A-Trade Finance s.r.o.

A-Trade Finance s.r.o.
4.63 (92.5%) 8 hlas[ov]

Komplexné finančné služby pre klientov z Košíc a okolia v oblasti pôžičiek, konsolidácie, oddĺženia, hypoték a iných finančných produktov a riešenie finančných situácií a problémov individuálne a na mieru.

Možnosť osloviť cez spoločnosť aj bankové aj nebankové spoločnosti, sprostredkovanie úverov od 1.000 do 20.000 Eur a to aj bez založenia nehnuteľnosti a úvery dostupné pre zamestnancov, SZČO aj dôchodcov.

Riešenie bankových aj nebankových hypoték na mieru. Spoločnosť sa špecializuje aj na refinancovanie a zastavenie dražby, exekúcie a vymáhania.

Už teraz môžete získať Overenú rýchlu Pôžičku:

  • rýchle vybavenie
  • bez poplatkov
  • pre každého
  • bez ručiteľa
  • diskrétne
Časovo obmedzená ponuka až do 6000 €
Nezáväzná žiadosť
13 klientov už dnes požiadalo

Kontakt:

Túto pôžičku môžete získať v meste: Košice
A-Trade Finance s.r.o. poskytuje pôžičky: , , , ,
Jeden komentár k “A-Trade Finance s.r.o.
  1. sovakova marta píše:

    dobri den surne potrebujem požičat 2500 eur nikmi nechce požičat lebo mam zaznam vregistri mala som omeškane splatky z rodinych dôvodov dostavam vela ponuk aj od sukronych poskytovatelov ak požiadam viac sa neohlasia pracujem na dobu neurčitu NATU-študensky -domov-jedlikova 5 košice ako vratnička plat mam do 580 eur a ešte poberam invalidny dôchodok 163 eur ani nebankove spoločnosti profi gredid ,home kredid, cetelem slov. požičovna mi nepožičaju asukromnici slubuju aviac sa neohlasia iny zase chcu dopredu poplatok dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôžička dňa

Ak si potrebujete rýchlo a bezpečne požičať sumu do 6000 €, nezáväzne požiadajte o MultiPôžičku.

Požičať teraz

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X