Home Credit

Home Credit
4.75 (95%) 4 hlas[ov]

Home Credit funguje na finančnom trhu u nás od roku 1999 a ponúka veľký výber rozličných finančných produktov, úverov a pôžičiek pre verejnosť. Okrem domáceho trhu pôsobí skupina aj v oblasti spotrebiteľského financovania v oblasti strednej a východnej Európy a svoje zastúpenie má aj v Ázii. Skupina sa zameriava na široké portfólio úverov pre každý účel.

Poznámka: Home Credit nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Medzi typické úverové produkty patria hotovostné pôžičky, autoúvery, pôžičky na mieste predaja, kreditné karty rozličného druhu, revolvingové úvery a ďalšie spotrebné pôžičky.

Žiadosť

Žiadosť o tradičnú, overenú a bezpečnú pôžičku od Home Credit môže vyzerať takto:

home-credit-ziadost-formular

Tradičná, overená a bezpečná pôžička od Home Credit:
Získať pôžičku

Hotovostné pôžičky

V rámci hotovostných pôžičiek môžete získať napríklad pôžičku cez telefón alebo online vybavením a to od 400 až do 5.000 €. Má flexibilné možnosti pri upravení splátky a spôsobu výberu peňazí. Okrem toho má spoločnosť aj pôžičku na rekonštrukciu s garantovaným maximálnym úrokom, ktorú môžete do mesiaca zadarmo vrátiť a neplatíte ani žiadne poplatky.

Spojenie pôžičiek

Pre konsolidáciu alebo zlepšenie rodinného rozpočtu ponúka spoločnosť možnosť spojenia viacerých pôžičiek, pričom novú pôžičku si môžete až 4x odložiť alebo sa poistiť pre prípad neschopnosti splácať úver. Na spojenie sa dá požičať od 1.000 € do 10.000 €, pričom sa takto dajú spojiť aj úvery z kreditiek či kontokorentov a dosiahnuť tak zníženie mesačnej splátky.

Kreditné karty

V rámci kreditných kariet ponúka Home Credit podľa typu karty a úveru napríklad Premia kartu, Clubcard kartu Premium pre lacnejšie nákupy v Tescu alebo nákupnú kartu Premia pre zákazníkov Kika, Asko či Baumax. Okrem toho si v Home Credite vybavíte aj klasické kreditné karty ako napríklad Desatina, Home Credit, Strieborná karta alebo iné kreditky.

Nákup na splátky

Home Credit je tiež lídrom v oblasti ponuky úverov a pôžičiek formou nákupu na splátky a má široké zastúpenie v obchodoch po celom Slovensku. Môžete tak kúpiť napríklad auto moto doplnky, bazény, domáce spotrebiče, tovar pre dom, dielňu a záhradu, elektroniku, tiež aj hudobné nástroje, mobily, nábytok, PC techniku, zájazdy, dovolenky a športový sortiment.

Auto na splátky

V rámci prefinancovania kúpy auta ponúka spoločnosť účelový zaistený úver, pričom platba na mieste môže byť už od 0%, čiže s nulovou akontáciou. Výška úveru je už od 1.000 Eur, takže si môžete kúpiť na splátky aj lacnejšie vozidlo a doba splácania je od 2 do 7 rokov. Úver je určený pre verejnosť aj podnikateľov na osobné aj úžitkové vozidlá a má flexibilné splátky.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
32 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Home Credit poskytuje pôžičky: , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X