Ferratum Bank

Ferratum Bank
3.4 (68%) 10 hlas[ov]

Ferratum je finančná nebanková spoločnosť, ktorá sa zameriava predovšetkým na jednoduché a rýchle požičiavanie bezúčelových pôžičiek pre každého. Väčšinou ide o menšie pôžičky, na ktoré ale nemusí mať klient žiadne dokladovanie svojho príjmu, získa ich aj bez overovania finančnej histórie a registrov a sú bezúčelové, čiže nepotrebuje dokladovať to, ako úver použil.

Poznámka: Ferratum nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

V rámci portfólia sú k dispozícii najmä rýchle pôžičky, online úvery a SMS pôžičky, pričom klient má tiež v prípade potreby možnosť požiadať o predĺženie splatnosti akejkoľvek pôžičky.

Žiadosť

Žiadosť o rýchlu SMS pôžičku, napr. pred výplatou, od Ferratum Bank vyzerá takto:

ferratum-bank-ziadost-formular

Zaručená SMS pôžička od Ferratum Bank:
Získať pôžičku

Rýchle pôžičky

Ak potrebujete úver naozaj veľmi rýchlo už do niekoľkých hodín, môžete oň požiadať formou rýchlej pôžičky. Pre nových klientov je možné získať až 75 €, dlhodobejší klienti môžu úver mať až do výšky 350 €, pričom minimálna suma na požičanie si je 25 €. Pôžičky sa poskytujú bez poplatkov vopred a poplatkov za vybavenie a splatnosť je možná od 7 do 30 dní alebo aj dlhšie.

Online úvery

Ak si chcete požičať jednoducho z pohodlia domova, môžete tak spraviť priamo cez webovú stránku Ferratum, kde je veľmi obľúbenou pôžičkou online úver. Aj tu je úverový rámec možný až do výšky 350 €, najmenej je to 30 €. Na vybavenie stačí vyplniť online žiadosť s osobnými údajmi a peniaze získate až na 30 dní priamo na Váš bankový účet alebo v hotovosti.

SMS pôžičky

Získať úver cez SMS je tiež veľmi pohodlné, pričom peniaze môžete mať na svojom účte už do 72 hodín od schválenia. Všetko, čo potrebujete na získanie pôžičky, je odoslať SMSku so svojimi osobnými údajmi a parametrami pôžičky a potom už len počkať na schválenie. Aj tu platí, že požičať sa dá v rozpätí od zhruba 25 € do 350 € so splatnosťou od 1 týždňa do 30 dní.

Predĺženie pôžičky

Ferratum umožňuje aj predĺženie splatnosti akejkoľvek svojej pôžičky v prípade, že klient nestíha splatiť sumu v pôvodnej dobe. Predĺženie môže byť o 15 dní alebo o 30 dní a dá sa využiť až dvakrát, pričom každé predĺženie, čiže Prolong, má svoj poplatok. Ten sa odvíja od výšky pôvodného úveru a dĺžky predĺženia a treba oň požiadať najneskôr v posledný deň splatnosti.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
40 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Ferratum Bank poskytuje pôžičky: , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X