Pôžičkáreň

Obľúbenosť pôžičky

Pôžičkáreň je sprostredkovateľom pôžičiek od finančnej spoločnosti Pohotovosť, ktorá na trhu nebankových úverov na Slovensku pôsobí už viac ako 10 rokov. Svoje úvery poskytuje pre zamestnaných aj živnostníkov prostredníctvom širokého portfólia rozličných typov úverov a to prostredníctvom siete regionálnych zástupcov a kancelárií v regiónoch, tzv. Pôžičkární.

Poznámka: Pôžičkáreň nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Požičať sa dajú aj menšie sumy v hodnote niekoľko desiatok €, ale aj online pôžičky alebo väčšie spotrebiteľské úvery a to rozličným spôsobom, či už osobne, prípadne aj cez telefón.

Minipôžička

Veľmi obľúbenou pôžičkou v Pôžičkárni je minipôžička, ktorá sa poskytuje už od 25 € do 100 € a je bezúčelová. Splatnosť je obvykle od 7 do 28 dní a požiadať o ňu môžete aj cez internet, čo značne urýchľuje jej vybavenie. Bez zbytočných registrácií a poplatkov môžete mať peniaze už do pár hodín priamo na účte a voľne ich použiť na čokoľvek, čo potrebujete.

Najrýchlejšia pôžička

Tento typ úveru sa poskytuje od sumy 100 € až do výšky 4.500 € pre opakovaných klientov s úverovou históriou v spoločnosti. Schválenie je veľmi rýchle, navyše ak požiadate o úver do 14:00, tak sú prostriedky vyplatené v ten istý deň. Nepotrebujete mať ručenie ani ručiteľa, prvý úver pre nového klienta sa poskytuje do 1.000 € a splatnosť je od 2 až do 12 mesiacov.

Živnostnícka pôžička

Ak ste živnostník a potrebujete získať bezúčelový a rýchly úver, tak práve tento typ úveru je pre Vás ako stvorený. Na úvod je možné získať pôžičku do 1.000 € a pri opakovanom splatení až do 4.500 €. Pôžička môže byť schválená už do hodiny a všetky poplatky a náklady spojené s čerpaním pôžičky sú daňovo uznateľné, pričom splatnosť úveru je od 2 mesiacov do 1 roka.

Narodeninová pôžička

Veľmi originálny úverový produkt je aj narodeninová pôžička, čo je úver od 100 do 4.500 € so splatnosťou na 3 až 13 mesiacov, ktorý môžu čerpať všetci záujemcovia v období 10 dní pred dátumom narodenín až do obdobia 10 dní po dátumu narodenia. Peniaze máte v ten istý deň ako sa schváli úver, jeden mesiac máte zadarmo a prvé dva mesiace splácania neplatíte.

Pohotovka

Tento typ pôžičky je určený pre súrne prípady a pre klientov, ktorí už čerpajú úver. Vybavuje sa osobne po konzultácii s pracovníkom priamo na pobočke, pričom ten môže úver aj zamietnuť. V prípade potreby si ale môžete bez zbytočného čakania a na čokoľvek požičať od 100 € do 350 € a so splatnosťou od 2 do 12 mesiacov. Úver je riešením nečakaných výdajov.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
20 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Pôžičkáreň poskytuje pôžičky: , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X