Bezva pôžička

Bezva pôžička
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

Bezva Pôžička pôsobí ako nebanková finančná a úverová spoločnosť zamerané na bezúčelové pôžičky či už v hotovosti alebo nebankovým prevodom na Slovensku aj v Českej republike. Spoločnosť sa špecializuje na poradenstvo a poskytovanie pôžičiek cez profesionálnych konzultantov, ktorí pomôžu záujemcovi s výberom správnej pôžičky a ich služby sú bezplatné.

Poznámka: Bezva pôžička nie je súkromnou osobou poskytujúcou pôžičky.

Výhodou je rýchlosť, keďže väčšina pôžičiek je vybavená do 24 hodín a tiež pohodlie. Všetko sa dá totiž vybaviť aj cez internet alebo priamo z domácnosti, kde konzultant priamo príde.

Pôžička na čokoľvek do 2.000 €

Ide o najjednoduchší úver, ktorý môžete od spoločnosti Bezva Pôžička získať. Spravidla sú to menšie sumy od 200 € do 2.000 €, ktoré môžete použiť bez dokladovania účelu. Všetko sa dá vybaviť veľmi rýchlo v priebehu jedného dňa a peniaze obdržíte buď priamo v hotovosti do ruky, alebo na bankový účet. Vopred nemusíte platiť žiadne poplatky, všetko je v cene úveru.

Hotovostný úver do 5.000 €

Hotovostný úver sa poskytuje od sumy zhruba 400 € a jeho maximálna výška môže byť v prípade dobrej bonity alebo priaznivej úverovej histórie až do 5.000 €. Podobne ako pri predošlej pôžičke, aj tu sa jedná o bezúčelový úver a to, ako peniaze miniete, je len na Vás. Vybavenie je pomerne rýchle a nepotrebujete ani ručiteľa, pričom úver vybavíte aj online.

Nebanková pôžička

Nebanková pôžička od Bezva Pôžičky sa poskytuje na čokoľvek a je obvykle v rozmedzí od 1.000 € pre nových klientov bez histórie, až po sumu 20.000 €. Pokiaľ si požičiavate do 10.000 €, môžete ju získať aj bez dodatočného ručiteľa, pri vyššej sume už podľa výšky Vášho príjmu môže byť nutné mať ručenie za úver. Vybavenie trvá o niečo dlhšie, až 48 hodín.

Nebanková hypotéka

Na rozdiel od bankových hypoték sú tie nebankové charakteristické tým, že sa k nim klient dostane za jednoduchších podmienok, ale aj tu platí, že je potrebné založiť nehnuteľnosť ako formu zábezpeky úveru. Bezva Pôžička požičiava aj hypotekárne úvery a to aj v sumách od niekoľko desiatok tisíc €, ale treba si pripraviť viacero dokladov a na úver sa čaká dlhšiu dobu.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
12 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Celé Slovensko
Bezva pôžička poskytuje pôžičky: , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X