Bezva pôžička

Bezva pôžička
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

Bezva Pôžička pôsobí ako nebanková finančná a úverová spoločnosť zamerané na bezúčelové pôžičky či už v hotovosti alebo nebankovým prevodom na Slovensku aj v Českej republike. Spoločnosť sa špecializuje na poradenstvo a poskytovanie pôžičiek cez profesionálnych konzultantov, ktorí pomôžu záujemcovi s výberom správnej pôžičky a ich služby sú bezplatné.

Poznámka: Bezva pôžička nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Výhodou je rýchlosť, keďže väčšina pôžičiek je vybavená do 24 hodín a tiež pohodlie. Všetko sa dá totiž vybaviť aj cez internet alebo priamo z domácnosti, kde konzultant priamo príde.

Pôžička na čokoľvek do 2.000 €

Ide o najjednoduchší úver, ktorý môžete od spoločnosti Bezva Pôžička získať. Spravidla sú to menšie sumy od 200 € do 2.000 €, ktoré môžete použiť bez dokladovania účelu. Všetko sa dá vybaviť veľmi rýchlo v priebehu jedného dňa a peniaze obdržíte buď priamo v hotovosti do ruky, alebo na bankový účet. Vopred nemusíte platiť žiadne poplatky, všetko je v cene úveru.

Hotovostný úver do 5.000 €

Hotovostný úver sa poskytuje od sumy zhruba 400 € a jeho maximálna výška môže byť v prípade dobrej bonity alebo priaznivej úverovej histórie až do 5.000 €. Podobne ako pri predošlej pôžičke, aj tu sa jedná o bezúčelový úver a to, ako peniaze miniete, je len na Vás. Vybavenie je pomerne rýchle a nepotrebujete ani ručiteľa, pričom úver vybavíte aj online.

Nebanková pôžička

Nebanková pôžička od Bezva Pôžičky sa poskytuje na čokoľvek a je obvykle v rozmedzí od 1.000 € pre nových klientov bez histórie, až po sumu 20.000 €. Pokiaľ si požičiavate do 10.000 €, môžete ju získať aj bez dodatočného ručiteľa, pri vyššej sume už podľa výšky Vášho príjmu môže byť nutné mať ručenie za úver. Vybavenie trvá o niečo dlhšie, až 48 hodín.

Nebanková hypotéka

Na rozdiel od bankových hypoték sú tie nebankové charakteristické tým, že sa k nim klient dostane za jednoduchších podmienok, ale aj tu platí, že je potrebné založiť nehnuteľnosť ako formu zábezpeky úveru. Bezva Pôžička požičiava aj hypotekárne úvery a to aj v sumách od niekoľko desiatok tisíc €, ale treba si pripraviť viacero dokladov a na úver sa čaká dlhšiu dobu.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
35 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Bezva pôžička poskytuje pôžičky: , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz