné osoby ale aj podnikateľov. Okrem Slovenska poskytuje svoje finančné služby tiež aj v Českej republike, Poľsku a Bulharsku, pričom ponúka úvery najmä prostredníctvom siete až 450 poradcov, ktorí sú pripravení klienta kedykoľvek navštíviť a pomôcť mu vybrať si pôžičku.

Poznámka: Profi Credit nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

V rámci svojho portfólia pôžičkových produktov sa zameriava Profi Credit na úvery pre občanov a to najmä zamestnancov a pôžičky pre podnikateľov či už riadne alebo preklenovacie.

Žiadosť

Žiadosť o populárnu nebankovú pôžičku od Profi Credit môže vyzerať takto:

profi-credit-ziadost-formular

Populárna nebanková pôžička od Profi Credit:
Získať pôžičku

Zamestnanecký úver

Tento úver môžete získať vo výške od 300 € do 1.500 € s dobou splatnosti 18 až 42 mesiacov a je bezúčelový, takže ho môžete použiť na hocičo. Na získanie stačí potvrdenie o výške príjmu a o úver môžu požiadať aj zamestnanci so stálym príjmom aj v zahraničí, tiež ženy na materskej dovolenke a dôchodcovia. Ak budete úver riadne splácať, máte nárok na automatický revolving.

Profi úver pre podnikateľov

Podnikatelia si môžu zobrať bezúčelový úver od 1.000 € do 33.000 €, pričom splatnosť je 2 až 4 roky a je to úver aj pre začínajúcich podnikateľov. Hrubý ročný príjem musí byť minimálne 4.999 € a v prípade, že podniká klient menej ako 12 mesiacov, musí mať spoludlžníka. Máte tiež možnosť bezplatného odkladu dvoch splátok a úver je daňovo uznateľným nákladom do účtovníctva.

Preklenovací podnikateľský úver

Pre podnikateľov, čo potrebujú prekonať aktuálny finančný nedostatok hotovosti je určený preklenovací úver so splatnosťou od 3 do 18 mesiacov, pričom ak si požičiavate nad 4.000 €, je treba založiť aj nehnuteľnosť. Hrubý ročný príjem podnikateľa musí byť 10.000 € a je tu možnosť predčasného splatenia. Výhodou je, že nemusíte dokladať k úveru podnikateľský zámer.

Ďalšie služby od Profi Credit

V rámci svojich služieb poskytuje klientom spoločnosť napríklad možnosť odkladu alebo zníženia splátok či revolvingové služby. Odklad a zníženie splátok je možné dohodnúť v prípade straty zamestnania, zdravotných alebo finančných problémov. K niektorým úverom pre klientov poskytuje firma aj revolving, čiže automatické navýšenie pôžičky po splatení zmluvne stanovej časti úveru.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
25 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Profi Credit poskytuje pôžičky: , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X