Pohotovosť

Obľúbenosť pôžičky

Pohotovosť je na Slovensku známa spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním menších aj stredne veľkých úverov a pôžičiek spotrebného typu bez nutnosti dokladovať účel použitia peňazí. Tieto pôžičky poskytuje najmä formou svojich obchodných zástupcov a regionálnych kancelárií, ktoré má po celom Slovensku a má už viac ako 10 ročnú skúsenosť s pôžičkami.

Poznámka: Pohotovnosť nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

V portfóliu svojich finančných produktov má mini pôžičky, rýchle úvery pre zamestnancov alebo dôchodcov, tiež špecializované pôžičky určené pre živnostníkov a iné úverové produkty.

Expresná Minipôžička

Bez registrácií aj zbytočných poplatkov môžete získať miniúver už od 25 €, pričom horná hranica je do 100 €. Tento úver sa využíva pre klientov, ktorý nechcú dokladovať žiadne príjmy ani účel použitia pôžičky, chcú získať peniaze čo najrýchlejšie a splatnosť môže byť od 7 dní do 28 dní, čiže ide o krátkodobé finančné riešenie. Požiadať o úver môžete aj online.

Najrýchlejšia pôžička

Pre klientov s preukázateľným príjmom je potom najčastejším riešením rýchla bezúčelová pôžička, ktorú vybavíte behom pár minút, schválená a vyplatená môže byť ešte v ten istý deň, ak ste o ňu požiadali do 14. hodiny. Požičať sa dá od 100 € do 4.500 € a na obdobie od 2 do 12 mesiacov, pričom o úver možno požiadať aj telefonicky, online, ale aj osobne na pobočke.

Narodeninová pôžička

Ak máte 10 dní pred alebo po dátume narodenín a chcete prefinancovať napríklad náklady spojené s oslavou alebo aj ľubovoľné iné náklady, Pohotovosť ponúka špeciálnu narodeninovú pôžičku. Výhodou je jeden mesiac navyše k pôvodnej splatnosti 2 až 12 mesiacov a požičať sa dá tiež od 100 do 4.500 €. Výška je podmienená úverovou históriou a úver je bez ručenia.

Úver pre živnostníkov

Daňový základ pre živnostníkov a podnikateľov môže znížiť špeciálny úver pre živnostníkov, ktorý má Pohotovosť v ponuke. Dá sa čerpať pre nových klientov od 100 € do výšky 1.000 € a pre stabilných klientov až do výšky 4.500 €, pričom vybavenie môže byť už do 1 hodiny a peniaze môžete mať vyplatené v ten istý deň. Splatnosť je najviac 12 mesiacov, najmenej 2.

Pohotovka

Pohotovka je typ menšieho bezúčelového úveru, ktorý môžete získať vtedy, ak už nejaký úver splácate. Získať túto dodatočnú pôžičku môžete v sume od 100 do 350 €, pričom žiadosť podlieha konzultácii s pracovníkom obchodnej služby spoločnosti Pohotovosť, ktorý posúdi Vašu žiadosť. Splatnosť je od 2 do 12 mesiacov a pôžička slúži na riešenie nepredvídateľnej udalosti.

Dobrá úspora

Ak si požičiavate pravidelne od Pohotovosti, môžete využiť zaujímavý finančný produkt, ktorý sa volá Dobrá úspora. Ide o bezúčelovú pôžičku vo výške od 100 € až do 4.500 €, ktorá sa poskytuje pri treťom úvere v poradí. Ak ste predošlé úvery splatili včas a riadne, môžete pri tejto pôžičke ušetriť na poplatkoch a úrokoch až 350 € a získate ju expresne a bez vybavovania.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
28 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Pohotovosť poskytuje pôžičky: , , , , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X