Cetelem

Cetelem
4.67 (93.33%) 3 hlas[ov]

Spoločnosť Cetelem pôsobí na našom finančnom trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov rozličnou formou. V rámci svojich úverových ponúk má v portfóliu klasické osobné pôžičky, ale aj účelové úvery formou nákupu na splátky a tiež poskytuje možnosť vybaviť si kreditnú kartu, ktorá sa svojimi parametrami podobá na bankovú.

Poznámka: Cetelem nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Spoločnosť je členom jednej z najväčších bánk na svete, skupiny BNP Paribas a pôsobí nielen na Slovenskom trhu. Ponúka aj viaceré úvery, ktoré sa svojimi parametrami blížia bankovým.

Žiadosť

Žiadosť o overenú pôžičku s nízkym úrokom od Cetelem môže vyzerať takto:

cetelem-ziadost-formular

Overená pôžička s nízkym úrokom od Cetelem:
Získať pôžičku

Osobné pôžičky

V oblasti osobných pôžičiek má Cetelem viacero druhov úverov, napríklad bezúčelové úvery, pôžičky na rekonštrukciu a bývanie, pôžičky na splatenie iných úverov a úvery na kúpu auta.

Pôžička na čokoľvek je klasickým bezúčelovým úverom, ktorý sa poskytuje od 2.000 € až do 25.000 € s dobou splácania od 6 do 120 mesiacov, čo umožňuje veľkú variabilitu. Požiadať sa o ňu dá aj online cez internet, pričom vybavenie je pomerne rýchle a úrok je okolo 15% ročne pre nových klientov, ale môže byť aj nižší. Pôžičku si môžete aj poistiť a je bez poplatkov.

Úver na rekonštrukciu a bývanie má fixný úrok od 7,59% ročne a môžete si naň požičať až 34.000 €, pričom doba splácania je tiež od 6 do 120 mesiacov. Úver je bez ručiteľa, bez ručenia nehnuteľnosťou, bez nutnosti založiť si nový bankový úver a môžete ho aj predčasne splatiť. Ide o účelový úver, ale účel použitia peňazí dokladujete len do výšky 70% z pôžičky.

Ak si chcete kúpiť automobil, je tu pôžička na auto s limitom od 2 do 34 tisíc €, pričom pri úvere do 25.000 € je to bez ručenia a ručiteľa. Splatnosť môže byť až do 84 mesiacov a úver sa dá získať aj na štvorkolku, motocykel a nové či ojazdené auto a to aj na auto až do veku 10 rokov. Na rozdiel od leasingu je automobil hneď Váš a nemusíte skladať ani žiadnu akontáciu.

Kreditná karta

Formou kreditnej karty môžete získať úverový rámec na čerpanie napríklad na nákupy alebo na inú spotrebu vo výške od 300 € do 1.500 €, pričom 0% úrok máte na nákupy až po dobu 52 dní. Karta sa dá použiť aj medzinárodne, môže mať aj poistenie schopnosti splácať úver a je tu možnosť zvýšenia úverového rámca po dlhšom čase. Bežný úrok je okolo 1,5% mesačne.

Nákup na splátky

Vďaka účelovej pôžičke na nákup na splátky si môže klient dovoliť kúpiť akýkoľvek tovar priamo v predajni aj bez nutnosti platenia v hotovosti. Cetelem poskytuje nákupu s priamou platbou od 0 do 90a zvyšok prefinancuje úverom, ktorý môžete splácať od 6 do 36 mesiacov, niekedy aj 4 roky. Úver je už od 100 do 17.000 €, do 3.400 € bez doloženia príjmu.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

 • rýchle vybavenie
 • bez poplatkov
 • pre každého
 • bez ručiteľa
 • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
30 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Cetelem poskytuje pôžičky: , , , , , , , , ,
2x komentované “Cetelem
 1. vlado píše:

  úver radšej v banke

  • alicav píše:

   No to nemusi vzdy byt pravda. Ak sa bavime o hypoteke, tak ta bude urcite vyhodnejsia (co sa uroku tyka), ale klasicky spotrebak maju banky za vyssi urok ako Cetelem. A to je Cetelem nebankovka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz