Cetelem

Cetelem
4.67 (93.33%) 3 hlas[ov]

Spoločnosť Cetelem pôsobí na našom finančnom trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov rozličnou formou. V rámci svojich úverových ponúk má v portfóliu klasické osobné pôžičky, ale aj účelové úvery formou nákupu na splátky a tiež poskytuje možnosť vybaviť si kreditnú kartu, ktorá sa svojimi parametrami podobá na bankovú.

Poznámka: Cetelem nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Spoločnosť je členom jednej z najväčších bánk na svete, skupiny BNP Paribas a pôsobí nielen na Slovenskom trhu. Ponúka aj viaceré úvery, ktoré sa svojimi parametrami blížia bankovým.

Žiadosť

Žiadosť o overenú pôžičku s nízkym úrokom od Cetelem môže vyzerať takto:

cetelem-ziadost-formular

Overená pôžička s nízkym úrokom od Cetelem:
Získať pôžičku

Osobné pôžičky

V oblasti osobných pôžičiek má Cetelem viacero druhov úverov, napríklad bezúčelové úvery, pôžičky na rekonštrukciu a bývanie, pôžičky na splatenie iných úverov a úvery na kúpu auta.

Pôžička na čokoľvek je klasickým bezúčelovým úverom, ktorý sa poskytuje od 2.000 € až do 25.000 € s dobou splácania od 6 do 120 mesiacov, čo umožňuje veľkú variabilitu. Požiadať sa o ňu dá aj online cez internet, pričom vybavenie je pomerne rýchle a úrok je okolo 15% ročne pre nových klientov, ale môže byť aj nižší. Pôžičku si môžete aj poistiť a je bez poplatkov.

Úver na rekonštrukciu a bývanie má fixný úrok od 7,59% ročne a môžete si naň požičať až 34.000 €, pričom doba splácania je tiež od 6 do 120 mesiacov. Úver je bez ručiteľa, bez ručenia nehnuteľnosťou, bez nutnosti založiť si nový bankový úver a môžete ho aj predčasne splatiť. Ide o účelový úver, ale účel použitia peňazí dokladujete len do výšky 70% z pôžičky.

Ak si chcete kúpiť automobil, je tu pôžička na auto s limitom od 2 do 34 tisíc €, pričom pri úvere do 25.000 € je to bez ručenia a ručiteľa. Splatnosť môže byť až do 84 mesiacov a úver sa dá získať aj na štvorkolku, motocykel a nové či ojazdené auto a to aj na auto až do veku 10 rokov. Na rozdiel od leasingu je automobil hneď Váš a nemusíte skladať ani žiadnu akontáciu.

Kreditná karta

Formou kreditnej karty môžete získať úverový rámec na čerpanie napríklad na nákupy alebo na inú spotrebu vo výške od 300 € do 1.500 €, pričom 0% úrok máte na nákupy až po dobu 52 dní. Karta sa dá použiť aj medzinárodne, môže mať aj poistenie schopnosti splácať úver a je tu možnosť zvýšenia úverového rámca po dlhšom čase. Bežný úrok je okolo 1,5% mesačne.

Nákup na splátky

Vďaka účelovej pôžičke na nákup na splátky si môže klient dovoliť kúpiť akýkoľvek tovar priamo v predajni aj bez nutnosti platenia v hotovosti. Cetelem poskytuje nákupu s priamou platbou od 0 do 90a zvyšok prefinancuje úverom, ktorý môžete splácať od 6 do 36 mesiacov, niekedy aj 4 roky. Úver je už od 100 do 17.000 €, do 3.400 € bez doloženia príjmu.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
22 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Cetelem poskytuje pôžičky: , , , , , , , , ,
2x komentované “Cetelem
 1. vlado píše:

  úver radšej v banke

  • alicav píše:

   No to nemusi vzdy byt pravda. Ak sa bavime o hypoteke, tak ta bude urcite vyhodnejsia (co sa uroku tyka), ale klasicky spotrebak maju banky za vyssi urok ako Cetelem. A to je Cetelem nebankovka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X