Cofidis

Obľúbenosť pôžičky

Cofidis je medzinárodná úverová spoločnosť, ktorá pôsobí aj na našom finančnom trhu a zameriava sa predovšetkým na úvery spotrebiteľského typu a na nákup na splátky. Úvery požičiava klientom u nás už od roku 2004 a to revolvingovým spôsobom, čo znamená, že okrem klasickej pôžičky môže klient neskôr požiadať o ďalší úver, ktorý je bez vybavovania.

Poznámka: Cofidis nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Okrem revolvingových spotrebiteľských úverov ponúka spoločnosť aj klasické jednoduché bezúčelové pôžičky a tiež aj možnosť nákupu rozličného tovaru formou splátkového nákupu.

Koľko a ako si požičať

Bežne Cofidis požičiava menšie aj väčšie úvery, pričom pri nákupe na splátky sa dá požičať už od 100 € a horná hranica je 5.000 €. Pri bezúčelovom úvere je najnižšia hodnota pôžičky od 200 €. Úvery sa obvykle vybavujú bez nutnosti osobného kontaktu, najčastejšie je to online priamo cez webovú stránku finančnej spoločnosti, prípadne v obchode ak ide o splátky.

Podmienky získania

Aby ste si požičali na splátky, potrebujete dva doklady totožnosti a ak nakupujete do 1.667 €, tak nepotrebujete potvrdenie o výške príjmu. Pri väčšom nákupe ale i klasickom úvere musíte už dokladovať v prípade zamestnaneckého pomeru potvrdenie na formulári od Cofidisu nie staršie ako mesiac, prípadne kópiu daňového priznania ako SZČO alebo tiež výmer dôchodku.

Flexi+ úver

Tento typ úveru je bezúčelový a umožňuje požičať si od 200 € až do 5.000 € s možnosťou splácania od 1 do 41 mesiacov podľa Vašej aktuálnej potreby. Využiť môžete peniaze bez ohľadu na obmedzenia, keďže je to bezúčelový typ úveru. Úver sa dá aj poistiť napríklad pre prípad straty schopnosti splácať splátky riadne a včas, pričom úroková sadzba začína už od 7%.

Predaj na splátky

Cofidis okrem klasických hotovostných úverov na čokoľvek ponúka aj rýchle vybavenie pôžičky formou nákupu na splátky rozličného tovaru. V tomto prípade sa dá požičať od 100 až do 5.000 € a pri menších úveroch aj bez zbytočného dokladovania príjmu. Úver môžete získať už za hodinu, počet splátok si zvolíte sami a neplatíte žiadne poplatky ani za predčasné splatenie.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
5 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Cofidis poskytuje pôžičky: , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X